TBT Token

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ne durumdayız

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Binance coinbase ne zaman giriyor?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Hesaba gelen giden yok, seyh bizi carpti :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı

Hesaba gelen giden yok, seyh bizi carpti :) 

Claim etme olayı 3 mayıs sanırım

Yaşa, Öl...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Bu tokenlerin ilk başlangıç dönemlerii anlamamamakta ısrar ediyorum ne hikmetse :) Şimdi cüzdan ekledim peki bundan sonraki süreç nasıl olacak? bu launchpad de satın almak elzem mi? Bir de diyelim tarihi geldi ücretsiz dağıtımı yapıldı ve metamask a geldi tbt tokenler, bunlar ne olacak  yani değeri/karşılığı ne olacak? bir karşılığı olması için borsada işleme mi açılması gerekecek? Çok temelden girdim muhabbete de şeyhimizin de bilgilendirmesinde dediği gibi bu işe henüz kafası basmayanlardan birisi olarak olayı çözümlemeye de çalışıyorum. Bugüne kadar çok airdrop diye bir şeylere girdim çıktım ama birşeyler elde edemedim/beceremedim sanırım :) :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Bu tokenlerin ilk başlangıç dönemlerii anlamamamakta ısrar ediyorum ne hikmetse :) Şimdi cüzdan ekledim peki bundan sonraki süreç nasıl olacak? bu launchpad de satın almak elzem mi? Bir de diyelim tarihi geldi ücretsiz dağıtımı yapıldı ve metamask a geldi tbt tokenler, bunlar ne olacak  yani değeri/karşılığı ne olacak? bir karşılığı olması için borsada işleme mi açılması gerekecek? Çok temelden girdim muhabbete de şeyhimizin de bilgilendirmesinde dediği gibi bu işe henüz kafası basmayanlardan birisi olarak olayı çözümlemeye de çalışıyorum. Bugüne kadar çok airdrop diye bir şeylere girdim çıktım ama birşeyler elde edemedim/beceremedim sanırım :) :)

launchpad'de ön satış yapıldı. ona katılmak şart değil. isteyen katılıyor. belki birkaç round daha olabilirmiş. tam belli değil şu an.

3 vakte kadar metamask adreslerine ücretsiz airdrop tokenları gelecek. 

3 mayıs'ta kewl üzerinde listeleme yapılacakmış. yani listeleme yapıldıktan sonra isteyen kewl borsası üzerinden de alım satım yapabilecek. 

ilk satış round'unda 150.000k usd FDV(total market cap) vardı. yani satılan tokenlar bu değer üzerinden satıldı. toplam supply 1.5 milyar. borsada listeleme geldikten sonra market cap'e piyasa karar verecek. 

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

Soru:

Tokenin için beyaz kağıt hazır mı, yada hazırlanıyor mu?

TBT misyonu?

Tahribat formun işlevi akışı ve forum dizaynı dışında :

Token için sayfa :

Örek bu sayfa dizaynı pek işlev sağlamıyor Bir token için. Tahribat içinde Twitter benzeri bir akış iyi olurdu 'tüm Twitter işlevini desteklemesin' ona benzer bir akış.

Holli bir güncelleme paylaştığında taha rahat takip edilirdi.

Hollli' nin konu ile ilgili yazdığı bir çok şeyi şu anki haliyle takip etmek zor.

ran tarafından 27/Nis/24 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Başından sonuna prosesin içinde olmayinca anlamaniz zor. Onun icin bunu baslattik kitabi yok bu is boyle deneyim ile ogreniliyor.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

videoda bilale anlatmış şeyhim

1. launchpad i kaçıranlar metamasklarına chz yukleyıp salı 20.00 beklesinler ki 

kewl sitesinden alabilelim 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

videoda bilale anlatmış şeyhim

1. launchpad i kaçıranlar metamasklarına chz yukleyıp salı 20.00 beklesinler ki 

kewl sitesinden alabilelim 

Bilalden de malmışım beceremedim 

Yav he he
Toplam Hit: 30083 Toplam Mesaj: 280
tbt web3 defi tbt token ethereum blockchain