folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Sadece Telefon Özelliği Olan Cep Telefonu Arıyorum...

Sadece Telefon Özelliği Olan Cep Telefonu Arıyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba dostlar,

Cep telefonumu çaldırdım. Bir müddet akıllı telefon işine bulaşmamayım diyorum. O yüzden sadece telefon özelliği olan -eski Nokia veya Samsung sersisi filan olur- cep telefonu arıyorum. Hibe etmek istediğiniz bir kenarda duran eski telefonunuza talibim. Çok uçmamak kaydı ile cüzzi bir miktar da ödeyebilirim.

Eylül ayının başına kadar İzmir içi elden teslim alabilirim. Onun haricinde ki önerilerinize de açığım.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

1110i lere bakmanı şiddetle tavsiye ederim hocam.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

samsungun küçük kapaklı telefonları var. ama kaçak olanı al 1 hafta gidiyor bataryası . 

60-70 tl civarı fyatları .

samaccc tarafından 23/Ağu/15 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

65 tl ye 1205 temin edebilirim sadece telefon ve batarya. Kargo çıkarım parayı Peşin alırım, o Yüzden teli yolla parayı gelince vereyim gibi teklif etmezsen sevinirim 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

65 tl ye 1205 temin edebilirim sadece telefon ve batarya. Kargo çıkarım parayı Peşin alırım, o Yüzden teli yolla parayı gelince vereyim gibi teklif etmezsen sevinirim 

Dostum İzmir Bitpazarında (Halkapınarda İzmirgaz'ın civarında kurulur) bu bahsettiğin telefonu (samsung e1205 olarak geçiyor cihaz üstünde) buldum. Sıkı bi pazarlıkla 15 TL'ye aldım.

İki tezgah sonrasında 0 bataryasını da 5 liraya aldım. Şarja taktım canavar gibi çalışıyor. Telefon bana 20 liraya geldi :)

İşi çözdüm. Konu kilitlenebilir veya silinebilir.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Işportadan telefon almak ? Alayı Hırsız onların. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1223 Toplam Mesaj: 6
samsung nokia cep telefonu hibe cep