Shameless Zamunda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

SPOİLER İÇERMİYOR.

Zamanında ingiliz versiyonu var diye, bunu çakması ilan edip başlamadığım bir diziydi. (ingiliz versiyonu bildiğim hala devam etmekte 2004 yılında başlamış)

Dün muhabbet arasında PanxeR bahsetti, hadi bir bölüm bakayım dedim, beğenmezsem devam etmem. 1. 2. 3. bölüm derken dün başladım bugün 1. sezon bitti.

Gece 2. sezon 720p şaşmaz kalitesinde indirmeye bırakacağım :D

Konuya gelince, şöyle diyeyim arkadaşlar. Bariz mantık hataları olsada kendinizi öyle kaptırıyorsunuzki bu durumları göz ardı edebiliyorsunuz.

Varoş misali bir mahallede annelerinin terkettiği, babaları ve çocukların hayat mücadelesini konu alıyor. Sorun şu ki; babaları tam bir ayyaş ak. Nerde yatıp kalktığı belli değil, her daim kafa 1 milyon geziyor.

Ayyaş bir baba.

Evi çeviren en büyük kız kardeş.

Gay bir erkek kardeş.

Kendini şimdiden ablasının sorumluğu tarzı havaya kendini hazırlayan kız kardeş.

Kafası çalışan başkalarının yerine sınavalara parayla giren erkek kardeş.

Kafayı insanlara zarar vermeye adamış daha ergen bile olmamış bir erkek kardeş.

Sağır bir zenci kardeş. (En son sağır lafı duymuştum, yanlışım olabilir.)

Bu topluluğun yaşam mücadelisini ele alan, komedi ve dram ikilisini barındıran. Etrafındaki arkadaş ve komşularıda bu hayat mücadelesine dahil olunca ortalığın amına koyan izlenebilir bir dizidir. :D

Yalnız aşmışlığın tavan yaptığı bir dizidir. Ailecek seyredilmez :D Bazı sahnelerde yok ak bunu bizim burda yapsalar adamın mına korur tarzı sahneleri bile var. Hatta bunu nasıl tvde yayınlayabiliyorlar nerde bu rtük tarzı koruma dalgası diye bile düşünebilirsiniz. Ben öyle düşündüm şahsen :D

Benim yazdıklarım sadece 1. sezonu izleyerek yer verdiğim düşünceler. Varın gerisini siz düşünün.

coLin tarafından 22/Oca/13 21:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

spoiler vardır diye birinci mesajdan sonrasını okumadım.izleyenler spoiler vermeden dizinin konusunu özetleyebilirmi acaba?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

dizi zaten enteresan dizi, kendini izletiyo da, sırf kısa süren o fiona-steve(jimmy) sahneleri için izlenir :) o ikisi 2-3 saat sevişsin izlerim ne güzel çift onlar öle :d  bide karen ayrıldı mı diziden dönmicek mi acep?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı

spoiler vardır diye birinci mesajdan sonrasını okumadım.izleyenler spoiler vermeden dizinin konusunu özetleyebilirmi acaba?

spoiler yok hocam şimdilik , dizinin konusu varoş bir mahalle kalabalık bir aile her türlü eğlence işin içinde yaşam mücadeleleri gibi birşey diyebilirim. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı dizinin ne spoileri olacak ya :) abi sevişiyorlar desem yada cocuk geymiş desem yada ne bilim babaları acaip içiyo desem spoiler olmazki dizi yahu bu :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

izlemeyen izlesin harbiden sağlam dizi her yönden :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

çizik atıyım da unutmuyum bari

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulaslaslas
    ulaslaslas's avatar
    Erkek

bir dram  bebeğinden yaşlısına en fazla bu kadar gerçekçi oyunculukla sahnelenebilir. mükemmel

Trilyon da olsan harcanacaksın!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

ha iyi oldu la hatırlattığın fringe de bitince napsam diye düşünüyodum. aylardır takip ediyodum yeni sezon yeni sezon diye. :D süperler ya :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

hatırlattığın iyi oldu hacı unutmuştum bir sürü dizi tatile girip çıkıyor unutuyoz amk

Toplam Hit: 6423 Toplam Mesaj: 42