folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Promosyon Airdrop Paylaşımı

Promosyon Airdrop Paylaşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bedava para dağıtan merkezi borsalara üye olan arkadaşlar, yarın öbür gün dolandırıldık diye başlık açmazlar umarım.

Aynen işte artık benimde aklımda o var kimlik vb.. veriyoz 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

coinbase borsasında zaten üyeliğim daha önce varmış.Öğrenin ve kazanın bölümünü hiç yapmamışım şimdi 5 dakikada yaptım 25 dolarlıkcoin verdi xlm'ye komisyonsuz çevirip paribu hesabına attım çektim parayı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bedava para dağıtan merkezi borsalara üye olan arkadaşlar, yarın öbür gün dolandırıldık diye başlık açmazlar umarım.

Aynen hocam büyük risk. ben normalde binance harici hiç bir yere vermem kimlik vb.

Ehliyeti değiştiricem öbür ay :D o yüzden bu ay her yere ehliyet ile hesap açıyorum :D

Bu ay dolandırılmazsam öbür aya sağlama almış olurum heralde :D ona güvenerek giriyorum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bitmex den 75 dolar gelmedi halen yaaa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

edit.

Fatih tarafından 29/Eki/21 05:58 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Bybit yeni kayıt olup 300 dolar hacim sağlayana 20 dolar hemen 20 dolar 15'inde veriyormuş. 

Refli link: https://www.bybit.com/tr-TR/invite?ref=QJP3D2

Edit: bonus kaldıraçlı işlemde kullanılıyor sadece kârını spota aktarabiliyorsunuz

MiqRoP tarafından 03/Kas/21 03:47 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Yanlış post

MiqRoP tarafından 03/Kas/21 03:33 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Lunardan 33 lunar tokenını çektim ama 1 lunar 40 liraya kadar düştü :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Coinbaseden 290 aldım. Teşekkürler wort ve misteryo

https://prnt.sc/1wz5dea

bende hala hata vermeye devam :S

hesap onaylandı ama hala earn diyince hata veriyor. kart da ekleyemedim. sende sorun çıkmışmıydı hocam?

Aynısını banada yapıyor. İki sefer doğruladım 2 sefer mail geldi onaylandı diye ama test yapmak isteyince bekleme listesindesin diyor.

Hocam sorun devam ediyor mu? 20 gün oldu hala hata veriyor. hala foto onaylayın diyor. donuma kadar çekip attım kaç kere. hesap onaylandı diyor. earn diyince bekleme listesindesiniz diyor. Ulan alacağımız 10 dolar anca çektiğimiz eziyetin hesabı yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Coinbaseden 290 aldım. Teşekkürler wort ve misteryo

https://prnt.sc/1wz5dea

bende hala hata vermeye devam :S

hesap onaylandı ama hala earn diyince hata veriyor. kart da ekleyemedim. sende sorun çıkmışmıydı hocam?

Aynısını banada yapıyor. İki sefer doğruladım 2 sefer mail geldi onaylandı diye ama test yapmak isteyince bekleme listesindesin diyor.

Hocam sorun devam ediyor mu? 20 gün oldu hala hata veriyor. hala foto onaylayın diyor. donuma kadar çekip attım kaç kere. hesap onaylandı diyor. earn diyince bekleme listesindesiniz diyor. Ulan alacağımız 10 dolar anca çektiğimiz eziyetin hesabı yok.

Ben unutmuşum bile. :) Şimdi konu yukarı gelince hatırladım. Aynen hocam hala onaylayın diyor. Siktirsinler amk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 11989 Toplam Mesaj: 93
bitmex promosyon