Netgsm'izle Alakalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

arkadaşlar oturduğum yer; sakarya adapazarında ilk cep telefonu muhabbeti başladığında "arabul" firması var belki duymuşunuzdur bizim eve yakın. turkcell abiyi kullanıyo. geçen benim volkırımla geziyorum arabulun önünden geçerken çalışan tanıdıklar denk geldi içeri çağırdılar çay muhabbet falan. ben netgsm'e geçtiğimi söyledim fiyatları falan, hemen ordayken baktı ki netgsm turkcell abinin altyapısını kullanıyormuş. internette bulduğum;

NETGSM ALTYAPISI NE?

NETGSM, Mobilite ihtiyacını karşılamak adına Turkcell ile sanal mobil şebeke hizmetleri kapsamında sözleşme imzalayarak kendi GSM çekirdek şebeke altyapısını kurdu. Şirket, BTK'den aldığı lisanslar ile sabit telefon, sanal mobil telefon, internet servis sağlayıcılığı ve haberleşme altyapısında hizmet veriyor.

https://www.superhaber.com/netgsm-nedir-altyapisi-ne-sahibi-kim-ne-zaman-kuruldu-haber-482690#:~:text=NETGSM%2C%20Mobilite%20ihtiyac%C4%B1n%C4%B1%20kar%C5%9F%C4%B1lamak%20ad%C4%B1na,ve%20haberle%C5%9Fme%20altyap%C4%B1s%C4%B1nda%20hizmet%20veriyor.

linkte netgsm'le alakalı her türlü bilgi de var.

benim tavsiyem; netgsm'in tarifelerine ve fiyatlarına bir bakın. hiç öyle çekmez moduna girmeyin adamlar turkcell abiyle işi halletmiş.

ben 100 dakika 50 sms 1gb internet= 29 liracık ödeyecem (: netgsm'e geçtiğim 1 ay olmadı diye galiba geçen ay 20 liracık ödedim (: benim durumdaki adama bu tarife yeter. artık evde wifi kullanıyorum dışarıda mobilden internete girmiyorum whatsapp ve messenger içinde 1gb internet yeter. diğer operatörlerde bana göre bu fiyalarda tarife yok. 

bi telefon faturasına 3 haneli rakamlarda fatura ödeyen müritler bi daha düşünün.

bana bişey demeyin diyene de bende sizin (; 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Bankalardan onay kodu gelmiyomuştu.

O sorun hallolunca bizede haber ver de bizde girek @ajan1111

Banka onay kodu çözülmeden  bedava verseler kimse kullanmaz. 

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Teşekkürler ajan abi alt yapı hakkında tereddütlerim vardı artık gönül rahatlığı ile geçebiliriz 💕

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bankalarla çalışmaması güzel olmuş yaşlılara uygun bir davranış şu anda en azından dolandırma kod alma olayı yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

galiba devam ediyor. çünkü benim bile a101'in hadi uygulaması var bana da mesaj gelmiyor, bu yüzden hadi hesabımı onaylatıp kullanamıyorum. adamlara mail atıp bu durumu söyledim bana çözümü için uğraştıklarını söylediler. 

@nereodi

ne demek hocam (;

@frekaze

yaşlılar için belki ama genel olarak bence büyük bir eksiklik. iyiki emekli maaşım hariç bankalarla işim yok (;

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

garanti bankasında entegrasyon tamamlandı yakında canlıya alacaklar, diğer bankalarda yakında destek vermeye başlar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

garanti bankasında entegrasyon tamamlandı yakında canlıya alacaklar, diğer bankalarda yakında destek vermeye başlar.

bence seve seve [under. amcamıza saygılar sevgiler (;  ] diğer bankalar elleri mecbur enterasyonu yaparlar. böyle tarifeler bu fiyatlarda olunca (;

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

evet gelmiyor bizzat öğrendim... ziraat var mesaj gelen birde kuveyt galiba...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum şuan herhangi bir sıkıntı yaşamadım  (kuveyt,garanti) 3d secure onay mesajlarını aldım.

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hat taşıma işlemi kaç gün sürüyor? Turktelekom dan Netgsm taşıma başlattım dün.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Arkadaşlar hat taşıma işlemi kaç gün sürüyor? Turktelekom dan Netgsm taşıma başlattım dün.

bende türktelekomdan netgsm'e taşıdım türktelekoma mesaj gelmişti şu gün şu saat taşıma işi olacağı diye. mesaj geldikten sonra 2-3 gün sürüyordu galiba. 

ben netgsm'e geçeli 1 ay falan oluyor normal netgsm'in faturasını ödedim mail adresime 17 küsür lira türktelekomun faturası olduğuna dair mail gelmişti. dün türktelekomun merkezine gittim faturayı ödedim durumu söyledim faturayı alanlardan bir tık daha yüksek kişiye götürdüler beni, bilgisayardan baktı türktelekomu bıraktığımı netgsm'e geçtiğimi görüyorlar son fatura tarihim üzerinden kısa bir süre daha türktelekomu kullanmışım bu yüzdenmiş 17 liralık fatura. 

böyle geçiş yapanlar önceki faturanızı en az 1 ay sonra bile kontrol edin hee böyle faturanız kalırsa faiz faiz kaç para ödersiniz bilemiyorum (;

bide sitemizde netgsm'ciler grubu mu kursak ne (((: netgsm'le alakalı herşeyden haberimiz olur. 

ben en düşüğü; 100 dakika 50 sms 1gb internet= 29,küsür lira faturam. benim gibi adama yetiyor (: trakeostami yüzünden zaten rahat konuşamıyorum, sms'te atacak kimsem yok, sadece artık dışarıda pek internete girmiyorum whatsapp ve messenger için 1gb internet yeter evde kesin wifi açıyorum (:

Toplam Hit: 837 Toplam Mesaj: 19
netgsm