folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Soykırımın Adı: Srebrenitsa

Soykırımın Adı: Srebrenitsa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Ulan burada bile konu akp muhabbetne cevrilmeye calisilmis lan orada katlediln tecavuze ugrayan ve binlerce iskence magruz kalan insanlarin anilma gunu bugun ama bazi soz gelimi insan yavrulari az bile olmus akp mitngi yaptilar bu saatten sonra hic acimam vs yorumu yapmis a.q.  axicik insan olun o gun olenler akp bilmiyordu ki. Ayrica ozaman ki devlef baskanlarimizinda milletin gotnu yalamaktan vakit bulmadiklarida bir gercekki yardimci olnsun.

Humanist olun azicik 11 yasindaki kiz cocugunun gunahineydi  anasinin babasinin onunde tecavuze ugrayip sonra katledilsin.

Abdullah Cömertin ne suçu vardı lan ne yaptıda ölümü haketti... Ordaki Vahşiyse burdakide aynıdır ayrım yapma!

Bu adamin yorumunun neresinde ayrimcilik var kardesim.Okurken metne hayali kelimeler, cumleler katarak mi okuyorsunuz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

ben bu ipnelere hiç acımıyorum

neden derseniz geçenlerde akpye destek mitingi yapmışlardı

gel ondan sonra bunlara acı...

sen ve senin gibilerin insanlığına sokayım dostum. bildiğim soykırım yapıldı siz siyasete peşkeş çekmeye çalışın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

ben bu ipnelere hiç acımıyorum

neden derseniz geçenlerde akpye destek mitingi yapmışlardı

gel ondan sonra bunlara acı...

Hocam srebrenitsa dünyanın sadece izlemekle yetindiği çok büyük bir vahşettir , insanların ideolojilerinden yola çıkarak bu katliama göz yumamayız.Srebrenitsa'da yaşananları görüpte sinirden dişlerini sıkmayan bir insan yoktur diye tahmin ediyorum.Öyle büyük bir şerefsizlik öyle büyük bir hayvanlıktır orada sırpların yaptığı.

valla hiç farketmez akp lehine miting yaptılar ya artık ne yapsalar boş hiç acımam

ona bakarsan şuan suriyedeki olaylarda vahşet dünyanın umurunda değil...

ayrıca müslümanlarda sevilmedikleri yere gitmesinler kardeşim sevmiyolar hristyanlar müslümanları işte gitme olsun bitsin...

sonra gezi eylemlerinde ölen birisinin ateist olduğunu öğrenince acımadığında bir ak kardeşimiz siz o insan değil mi siz ne biçin insansınız demesini biliyosunuz? Adamların siyasi düşüncesi veya kişisel olarak sevdiği birisi yüzünden acımayınca siz insan mı oluyorsunuz?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Yazik gelecegimize aciyorum.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Ratko Mladic isimli bir o çocuğu 1 hafta dünyanın gözü önünde 8bin insan öldürmüş hala ak parti gezi parkı olaylarına döküyorsunuz olayı.Orada ölenlerin durumu hakkında kimse yorum yapmazken konuyu o tarafa çekiyorsunuz .Burada  insanlık söz konusu kendisinde bu meziyet bulunmayanlarla hiç tartışmaya bile girmemek gerek... 

4641544948---53415249544153
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Konu başlığına bakmadan,

Sırf dini inançları için katledilen insanların anıldığı gün açılan konuyu,

İslam'a, akp'ye ve yavşak anarşist ali ile dhkpc'li etheme getiren yavşaklara acıyorum.

Üniversitelerin mezuniyet törenlerinde gezi parkını bahane edip karakol inşaatını basıp molotof kokteyli atarken geberen kıro bir teröristi anan piçlerden ne farkınız var sizin?

Mod arkadaşlar sürekli aynı şahışların gezi şakşakçılığından bıkmadınız sanırım?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı

Konu başlığına bakmadan,

İslam'a, akp'ye ve yavşak anarşist ali ile dhkpc'li etheme getiren yavşaklara acıyorum.

Üniversitelerin mezuniyet törenlerinde gezi parkını bahane edip karakol inşaatını basıp molotof kokteyli atarken geberen kıro bir teröristi anan piçlerden ne farkınız var sizin?

Mod arkadaşlar sürekli aynı şahışların gezi şakşakçılığından bıkmadınız sanırım?

sen ne değişik bir milliyetçisin lan? göt kılından farkın kalmamış?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı

Konu başlığına bakmadan,

misali :)

Dün MHP diye havlayan kardeşlerimiz, Şimdi Ampul peşinde koşuyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı

Konu başlığına bakmadan,

Bu gezi olayları çoook iyi oldu çokta güzel oldu taaammı? =)

herke$ in rengini görmüş olduk hocam ;)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Kel alaka.

" Kro "
Toplam Hit: 4094 Toplam Mesaj: 40