Tarihin Arka Odası Bölümleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar tarihin arka odası yayınlarının tümünü hd kalitesi ile bulabileceğim bir yer varmıdır ?

Youtube yada bir kaç forumda 144p kalitesi ile var. çok nadir bir kaç bölüm 720 p.

alayını hd kalitesinde bulabileceğim bir yer ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Totalde 7 yildir falan yayinda olan bir programin eski bolumlerini 144p bulursan bile sukretmelisin bence.

Kalite yavas yavas yukseliyor, ben birkac yildir firsat buldukca programlari bu ve ayni adamlarin benzer isimdeki youtube kanallarindan iziyorum, genelde minimum 480 oluyor kalitesi.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Aga iyi hoşta youtube kanallarını tarıyorum orumları tarıyorum gerek 480 p ( ki oda öyle değil ) gerek 720 p totalda 5-10 bölümdür maksimum.

tamam eski yıllara dayanıyorda o kadar da değil en azından 5 sene öncesine kadar 720 p kolaylıkla bulunabilmeli.

Sanmıyorum ama bir ihtimal diye açtım belki kendi kaydeden ve arşivleyen müridler vardır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bir up çekeyim belki bilen gören duyan vardır..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

tarihvemedeniyet.org 'da bazı bölümleri var fakat kalitesi nedir tam hatırlayamıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Aynı şekilde ben de takipteyim hocam. Bence bunun ilk bölümünden itibaren olan programların DVDsi bıdısı filan olmalı. 5 saat sürüyor ortalama bir program ve hayal edin kaç disk olur.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 1416 Toplam Mesaj: 6
tarih