Telefon Alacağım Karar Veremedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

M5 mantıklı bir seçim ancak onların bazı serisi fabrikadan hatalı üretim çıktı. Batarya bitip kapanınca bir daha açılmıyor. Tek çare bataryanın değişmesi. Servis ile uğraştırması kötü.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

huawei g8 al bence

p serisinin en kötüsü p8 zaten uzun durmadan p9 çıkardılar

5" den büyük telefon almak istemiyorum hocam 

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

M5 mantıklı bir seçim ancak onların bazı serisi fabrikadan hatalı üretim çıktı. Batarya bitip kapanınca bir daha açılmıyor. Tek çare bataryanın değişmesi. Servis ile uğraştırması kötü.

hocam honor 7 hakkında ne düşünüyorsun ?

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam kardeşime huawei gr5 aldım. 7 8 gün de kullandım. gayet hoşuma gitti cihaz. vermicektim ama ekran büyük geldiğinden verdim 4" ten yukarısı bana fazla geliyor.

ama tavsiye ederim.

p8 p8 lite sakın alma alan herkes şikayetçi..

ekran küçük demezsen ikinci el ip6 bulabilirsin biraz çıkarak..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

Hocam ne yaptınız. Aldınız mi telefon. Aldıysanız ne aldınız ?

Bende yeni bir cihaz almayı düşünüyorum. Lg ekranları iyi gibi. Öncelikle Göz sağlığı için telefon tavsiye edebilecek birileri çıkarsa sevinirim. Fiyat olarak da max 1500 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

xiomia mi5 öneririm hatta kamera diyosan mi5s al direk, bek kullanıyorum çok memnunum çok zarif bi telefon, 5.2 inç bataryası çok rahat 1 gün çıkıyor benim için 2.5 gün yetiyor(çok kullanmıyorum)

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Sonyden uzak durun. 9 aydır swap cihaz bekleyen adam var. Patladı patlicaklar, gururlarına yediremedikleri için çekilmiyorlar telefon sektöründen.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

Telefonla 1 saat meşgul olunca gözlerde yanma, yaşarma olduğundan dolayı ekran çözünürlüğü yuksek bir cihaz lazım. Ve fiyatı da düşük. Lg ler var ama onda da aşırı ve çabuk ısınma sorunu var diyorlar. Kullandığı cihazdan memnun olanlar bilgilendirirseler Allah razi olsun 

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

Telefonla 1 saat meşgul olunca gözlerde yanma, yaşarma olduğundan dolayı ekran çözünürlüğü yuksek bir cihaz lazım. Ve fiyatı da düşük. Lg ler var ama onda da aşırı ve çabuk ısınma sorunu var diyorlar. Kullandığı cihazdan memnun olanlar bilgilendirirseler Allah razi olsun 

Hem ekran kaliteli olacak, hemde ucuz. İkisi bi arada olmuyor işte. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

Hem ekran kaliteli olacak, hemde ucuz. İkisi bi arada olmuyor işte. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Hocam sanırım siz telefonlardan anlıyorsunuz. Fiyatı bir kenara bıraksak (1500 civarı aklımdan geçen size gore ucuz :) ) ekran kalitesi açısından hangi cihazı önerir siniz? 

Bi de mesela lg 1280*720 ile samsung 1280*720 ayni mi

Şimdiden Teşekkürler 

...
Toplam Hit: 2249 Toplam Mesaj: 22
telefon tavsiye