folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder NRA Ölür Hayat Dwm Eder...

NRA Ölür Hayat Dwm Eder...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nra
    nra's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

bi kaç eski dostun sormaları üzerine bi konu açma isteği duydum..

NRA nerlerde, ne oldu öldümü falan gibisinden?

sanırım bu 1,5-2 yıl aradan soora attıım ilk mesaj foruma...

Ali yani eski üyelerin tanıdığı NRA, 17 senelik bilgisayar kullanıcısı olup yaklaşık 9-10  sene önce de internetle tanışmıştır.. bu zaman zarfı içince bazı olaylarda aktif bazı olaylardan dışardan destek wermek koşuluyla çoğu ortamlarda bulunmuştur.. yaklaşık 2 senedir sesi soluğu çıkmamaktadır.. çünkü artık sadece neti araştırma yapmak, mailerine bakmak we msn den ark larıyla konuşmak için kullanmaktadır(aoankarali@hotmail.com =)..

yani kısacası NRA ölmüştür... zaten son 2 senedir de tahribat adminliğini bırakmıştır.. hiç bir oalya girmemiştir.. yaklaşık 2 yıldır da istanbul da büük bi cafe&pub tarzı bi yerin işletmeciliğini yürütmektedir.. arta kalan zamanlarında doğuş üni. bilgisayar müh. de okumaya çalışmaktadır.. 5 senedir aynı okuldadır we sanırım bikaç sene daha bu işkenceye katlanmak zorundadır..

NRA ın ölme sebebi nete ayıracak wakti eskisi kadar bulamamktadır we sanımırım bu işlerden oldukça sıkılmasıdır.. uzun bi süredir tek satır kod yazmamış olup hatta kod gördüğünde midesi bulanmaktadır.. java, c, c++, C#, asp, we delfi yle uzun süre ilgilenmiştir..  ama artık hiç birisini görmek istememktedir.. üzülerek söylüorum icq ma gelip şu program nası olur, şu kod ne işe yarar, hackten anlarmısın sorularını cwpsız bırakmaktayım.. ki hak werirsiniz ki uzun süre işleri bırakınca hiç bişi hatırlamassınız... 4480000 nolu icq numaramı da uzun süredir bu yüsden açmamaktaydım..

yani işi özetlersek kurt kocadı, NRA öldü...

bu konuyu açmamdaki sebep son günlerde bi çoook kişinin aynı şeyi sormasıdır..

eski dostlardan tanıdıklarım: holyone (ewinde yediğim çiğ köfteden 3 gün yanmıştım), jerusalem (holy i zorla maç günü mköy e sokmuştuk=), darkworld (geje 1 de ewimin önüne gelip beni alan=), criminal, ir2, martyn, decameron, rene, serkan, designer, cpu daha adı aklıma gelmeyen kişiler kusura bakmasın artık...

bu isimler belki yabancı çoğunuza artık ama eski tayfa bööleydi..

hepinize ii seyirler ufaktan geik yapmak için bana msn den ulaşırsınıs artık.. icq dan kastırısanıs basen açıom görebilirim=)

sanırım bu konu bazılarının merakını gidermiştir...

N=R=A <=> AOA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matiz
    matiz's avatar
    Erkek

hayatta bol sanslar birader. zamaninda (4-5 sene once (baska nick kullaniyordum ozamanlar)) cok yardimci olmustun bana sagolasin. hadi kolay gelsin islerinde.

allah rahmet eylesin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Eyw Ali hocam , valla bir zaman sonra hepimiz aynı olacağız.. Konuşuyoruz zaten Msnde.. Kendine iyi bak

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hojam darısı bizim basimiza:) sen kendini kurtarmisin:P

NRA hojam eskisi kadar nette göremesekde kalbimizde yasiorsun, wala o taraflara gecince mutlaka ugrayacam cafeye (artik karsidayim uzak düstük). bilmeyenler icin NRA eski admindir,10 uzerinden 10 bir insandir.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    eyw abim kendine iyi bak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

teşekkürler Ali... özlüyoruz seni.. Holy nin dediği gibi kendini kurtardın.. hepimiz öyle olacaz ister istemez..

kendine iyi bak... Allah sana para, huzur, mutluluk ve en önemliside sağlık versin..

Sen Yenisin Galiba...... &#1769; &#1096;&#1096;&#1096;.&#354;&#1076;&#1115;&#1103;&#7881;&#1041;&#64308;&#354;. &#1501;&#1499;&#1084; &#1769;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ali hiç imkânı yoksa bile arada bir gel, sohbet edelim. Daha iki gün önce Aytek'le senin anlattığın şeylerden konuştuk. Bu yıl yaptığım java çalışmaları dışında ben gde hiçbirşey yapmıyorum. Ama buradaki sıcaklığı bırakmaya içim elvermiyor. Eski dostların varlığı içimi ısıtıyor çünkü...

Sen de gelsen keşke...

nra ölmedi, o Ali'nin bir yansımasıydı sadece... Ali de yaşıyor, önemli olan bu...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kimse dırdırlanmasın bu herif yine niye nostalji yapmaya kalktı diye...

Okudum aklıma geldi, üzüldüm...

En azından NRA görkemiyle terketti, Criminal sessiz sedasız öldü gitti... 

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Veritas
    Veritas's avatar
    Erkek

Veda hutbesi gibi bişey oLmuş. :) Sevilen bi insanmış, reelin tadına varmış.

Mr.Bener
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Allah'a Emanet Ol Hocam (:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:
    -----------------------------
    Allah'a Emanet Ol Hocam (:
    -----------------------------
    ama yeter ha nerde eski konu varsa upluyorsun bi gün sövecek biri ban yicek ama neyse

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3688 Toplam Mesaj: 11