folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com Zararlı Site!

Tahribat.Com Zararlı Site!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Wolvosoftun access databaseini, tahribattaki elemanlardan birisi kırıp burada yayınladı...

Adamlarla mahkemelik olduk :)

Ondan dolayı yasaklıyız :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Odysseus bunu yazdı:
    -----------------------------
    GLaDio bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

la bi arada forumda denyo trojanmi patlamasi yasandiydi,millet paso konu aciyordu :D he holy fantezi yapiyor makinalariniza girip cika cika :D

ya dogruysa :|

:| 

Hass... 0kadarda degil :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

holy bizim pc lere değil de , ruhumuza trojan atmış ki(H)

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Gladio'da ortalığı kızıştırıyor :D

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mcafe zararlı görüyor tahribat com a link veren siteleride zararlı bir siteye link veren site diyor :) rene ye göstermiştim uzun zaman önce bişi olmaz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

aynen Alper.gelecek zarar Rene hocamdan gelsin... :P

hiçbişi olmaz.Şeyhimizin dediği gibi Tahribat toprakları dışındaki herkes düşman kategorisine girer.O denyodaki flooderin güzel bir özzelliği var ayrıca :)

zararlı değil,faydalı...nereye faydası var peki.. *mk  o  da işin sürprizi zaten blen bilyor.Nese Tahribat kimseye bişi yapmaz olim yapmak istese sınırlarını tahmin edemezsiniz... ;) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Wolvosoftun access databaseini, tahribattaki elemanlardan birisi kırıp burada yayınladı...

Adamlarla mahkemelik olduk :)

Ondan dolayı yasaklıyız :)

İyide Benim Kafe Plus Programı, Lisanslı olmasına Karşın Yasaklı Gözükmüyor, Yenimi oldu Olay nedir.?

Edit : Wolsoft Ayrı Firma.

Sanırım, Yanılgım Konuyu iyi okumadan Yorum yapmak. Özür. Wolsoftu Kınıyorum. Güvenliğini Yasakçı Zihniyetle Arttırmayı Planlıyo.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Operayı indir kur nasıl giriyor :) ie den kaynaklanıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

abe sokayım bea tahribata zararlı diyen programa. neresi zararlı la buranın hatta en masum sitelerden biri kendi halimize

yaşıyoz yaw.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    Operayı indir kur nasıl giriyor :) ie den kaynaklanıyor.

dimi bide portable'ini kullanacaksinki deyme keyfe.. :P 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 6903 Toplam Mesaj: 43