Play Station 4 Satan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Piyasa fiyatları. 8-10 bin gibi. 5 sürümü 2 katından fazla. Alamıyorum. Oğlanın doğum günü yaklaştı.

Var mıdır satan?

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xbox Series S al hocam daha mantıklı bence. Birde Pass üyeliği alırsın oynasın çocuk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Playstationda özellikle istediği oyun var mı?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Özel bir oyun yok. Bakacak, beğenecek, isteyecek, oyun satın alıcaz. Arkadaşına almışlar konsol, benimki de özenmiş işte. Çocuk sonuçta.

*

Xbox bakayım bi olabilir.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dediğin şekilde kullanacaksa Xbox daha mantıklı. Kütüphaneden istediğini seçip indirir oynar. Birde Xbox'a klavye ve fare takınca PC olarakta kullanılabiliyor. Tarayıcıyla internete girilebiliyor vs vs.

mkyb tarafından 07/Eki/23 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dediğin şekilde kullanacaksa Xbox daha mantıklı. Kütüphaneden istediğini seçip indirir oynar. Birde Xbox'a klavye ve fare takınca PC olarakta kullanılabiliyor. Tarayıcıyla internete girilebiliyor vs vs.

Bence kirilabilir (jailbreak) ps4 daha mantikli. Oyunlara para vermiyorsun, varolan oyunlari cocuk askere gidene kadar anca bitirirsiniz. :) ps4'te de tarayici vs. var, diledigin gibi kullan.

@kazasker1 hocam 5 surumunu kovalamana gerek yok,  9.0 surumunde de jailbreak var, sadece her kapatip actiktan sonra tekrar uygulaman gerekiyor (max. 1-2 dk).

Uygun fiyata bulduktan sonra her turlu ps4 derim.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

8-10 Çok Fazla Ya.. Zamanında Almıştım Benim Evde PS4 Ve Series S Var.. 

Bende Xbox Series S Tavsiye Ederim Aslında.. 

PS Plus Üyelik 2K Geçti Yıllık Üyelik  Fiyatları..

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

pc varsa kesinlikle ps4, ps cafeden çıkma ps alma hocam harici test ettikten-ettirdikten sonra sorun olmaz

alacağın ürünün kasa kodu ve revizyonunu da almadan incelersen yeğenimiz uzun süre ps4 exclusiveleri oynar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Benim de ufaklık marioydu spor oyunlarıydı vs gibi oyuınlar oynasın die konsol alasım var yurtdışına çıkmışken. Belki arada ben de gaza gelirim bu vesileyle konsolda iki oyun oynarım felan, en mantıklısı xbox s mi şu sıra?

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Benim de ufaklık marioydu spor oyunlarıydı vs gibi oyuınlar oynasın die konsol alasım var yurtdışına çıkmışken. Belki arada ben de gaza gelirim bu vesileyle konsolda iki oyun oynarım felan, en mantıklısı xbox s mi şu sıra?

Hocam mario vb.. istiyorsan nintendo alacaksın ps de filan yok onlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Hocam mario vb.. istiyorsan nintendo alacaksın ps de filan yok onlar

haydaa. eşek sıpasına alıp biz de nasipleniriz diyoduk dk bir yalan oldu :) bakayım onlar kaç paraymış alamanyada

.
Toplam Hit: 1386 Toplam Mesaj: 23
play station 4