folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti

Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

2008 tarihine kadar geçen süreç itibarıyla 22 banka battı 47 MİLYAR TL hortumlandı

30.09.2000 tarihi yurtbankın fona devir tarihi itibariyle birikmiş zararı 362 trilyon 566 milyar lira , egebank (demirelle birebir ilişkili) toplam zararı 647 trilyon 194 milyar liradır.

demirelin yeğeni egebank ve etibank ile doğrudan ilişkilidir tabi bu bankalar dışında o dönemin yönetiminin göremedi görmek istemediği belkide benim bildiğim yurtbank tytbank interbank vs.. vs.. bir ton batık banka var toplam zarar 2008 e kadar olan süreçte 47 milyar tl

İmarbankası tam bir muamma zaten gerçek miktarı bilebildiklerini bile sanmıyorum devlet yetkililerinin.

hala biz ödüyoruz bunları biz başka kimse değil

LaNCeLoT tarafından 17/Haz/15 14:55 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kerhane ile ilgili konuşmasından sonra meshebinin geniş olduğunu düşündüğüm insan. 

Kalınlaştırdığım yerin doğrusu "meşrebi geniş" veya "nesebi geniş" dir. Götünüzden deyiş uydurmayın.

Konuya ithafen de; ülkemizin bu durumda olmasının sorumlularından biri daha öldü.

Hocam bilmişlik yapmasak daha iyi sanki :/

Meşrebi geniş hoşgörülü anlamında meşrebi geniş imanı gevrek anlamında. Nesebe dair de birşeyi ilk defa duyuyorum tdkda falan da yok.

Ekşide vs de nesebi geniş ile alakalı konu yok meshebi geniş bi dünya meşrebi geniş bi entry.

Aynı zamanda atasözleri deyimler sözlüğümde de (2009 basım) meshebi geniş var.

E zaten böyle kullanıyoruz. Biri bilmişlik yapınca benim de yapasım geliyo :)

Konuya gelirsek ölmüşün ardından çok lüzumu olmadıkça kötü konuşmam yermem. Allah rahmet eylesin kalbinde zerre kadar imanı varsa şimdi boşuna dinden olmayalım CEO hocam baya emin de kendinden mason o Allah rahmet eylesin denmez diye ben öyle düşünmüyorum.

bu arada farkettiniz mi eski siyasi tv programları çok büyük bir edep içersinde geçiyormuş?

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ben ve ekibim dediği kişilerle iyi soygun yapmışlardı. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kerhane ile ilgili konuşmasından sonra meshebinin geniş olduğunu düşündüğüm insan. 

Kalınlaştırdığım yerin doğrusu "meşrebi geniş" veya "nesebi geniş" dir. Götünüzden deyiş uydurmayın.

Konuya ithafen de; ülkemizin bu durumda olmasının sorumlularından biri daha öldü.

Meşrebi geniş hoşgörülü anlamında meşrebi geniş imanı gevrek anlamında. Nesebe dair de birşeyi ilk defa duyuyorum tdkda falan da yok.

Ekşide vs de nesebi geniş ile alakalı konu yok meshebi geniş bi dünya meşrebi geniş bi entry.

Konuya gelirsek ölmüşün ardından çok lüzumu olmadıkça kötü konuşmam yermem. Allah rahmet eylesin kalbinde zerre kadar imanı varsa şimdi boşuna dinden olmayalım CEO hocam baya emin de kendinden mason o Allah rahmet eylesin denmez diye ben öyle düşünmüyorum.

bu arada farkettiniz mi eski siyasi tv programları çok büyük bir edep içersinde geçiyormuş?

edepliydi evet eleştiriler karikatirüze etmelerde edepliydi şuanki sanata saygı yok olayı buradan kaynaklanıyor plastipshow da çok eleştirildi karikatürize edildi yada makara yapıldı siyasetçilerle fakat edep sınırları içindeydi ondan demirel tepki göstermemiştir tabi şimdi öldü ya demirel sanata sanatçıya çok saygılıydı diye geçiyor bu olaylar hep gazetelerde. Şuan kardeşim sanat yazmak çizmek adı altında edep medepte kalmadı haliyle eleştirilen gidiyor soluğu mahkemede alıyor dava ediyor.Ben sanatçıyım diyip kaleminle yada sözlerinle sürekli yaralama yapamazsın

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Atasözü ve deyimleri 2009 basımı sözlüğünden ve ekşisözlükten bakmaya devam et sen.

Bu tür konularda da fikrin olmadan zikrin olmasın. Ben mesajımda bilmişlik taslamak değil deyişin düzgün kullanımı belirtmek istedim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dean534
    dean534's avatar
    Erkek

Kimine Göre , İyi kimine göre kötü ne olursa olsun bu millete bu devlete hizmetleri oldu. 

Allah rahmet eylesin . Allah yakınlarına sabır versin.

http://www.mondestore.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir rockefeller değil.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

akpliler ağız birliği edip arkasından hakaretler saydırmaya başlamışlar. Siz hele malum kişinin öldüğü gün göreceksiniz asıl curcunayı.

SÜleyman demirel, her siyasetçi gibi çokça hataları olmuş fakat devletin kırmızı çizgilerini çiğnememiş bir adam. Allah rahmet eylesin.

xxx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ODTULULER nerede dedi ya tamamdır :D:D:D:D:D boşver gayrısını

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

@Torpedo_xl hocam sen şöyle şöyle bak diyerek zaten yine bilmişlik yapmış oluyorsun tdkda da yok böyle birşey.

Takıntım olduğumdan olayı büyütüyorum ama konuda olmasın özel mesaj attım.

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 3911 Toplam Mesaj: 34
9 . cumhurbaşkanı ölüm