folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Rusyadan Vodkalarım Gelmedi.

Rusyadan Vodkalarım Gelmedi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyro
    hyro's avatar
    Erkek

Bizim Dmitri diye bir rus vardı. Bana rusyadan vodka yolladı. 1 ay oldu gelmedi. Adam fişinin resmini yollamasa inanmam da, adam yolladı işte bakın altta. Yalnız mahalle adını adıma yazdırmış mal. Ama kapıma kadar da gelmedi. Gümrükte mi kaldı acaba?

[img]http://img22.imageshack.us/img22/5683/img0432r.jpg[/img]

Benim imzam güzeldir hakkatten. :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyro
    hyro's avatar
    Erkek
    Resim nasıl yükleniyo buraya la :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam hangi yolla geliyor ürün ? Eğer kargo ile geliyorsa, o kargo şirketine, eğer deniz yolu ile geliyorsa gümrüğe gideceksin. Rusyada  en fazla 3-4 günde gelir. Arkadaşınla görüş, ona göre almaya gidersin...

Resim yüklemek içinde cevap yazarken yukarda "Karizmatik Metin Editörünü Kullanmak Istiyorum" seçeneğini seçip, oradaki araçlardan resim yükleme tool'unu kullanacaksın.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

Gelemez arkadaşım bekleme ...
    Benim kankim Kıbrıs'da okuyor Absent getircekti sfer bişi 2. kadehde duman oluyon ... bir bardak daha içersen halüsinasyonlar görmeye başlıyosun çok ciddiyim...:)
    Nyse hava alanlarından geçiremiyorsun çok zor :s arkadaş anlatıyo çakı bile geçiremiyorsun diyo valizlerin içi makinada en ufak karınca bile olsa gözüküyor diyor o geçiremedi kendisi baya deneyimli ama geçiremedi:s ....

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyro
    hyro's avatar
    Erkek
    Postaneden yolladı. Valla gelmeyecek heralde. Bizim bi arkadaş rusyaya rakı yollamıştı. Ama kolonya şişesine koymuştu. :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

your name : yazdigi yerde senin adin yazmiyo ..  Кому: Махаллеси (komu: mahallesi) " kime: mahallesi"

adresi ve ismini felan karistirmis bu.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyro
    hyro's avatar
    Erkek
    Dedim ya yukarıda, adam isime mahalle adını yazmış. Ama sokaktan posta koduna kadar yazdırdım. Yani evi bulsa, bi şekilde alırım ben onu postacıdan. Eve gelmedi a.q.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim kankim Kıbrıs'da okuyor Absent getircekti sfer bişi 2. kadehde duman oluyon ... bir bardak daha içersen halüsinasyonlar görmeye başlıyosun çok ciddiyim...:)
    Nyse hava alanlarından geçiremiyorsun çok zor :s arkadaş anlatıyo çakı bile geçiremiyorsun diyo valizlerin içi makinada en ufak karınca bile olsa gözüküyor diyor o geçiremedi kendisi baya deneyimli ama geçiremedi:s ....

Ankaradan 80 ytl e Absinthe satıyorum (piyasa fiyatı 70cl 132 tl o da bulabilirseniz..) pm den ulaşabilirsiniz.

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    bir daha söyle latin karakterlerle yazsın :) sana bir numara vermiştir takip icin vs.vs. gümrüğe o no ile başvur alırsın bir sıkıntı olmadan.ayrıca haftaya trdeyim absinthe verebilirim orjinal prag üretimi %78 100 ytlye veririm.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı:

valla

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 4217 Toplam Mesaj: 28