Samsung S5 Vs Samsung Note 3 (Telefon Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

hayırlı olsun hocam o zaman. güle güle kullan. kullandıkça + ve - eksilerinide yazarsın. 

ben hep iphone kullandım. 5s kullandıktan sonra bir daha iphone almadım. LG G4 nasıldır tavsşye edermisiniz?

hocam bence samsung un tek global rakibi lg evet lenovo daha fazla telefon satiyor ama karalteristik özellik olarak lg de çok iyi ben metal isterim dersens6 gerçek deri isterim dersen g4 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sandman02
    sandman02's avatar
    Erkek

s5 al ben aldım hala da kullanıyorum şu andaki fiyatına göre alabileceğin ve seni tatmin edebilicek telefonulrın başında gelir

ALMIŞIN ŞİMDİ GÖRDÜM:D

sandman02 tarafından 11/Eyl/15 14:27 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    cagatay09 bunu yazdı

hayırlı olsun hocam o zaman. güle güle kullan. kullandıkça + ve - eksilerinide yazarsın. 

ben hep iphone kullandım. 5s kullandıktan sonra bir daha iphone almadım. LG G4 nasıldır tavsşye edermisiniz?

hocam bence samsung un tek global rakibi lg evet lenovo daha fazla telefon satiyor ama karalteristik özellik olarak lg de çok iyi ben metal isterim dersens6 gerçek deri isterim dersen g4 

samsung un biraz ucuzu LG var ve son g4 dışarıdan bakınca çok hoş görünüyor. arkasının deri olması daha rahat tutulabilir olması, telefonun kavisli olması düşürüldüğünde ekranın tam olaran yere temas etmemesi ekran görüntüsü hızı ve en önelisi şarjından dolayı. ilgimi çekti. samsung S5 ve S6 da çok güzel ama pahalı. Telekomda kampanya varmış 105 Tl 24 ay taksit ve taahhütle alsam diye düşündüm G4 dü acaba değer mi? çok kararsızım. 

Toplam Hit: 1621 Toplam Mesaj: 14
telefon tavsiyesi note3 s5