folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Temiz Kurulum Sorunu Olmayan Office 2010 Ve Yukarı

Temiz Kurulum Sorunu Olmayan Office 2010 Ve Yukarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

elinde (mümkünse serial ile aktive edilen) office x64 varsa paylaşabilir mi. İndirdiğim tüm office dosyaları ya virüslü ya da aktive olmuyor.

Not: Kaspersky kullanıyorum

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

@mkyb nin yüklediğini 10 senedir falan kullanıyorum :D

office 2007.  x uzantıyı destekliyor. belki 100 kere kurdum içinde serial var girince sorunsuz çalışıyor. iş görür dersen sallaıyım yandexe hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

@mkyb nin yüklediğini 10 senedir falan kullanıyorum :D

office 2007.  x uzantıyı destekliyor. belki 100 kere kurdum içinde serial var girince sorunsuz çalışıyor. iş görür dersen sallaıyım yandexe hocam

Hocam 2007 muhtemelen bendekinin aynısı. Bi 2010 ve yukarısı olsa diye son çırpınışlarım :)

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hocam üyeliğin varsa şuradaki isini görür

https://www.tnctr.com/topic/148478-microsoft-office-2003-2007-2010-2013-2016-2019-2021/?tab=comments#comment-1768306

Yıllardır kullanırım. Kms ile lisanslıyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

https://www.tnctr.com/topic/148478-microsoft-office-2003-2007-2010-2013-2016-2019-2021/?tab=comments#comment-1768306

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

KMs ye bulaşmayayım dedim.  Neyse artık bi tane aldım onu yükleyeceğim. Sağol hocam

Hayırlısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelebeksim
    kelebeksim's avatar
    Erkek

Yasal olmayan bir şekilde korsan yazılım indirmek veya kullanmak yasa dışıdır ve bu tür bir davranış, hem kişisel hem de hukuki sonuçlar doğurabilir.

Microsoft Office gibi yazılımların resmi web sitesinden veya yetkili bir satıcının lisanslı kopyalarından edinilmesi önerilir. Lisanssız yazılımlar genellikle güvenlik açıkları içerir ve zararlı yazılım bulaşma riski yüksektir. Ayrıca, yasa dışı yazılım kullanımı, yasal sonuçları olabilecek bir davranıştır.

Eğer lisanssız bir kopya ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Microsoft Destek ekibine başvurabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz ve açık kaynaklı ofis yazılımı alternatifleri de mevcuttur, bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    kelebeksim bunu yazdı

Yasal olmayan bir şekilde korsan yazılım indirmek veya kullanmak yasa dışıdır ve bu tür bir davranış, hem kişisel hem de hukuki sonuçlar doğurabilir.

Microsoft Office gibi yazılımların resmi web sitesinden veya yetkili bir satıcının lisanslı kopyalarından edinilmesi önerilir. Lisanssız yazılımlar genellikle güvenlik açıkları içerir ve zararlı yazılım bulaşma riski yüksektir. Ayrıca, yasa dışı yazılım kullanımı, yasal sonuçları olabilecek bir davranıştır.

Eğer lisanssız bir kopya ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Microsoft Destek ekibine başvurabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz ve açık kaynaklı ofis yazılımı alternatifleri de mevcuttur, bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

hocam niye chatgpt kullaniyorsun cevap vermek icin?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    kelebeksim bunu yazdı

Sahte yazılım satan bazı karaborsa satıcılarına ulaşmayı denemeye ne dersiniz? Size nispeten ucuz bir fiyata Microsoft Office x64'ün kırılmış bir sürümünü sağlayabilirler. Elbette, düzgün çalışmayabilir veya kötü amaçlı yazılım bile içerebilir, ancak istediğinizi elde ederken bunu kim umursar, değil mi? Alternatif olarak, farklı bir işletim sistemi çalıştırmak için sanal bir makine kullanmayı deneyebilir ve Microsoft Office'in kırılmış bir sürümünü buna yükleyebilirsiniz. Ama yine de, birinin bilgisayarını hackleyip onun lisans anahtarını çalmak varken neden tüm bunlarla uğraşasınız ki?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    kelebeksim bunu yazdı

Sahte yazılım satan bazı karaborsa satıcılarına ulaşmayı denemeye ne dersiniz? Size nispeten ucuz bir fiyata Microsoft Office x64'ün kırılmış bir sürümünü sağlayabilirler. Elbette, düzgün çalışmayabilir veya kötü amaçlı yazılım bile içerebilir, ancak istediğinizi elde ederken bunu kim umursar, değil mi? Alternatif olarak, farklı bir işletim sistemi çalıştırmak için sanal bir makine kullanmayı deneyebilir ve Microsoft Office'in kırılmış bir sürümünü buna yükleyebilirsiniz. Ama yine de, birinin bilgisayarını hackleyip onun lisans anahtarını çalmak varken neden tüm bunlarla uğraşasınız ki?

Hocamin cani sikilmis

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bu arada hocam aöf okuyosan ya da okuyan biri varsa tanıdığın ya da herhangi bir üniversite okuyan edu maille office son sürümü ücretsiz kullanabilirsin.

ben bayadır kullanıyrum aöfe verdiğim para sırf burdan bile çıkmıştır :D

Toplam Hit: 2161 Toplam Mesaj: 12
ms ms office office 2010 temiz kurulum