Satılık Samsung Galaxy Note 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Mürid için up benim için temiz note 4 lazım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

Note 4'te güzel cihaz ama anten sorunu var. Şebekesi gidip geliyor birde diğer telefonlara göre az çekiyor. Onun yerine Note 5 öneririm.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Hellaven bunu yazdı

hocam note4 kötü onu alma ya note3 alıp lineageos at ya da en azından note 5 al. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Hellaven bunu yazdı

hocam note4 kötü onu alma ya note3 alıp lineageos at ya da en azından note 5 al. 

Note serisinde custom romlar Samsung'un romundaki kalem hassasiyetini ve perfornmansını göstermiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@vukuat donanımhabere bir bak hocam oraya çok düşüyor note 3 ekran. anakartı arızalı note3'lere yapış gitsin

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Güncel

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

hocam kız arkadaşıma telefon bakıyorum bu telefon sence kız arkadaşıma olur mu? kozmetik olarak  durumu çok mu kötü? resimlerden çok anlayamadım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    tahta bunu yazdı

hocam kız arkadaşıma telefon bakıyorum bu telefon sence kız arkadaşıma olur mu? kozmetik olarak  durumu çok mu kötü? resimlerden çok anlayamadım

o soyulan parlak yerler var ya onları tamamen soy, zaten kolayca çıkıyor. telefon orjinalinden çok daha karizma olur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    tahta bunu yazdı

Hocam klasik kenar soyulmaları (kılıfla gözükmüyor) ve home tuşunda çok belli olmayan çizik dışında kozmetik bir sorun yok telefonda. Gayet iyi durumda. Elimde cihaz olsa foto çekeceğimde malesef fotoğraf çekebilen hiçbir cihazım yok. Arkadaşlar filan denk gelirse yollarım

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3499 Toplam Mesaj: 20
note3