folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Son iki aydir oyle bir aksilik zinciri var ki basimda anlayamadim. Ha moralimi bozmasi max 1 2 gun aliyor ama muthis bir zincir.

1. Arabam yandi.

2.Arabaya gectik daha kaydini yaptirmadim gidiyordum polis durdurdu dedim yeni aldim vs bilmem ne dinlemedi kut ceza kesti. Saglam bir ceza. 

3.Ikinci Arabaya gectik aksam park ettim sabah kalktim calismiyor. Sinirlendim ayni gun yok parasina verdim gitti. Tabi yaptirmak vs gerekiyordu aku bitmis oysaki triple a var bilenler bilir yol yardim servisi onu cagirdim 250 dolar kut girdi.

4.Yolda sabah kalktim gidiyordum hafif uykulu sari yaniyordu gecerken kirmizi oldu sanarsin Dizayn edilmis gibi poliste oradaymis hemen gordu kut mahkemeye sevk etti. mahkeme masraflari vs cart curt 950 dolar girdi.

5.Sirf bu zararlari kapatayim diye daha cok calismaya ve ona gore is yapmaya kalktim. Kut gumruk o hafta mallari genel incelemeye aldi . 30 gun bekleme 5 bin dolar gitti. Verip veremeyecegi ne zaman verecegi mechul.

6.Araba kiraladim sifir jilet gibi araba aldim yolda gece yarisi issiz bir yerde lastik patladi. bu bir aksilik sayilmaz tabi belki. Indim degistirdim hayatimda ilkkez yasiyorum dedim ya Zaten triple a kullaniyorum. Arabaya benzin koymak disinda anlamam.

7.Baska bir araba yine lastik patladi ve daha issiz bir yerde telefon cekmiyor internet yok. Arabadan indim direk karinca yuvasinin uzerine cekmisim arabayi arabadan iner inmez karincalar sardi beni ve ayaklarim berbart bir hale girdi.

8.Bir baska kiralik arabaya gectim. El frenini indirdim saniyorum son en son disini indirmemisim ama araba gidiyor sikinti yok. Fakat arka balatalara frenler surtuyormus bir baktim araba arkadan alev aldi aynadan gordum . Durdum kiralik arabada yangin tupu vs  yok zor bela sondurdum . 

9.Uzun yola cikacagim 3 saatlik vs uzerimdeki parayi karta yatirdim sadece 50 60 lira aldim uzerime sirf ne olur olmaz die. Yolda durdum depoyu vs fullemistim . yemek yemeye kart calismiyor. Hayda kart calismiyor . Aradim musteri hizmetleri malesef yarin bize gel baska bisey yapamayiz. Neyse 50 lira yetti sukur yemeden icmeden geldim.

Bu sekilde son 2 ayda yaklasik 20 30 tane sey sayarim daha once hic boyle zincirleme olmamisti hayatimda ama artik sarmaya basladim acaba diyorum hak mi yedim. Bi bok mu vs vs kurma isleri anlayacaginiz fikri vs olan varmidir ? 

Boyle bir konu acmistim 1 ay once yeni araba aldik. 20 gun olmadi. Araba otomatik araba vitesi dagittim. 

Silsile devam ediyor anlayamadim gitti . Sardircam birseylere az kaldi dicem haram yiyorum . Mumkun degil bahsitlikmidir nedir cozemedim .

01.12.15 

Yeni araba kurum garantisinde Allahtan

Buda diyeri arabalar yeni beyaz arabanin vites cop oldu tamir ettirdik.

starter gitti tamir ettirdik akslar kopmak uzereyken allah korudu.

jeep sabah kalktik kontak cevir kayis vs darmaduman :) 

artik bi sebebi var kismindan daha cok normallesme surecine girdi konu benim icin cok normal geliyo :) 

Arabalarla ilgili her tedbiri aliyorum hem triple aaa servis uyesiyim. Hem yol yardim. Arabalar garantili yetkili saticidan yine yok yine yok.

Kiralik sifir arabaylada iki kere yolda kaldim onuda demistim :)

scarletbeard tarafından 02/Ara/15 07:40 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Çift gusül dene hocam bendeki sorun o sayede düzeldi. Bugları gusülle path yapınca oluyor.

http://www.tahribat.com/forum/aldigim-her-sey-bozuk-cikiyor-207294

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Eger arabalardan uzak durursan bu is kokten cozulur ;)

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tasa sarmayin birsey sorduk. Aksilik gelince geliyor.  Varmi basina gelen fikri olan vs. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

toplu taşıma . sorununu çözecektir.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

olmaz olurmu ya

akdum 1 tane sorun cıksın hepsi peşepeşe geliyor.

ama öfkeyle kalkan zararla oturur misali harbiden öyle sinirlenip bişiler yapmaya calısırken genelde gerisi geliyor , direk  kafayı vurup uyuyorum, sabah sakin kafayla halletmeye calısıyorum ( benim sorunlar genelde masa başında olusacak şeyler )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Benzer düşüncelerdeyim, şükür maddi vs. açıdan uzun süreli etkileri olan şeyler değil ama anlık olarak yaşayabileceğim her türlü aksiliği yaşıyorum. Aşağı yukarı 2 aydır. Bu konuyu gördüm şok oldum, bir iki güne kafamı toplayıp ben açacaktım.

Örnek iki olay, bilgisayar almaya gittiğimde öğrenci indirimi + taxfree keseriz demişlerdi telefonda, ama aynı anda iki indirim olmaz ayağına 1 saat falan kavga ettikten sonra ancak ikna edebildim, tek seferlik istisna yapıyoruz dediler. Ertesi gün bi arkadaşım gitti aynı yere aynı alışverişe, sadece öğrenci indirimiyle alırken ordaki eleman sana taxfree de keselim demiş kesmişler. 

Bu 1 ay kadar önceydi. 

Bugün de enteresan bir hikaye, pazara gittim dönüşte arabaya bindim araba çalışmıyor. Ama ne çalışmamak. Kapı kilitleri dahi açılmıyordu. Yol yardımı çağırdım baktılar ettiler akü bitmiş dediler. Destek bağlayıp arabayı çalıştırdık, servise gittik. Orda tekrar test edildi akü sorunsuz çıktı. Bir sürü işim aksadı yarın yola çıkacağım alışverişler falan kaldı.

Yolculuğu sağ salim atlatırsam oturur uzun uzun yazarım. Geniş pencereden bakınca evet güzel bi hayat yaşıyorum ama ufak tefek, normal karşılanacak aksilikler o kadar sıklaştı ki aklım almıyor. Artık tanrıya inancım tam. Bunlar bir planın eseri olmalı..

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Etrafında sana kötü enerji veren bir arkadaşın varsa ondan kurtul.

Biraz meditasyon yap işlerine ara ver korunma büyüsü yap.

Zemzem suyu iç hatta bulabilirsen abdest al o suyla.

Araba üzerinde de kötü bir enerji olabilir biraz mental düşün

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

benden betermişsin :D ne bileyim ya lost taki şişko geldi aklıma :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

kurşun döktür hoca

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Kırmızı ışık ihlalinde polis ceza kesti diyince Türkiye'de olmadığını anladım.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 4757 Toplam Mesaj: 49
aksilikler