folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder MSN Şaka Programi,Böyle Birşey Var Mı?

MSN Şaka Programi,Böyle Birşey Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Geçen MSN de hatunla konuşurken aradan kızın atmadığı mesajlar geldi...2 miz de onlineken başkası onun ve benim adıma mesaj gönderdi yani...İğrenç ve tehdit edici mesajlar...

Böyle birşey nasıl olabilir...Böyle bir program falan var mı?...Bunu yapanı bulup cezasını vermek istiyorum...Ama önce nasıl yapıldığını öğrenmem gerek...

Teşekkürler

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Böyle bir program yazılmaz diye birşey yoktur yapan adam kendine özel yapmıştır bence.Sana veya karşındakine küçük bir programcık göndermişse bunu basit bir şekilde yapar.Delphici bir arkadaşım da bu tarz msn programları yapıyor.O da onun gibi birşeydir işte

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    vardı bea böle bi program hatta forumda verildi bi çok kez ama hatırlayamadım adını:( ama ilk önce adamın bişey yutturması lazım kurbana!

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Arkadaşım olmaz diye birşey yok elbette...Yapılmasına da yapılabilir....Bunu yapan programı bulmam lazım diyorum biliyorsanız paylaşın...

O şekilde kimin yaptığına ulaşabilirim bir ihtimal...İlk başta yöntemi öğrenmek gerek...

Bu şerefsiz 2 mizin de şifresini bilmedigi halde biz konuşurken o yazmış gibi mesaj atıyor...ve benim adımla da ona atıyor...gerçekten ilginçç

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    bu arada bende hiçbir injection olayı yok ve olamaz çok çok zor...

kız ise net cafeden konuşuyordu , cafenin boş oldugunu soyledi...bu durumda cafenin sahibi yapmış olabilir..ne diyorsunuz?

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    msn plus 8.0 dı galiba ya onda böle bi özellik vardı sanırsam ki(pek emin değilim programın adından sallamış olabilirim:)ama yapanı bulamazsın...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    kız seni kafaya almış dostm :)).Senin adına !imitate komutunla (discovery) de çok kolay mesaj atabilir sende indir sende dene sora da kendi normal mesaj yazıp kafa bulmuştur senle ben yazmadım ws. die bende de yapıyoddum

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    bence kızın olduğu kafenin sahibi pezevenklik yapmiş
    biz onu kaç sene önce yapıyoduk amk Radminle makineye girip istediğimiz herşeyi yazdırıyoduk millete basit bişe büyük ihtimal oda aynısını yapmiştir

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    bana da cafenin sahibi pezevenklik yapmış gibi geliyor...Ne kadar mal insan varsa bizi buluyor yahu...

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    www.entegre.tk var öle bişi

... sorcerer & musket ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
Toplam Hit: 13187 Toplam Mesaj: 14