S3 İçin Android Lollipop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Sayın müridler,

Aldığımdan beri sürekli yüklendiğim, ama bir türlü rahatlatmadığım s3 üme rom atıp her şeyi sıfırlayıp bir rahatlama sağlamak istiyorum. Zira çalışmaz duruma geldi neredeyse. Lollipop resmi olarak duyurulmadı s3 için ama custom romlardan hantallık yapmayacak, sade, verimli, ve dengeli, önerilerinize açığım. İlk kez yapacağım için hangisi nasıldır bilemiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

benim s3 kullanılamaz hale geldi  bende rom yüklemek istiyorum bakalım burdan öğrensem iyi olur 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_644
    emre_644's avatar
    Erkek

halen S3 kullanıcısıyım ilk aldığım zamanlarda üstüne cihaz yoktu diyebilirdim ama şimdi telefonma baktığımda çöp , konuya dönünce ben en son cyanogenmod cm 11 denedim ilk başlarda iyidi ama sonrası hüsran gereksiz şarj yeme kendi kendini resetleme bunun harici başka bir Rom öneresi olusa daha kullanışlı olur 

Hangisi daha kötü, Cehennem mi, Hiçlik mi?...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    emre_644 bunu yazdı

halen S3 kullanıcısıyım ilk aldığım zamanlarda üstüne cihaz yoktu diyebilirdim ama şimdi telefonma baktığımda çöp , konuya dönünce ben en son cyanogenmod cm 11 denedim ilk başlarda iyidi ama sonrası hüsran gereksiz şarj yeme kendi kendini resetleme bunun harici başka bir Rom öneresi olusa daha kullanışlı olur 

Şarj ve kasma en büyük problemler. Bunları çözecek öneriler bekliyoruz. S3 aldığımızda gerçekten iyiydi ama şuan tamamen leş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    emre_644 bunu yazdı

Şarj ve kasma en büyük problemler. Bunları çözecek öneriler bekliyoruz. S3 aldığımızda gerçekten iyiydi ama şuan tamamen leş.

bu arada  bi tavsiye şarz sorunu için;

blackbarry şarj kablosu ile telefonunuzu şarj ederseniz 30 saniye de yüzde 1 arttırıyor (ortalama değer) kalın siyah bi kablo orjinal s3 kablosunun 3 katı kalınlığında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

ayrıca bu s3  çöpünü nasıl biraz daha akıcı kullanabilirim her ne kadar format atsamda çare olmuyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

buyrun arkadaslar ben note 2 versıyonunu kurdum kullanyrum gayet stabıl ve sarj cok ıyı sureklı guncellemelerlede yenılenıyor iphone yakın bı arayuz kulanıyor tavsıye ederım ne kaybedersınızkı

http://en.miui.com/download.html

MeTiN_7 tarafından 19/Eki/15 18:04 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam bende s3 kullanmıştım ve en iyi sonucu CyanogenMod ile almıştım. İstersen bir dene.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    MeTiN_7 bunu yazdı

buyrun arkadaslar ben note 2 versıyonunu kurdum kullanyrum gayet stabıl ve sarj cok ıyı sureklı guncellemelerlede yenılenıyor iphone yakın bı arayuz kulanıyor tavsıye ederım ne kaybedersınızkı

http://en.miui.com/download.html

Bunu nasil kurabilirim yardimci olurmusun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

biraz google amcanınızı kullanın lutfen arkdaslar buyrun lınk nasıl kurulcagı yazıyor

http://www.rehberandroid.com/samsung-galaxy-s3-mini-i8190-miui-rom-nasil-kurulur/

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Hocam bence ressurection remix cm12 tabanli en iyisi bu diyebilirim stabilite bakimindan

Kitkat olarak blekota note 4 kullanabilirsin o da sadelik bakimindan hostur. Su an ressurection kullaniyorum ben

Toplam Hit: 1050 Toplam Mesaj: 11
android rom custom