folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Kredi Karti - Sonunda Istedigim Gibi Buldum

Sanal Kredi Karti - Sonunda Istedigim Gibi Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bulduguna sevindim. Bende merak ediyordum. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    elmor bunu yazdı

tr icin swift ile gidiyor araci bankalara gore degisiyor komisyonlar , kucuk rakamlar icin deymez,

fakat bir arkadasim , tr den romanyaya 70bin eu kadar para transferi yapti , diger yontemlerin arasinda en karlisi bunun oldugu soglemisti,

tr bankalarindan revolut a banka karti uzerinden cekiyorum diger yontemlerden iyi .

hocam aralara bankalar girince baya bir zarar oluyor.. Bir de bankalar döviz cevirme islemi yapiyorsa daha sikintili.. Ben transferwise kullaniyorum, kücük büyük tüm gönderimlerde gayet uygun fiyat veriyor. En büyük avantaji, kur fiyati cok cok iyi

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Bulduguna sevindim. Bende merak ediyordum. 

sagol hocam, baya bir kolaylik saglayacak bu.. Mesela amazon, azure gibi yerlere kredi karti bilgimi vermek istemiyorum, bazen görünmez masraflar ekliyorlar, kredi kartini eklediginde kafalarina göre cekiyorlar. O yüzden bu tarz kartlar cok cok isime yarayacak benim. Yillardir revolut ismini görür dururum ama hic böyle hizmetleri oldugunu farketmemisim bile

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    elmor bunu yazdı

tr icin swift ile gidiyor araci bankalara gore degisiyor komisyonlar , kucuk rakamlar icin deymez,

fakat bir arkadasim , tr den romanyaya 70bin eu kadar para transferi yapti , diger yontemlerin arasinda en karlisi bunun oldugu soglemisti,

tr bankalarindan revolut a banka karti uzerinden cekiyorum diger yontemlerden iyi .

Uygulamadan uygulamaya daha güzel yüksek meblağlar için ideal 4000 sterlin gönderme işinde  2 sene önce bu konuda tek favorim oldu o zaman normaldi şu an Afrika ülkesi muamelesi çekiyorlar anlamadım bir senedir bir şey yapmıyorum belki en son Tayvan dan bir şeyler için kullandım almak zor oldu kısmına gelirse şu an evet yokuş yapıyorlar ben alırken google hangouts ta birader Londra'da bişeyler yaptık telefona aktive etmiştik.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Netflix de her ay ucretsiz deneme üyeligi icin kullanmaya baslarlar

EK: kayit olayim dedim Turkiye ye vermiyorlarmis

underzero tarafından 10/Tem/20 09:26 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla aynı olay https://peple.com.tr/ burada da var. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Hatirladim Hatirladim galiba hocam seni ne is  yapiyordun hocam sen orada ?

Toplam Hit: 2301 Toplam Mesaj: 17
sanal kredi kartı açmak revolut sanal kredi karti