folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tecavüzcüye Hadım Cezası Geliyor.

Tecavüzcüye Hadım Cezası Geliyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

tutkun bunu yazdı:
    -----------------------------

"Tecavüzcüye Hadım (Hapla Öldürme) Cezası Geliyor."

Ebesinin nikâhı! "Hapla Öldürme" derken neyi kastettin acaba? Şey mi, bey mi?

Kazığa oturtma, g*tünden kan alma, anasından doğduğuna pişman ettirme vs. demek istedim hoca. Sen ne anladın ? Devlet besleyip büyütsün mü istiyorsun.

Ayrıca haberi iyi oku. 2 ve 2den fazla suç diyor. Direk öldürme cezası yok. İki kez iftira mı olur amk :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bakalım seçime doğru daha neler çıkacak :) aşiret ağalarını milletvekili yapan, 12 yaşa kadar kızların evlendirilmesini normal gören tiplerin, senin oğlun da işsiz kalsın diyenlebilenlerin şimdi sandık göte gelmeye başlayınca ne yapsak da sevimli görünsek çalışmalarına başlaması bize bu dünyanın ne ibne bir yer olduğunu bir kez daha kanıtlar nitelikte.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Göktürkler'deki gibi olmalı :) Eşi-eşleri dışında ilişkiye giren askerlerin kafa derisini yüzüp ters şekilde yeniden yapıştırmak. Saçlar beyne doğru uzayıp ölünceye kadar çektirecen acıyı :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı:
    Göktürkler'deki gibi olmalı :) Eşi-eşleri dışında ilişkiye giren askerlerin kafa derisini yüzüp ters şekilde yeniden yapıştırmak. Saçlar beyne doğru uzayıp ölünceye kadar çektirecen acıyı :)
    Ölür amk

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutkun
    tutkun's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

tutkun bunu yazdı:

"Tecavüzcüye Hadım (Hapla Öldürme) Cezası Geliyor."

Ebesinin nikâhı! "Hapla Öldürme" derken neyi kastettin acaba? Şey mi, bey mi?

Kazığa oturtma, g*tünden kan alma, anasından doğduğuna pişman ettirme vs. demek istedim hoca. Sen ne anladın ? Devlet besleyip büyütsün mü istiyorsun.

Ayrıca haberi iyi oku. 2 ve 2den fazla suç diyor. Direk öldürme cezası yok. İki kez iftira mı olur amk :D

----------------------------

Adamım diyorum ki; adam suç işledi, bir ceza verildi. İkinciye iftiraya uğradı, suçsuzluğu ispatlanamadı...

Anlayacağın bunun haberi iyi okuyup okumamamla bir alakası yok, ben doğabilecek yanlışlıklardan/eksikliklerden/ihmallerden bahsediyorum. ;]

Ayrıca hadım etmek, kısırlaştırmaya deniyor. Sen öldürme demişsin. Ben de neyi öldürüyor diye sordum. ;D

Bilen konuşmuyor, konuşan bilmiyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

tutkun bunu yazdı:

Adamım diyorum ki; adam suç işledi, bir ceza verildi. İkinciye iftiraya uğradı, suçsuzluğu ispatlanamadı...

Anlayacağın bunun haberi iyi okuyup okumamamla bir alakası yok, ben doğabilecek yanlışlıklardan/eksikliklerden/ihmallerden bahsediyorum. ;]

Ayrıca hadım etmek, kısırlaştırmaya deniyor. Sen öldürme demişsin. Ben de neyi öldürüyor diye sordum. ;

Kısırlaştırınca zaten adam ölmüyor mu :D daha ne yaşıcak hayatı boyunca :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

normal olarak işkence yapıp sonra assak olmaz mı :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

CiRKiN bunu yazdı:

kesip ağzına verseler daha iyi olurdu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

Hadım, öldürmek anlamına gelmiyor. Kısırlaştırma demek. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çok iyi olur 

FAKAT ! 

tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tecavüz ile suçlanan bir çok masum var ! 

kanıtlamak mümkün olmadığı için sizi kıskanan 2 kızın size iftira atması (hele ki böyle büyük bir cezası olacaksa)

bol görülen birşey olacaktır  adaletin ülkemizde dopal olduğu düşülürse başıma böyle birşey gelsin istemem ki 

gazete de 15  16 yıl yatip sora kızların itiraf etmesi ile çıkan bir sürü kişi var  Kızlara bu konuda güven olmaz...

Toplam Hit: 9413 Toplam Mesaj: 70