folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Dana Derisi Ceket Ve Yelekler.

Satılık Dana Derisi Ceket Ve Yelekler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Ürünü almaktan vazgeçtim arkadaşlar. Bu arkadaşın bu ceketleriyle arasında duygusal bağ var :) bedavaya bile verse alamam artık :)

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    mehmetdiyebiri bunu yazdı

Ürünü almaktan vazgeçtim arkadaşlar. Bu arkadaşın bu ceketleriyle arasında duygusal bağ var :) bedavaya bile verse alamam artık :)

bende öyle birşey sezdim pek ziklemiyor gibi :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Sana bu hayatı yaşata  bize neler yapmaz.. bombalıcam o şantiyeyi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

@NaZi_ hocam cevap için teşekkür ederim, araştırma sonrası ne şekilde yaptırabiliriz, ne kadara mal olur vs mesajını da bekliyorum. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bu tür ceketlere ilgi duyanlar DERİ CEKET filmini bir izlesin :)

Herif manyak

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

@RitmFarbRacourci Hocam, Yelek veya ceketlerde astarsız olan yok, astar olmazsa olmaz çünkü, ceplik astarı, derinin arka yüzeyini, dikişlerini vs maskelemek lazım. Aksi halde fazla soft, edebi(k{?}) yönden ele alırsak da fazla hippivari olur.

Modeller ile istediğin şekilde oynayabilirsin hocam, yeter ki iyi bir usta olsun. Yaka takar, extra cep yapar, baskı yapar..

fakat Nubuk veya Süet olayı biraz tehlikelidir. Yağmur yağar leke yapar, kız gelir omzuna yatar föndötön bulaşır leke yapar, çay damlar leke yapar, yapar da yapar.

Titiz kullanmak gerekir ki, atalarımızın dediği gibi sakındığın göze çöp batar. Bak orada bir koyu yeşil ceket var, kaç sene oldu 10 kere ancak giyebilmişimdir; korkuyorum. :D ( @RitmFarbRacourci bu ikisi mi?

tam seçemedim.)

Cep olayına ekleme olması açısından, şu bol metalli Yelek ve onun Sadesi olanın iç astarında komple Sırt ve Yan kısımların içinde gizli cep var.(Bu 2si mi

Bu yeleğin Yanları da ayrı güzelmiş. örgülü olanlar gibi bu Yelek de yanlardan açılıyor mu? @@,)

bu yukarıdaki de gayet güzel ve sâde, lâkin yeleğin alt uçlarındaki V kısmı çok dar ve az olmuş gibi.    Aşağıda attığımın altındaki Bariz görünen V kısmı şahâne(bu nasıl bi' cümle oldu ya @@. ).

{yukarıda refere ettiğim yelek bu'dur}bu yeleğin Kapakları ve Alttaki V kısmı, ve çıtçıt'lı düğmeler. açılı yan alt cepler. kısaca önden görünüşü şahâne. 

çıtçıt düğmeleri siyah metal veya bez kaplı olsa, daha bi farklı,güzel olur gibi geldi ama. ^^`

)

Ekleme: Tüylü bir yüzey ancak Kürkte olur. Kürkün de dışı tüylü olursa sana gelmez, maskülen olmaz, kadınsı durur. Erkek için kürk yaparken derinin dışını zımparalarsın, Az zımparalarsan Nubuk olur, Çok zımparalarsan Süet olur ve tüyler içinde kalır ki, seni güzelce ısıtır, pofuduk pofuduk olur.

Kürk güzel şeydir ama hayvan haklarına düşkün arkadaşlarınızla kavga sebebiniz de olabilir. :D (^^D`)

Beyler şimdi şöyle yapalım; görüyorum ki, aramızda deri ceket (bu tarzda) veya yelek edinmek isteyenler var. Ben bu konu ile ilgili nerede, hangi modeller, kaç paradır, bir araştırayım ve bir konu başlığı altında size yardımcı olmaya çalışayım. Benim böyle bir kötü huyum var, ayran gönüllüyüm maalesef. Deri ceketleri satmaktan vazgeçtim ancak, heveslenip almak isteyen arkadaşlara yardımcı olacağım, yol göstereceğim.

Selametle. :)

V'Alla, ilk baktığımda, Foto'lar biraz değişikti Tam algılayamadım. sonra link'lerde bir oynama yaptın heralde, ondan sonra dâhâ net gördüm. 

ifade ederken yanlış kelimeyi seçmişim Kürk derken. normalde onun yerine Süet yada Nubuk diyecektim heralde.

Süet yada Nubuk'un koyu renklerine bakacaktım, tam da dediğin nedenden ötürü, Kadife gibi bunlar. artık o lekelere de nazar olarak bakacağız. bi tarafında kusur olsun, sonra problem oluyor. ^^`

Koyu olan cümleyi, önceki konuda da söylemişsin, çok ilginç, bazı ifadeleri ayıramıyorum aynen bu Süet ve Nubuk'ta olduğu gibi Kereviz ve Enginar'da da oluyor. Mesela, Zence'fil ve Karan'fil'de de böyle. ^^`

son paragraf'ı da merâk ediyorum.

~@~

"@siyahbereli bunu yazdı

Herif manyak"

^^` bu nasıl filmmiş böyle. le Daim(, DeerSkin.)

Filmin Özeti aşağıda, bak'mayabilirsiniz.*****

Filmin tuhaf anti kahramanı, deri ceketini üzerinden hiç çıkarmayan, gayet dengesiz, takıntılı, psikopat Georges. Yeni aldığı ve kendisiyle konuşan deri ceketinin dünyada tek kalmasını isteyen Georges, kolayca deliliğin pençesine teslim oluyor. Sinsi bir kara komedi gibi başlayan Deri Ceket , Georges ve sinema kurgucusu Denise’in el kameralarının da katkısıyla absürt bir snuff cinayet filmine dönüşüyor. Dupieux’dan alıştığımız üzere, Deri Ceket acayip karakterlerin ve olmayacak durumların cirit attığı, tahmin edilebilirlikten son derece uzak, yaratıcı bir şaka.

RitmFarbRacourci tarafından 17/Ara/20 19:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Herif manyak

Ben bunu izledim bu nasıl bir psikopat filmdir.

Hayatımda bir çok korku, gerilim filmi izledim. Böyle manyak görmedim. İzlemek isteyenlerin filmden beklentisi yüksek olmasın ama enteresan bir deli göreceğinizin garantisini veririm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Herif manyak

Ben bunu izledim bu nasıl bir psikopat filmdir.

Hayatımda bir çok korku, gerilim filmi izledim. Böyle manyak görmedim. İzlemek isteyenlerin filmden beklentisi yüksek olmasın ama enteresan bir deli göreceğinizin garantisini veririm.

yaşadığım sürece asla ceket giymeyeceğime yemin ederim aşlsdkjşalkdjfgs

next next next install
Toplam Hit: 4196 Toplam Mesaj: 29
route66 yelek deri ceket