folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder The 24 'Ün Bulamadığım 2 Bölümü Yardımcı Olun Müridler (Önemli)

The 24 'Ün Bulamadığım 2 Bölümü Yardımcı Olun Müridler (Önemli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bilgisayarı lcd ye bağladım arkadaşlar 24 dün 8. sezonunu izlicektim tabi hd lazım a.q bi baktım 6.7. bölüm 9.10.11. bölüm hd değil internette çok araştırdım 6.  ve 11 i buldum  ama 7.9.10 bölümleri bitürlü bulamadım arkadaşlar  bakmadığım warez film sitesi kaldımı bilmiyorum depodepo.fr divxm.com divxkurdu.com hitfilmindir.com hdarsivi.com blurayindir.com..... gavur sitesi olarak sswarez.com warezforum.info , freshwap.net , ve daha hatırlayamadıklarım....      torent olarak arena-tr  ve leechturk te dahil olmak üzere hiç bi yerde bulamadım türkçe ve ingilizce olarak googleda arattım ordada bulamadım bulduklarımın hepsinin linkler ölü elimdede rs ve hf premium var 2 gün sonrada internetim kapanıyor lütfen bi el atın müridler elinizde varsa upload ederseniz çok makbule geçer yada başka torentlerde vardır veya sitelerde bi bakın lütfen  biraz acil laızm 2 - 3 günüm var

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klimaliailesalonu
    klimaliailesalonu's avatar
    Erkek

torrent: www.eztv.it

büyük ihtimalle bulursun.

yok bulamazsan warez-bb.org da bulursun wbb de yoksa nette yoktur zaten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

klimaliailesalonu bunu yazdı:
    -----------------------------

torrent: www.eztv.it

büyük ihtimalle bulursun.

yok bulamazsan warez-bb.org da bulursun wbb de yoksa nette yoktur zaten.

-----------------------------

warez bb orgdan 9. ve 10. bölümü buldum hocam ama mesela 9. bölümü arattım 32 sonuç sadece 1 tanesi çalışıyor hepsini dene et  mesela 7. bölüm 28 tane denedim hiç biri çalışmıyor a.qodumun işine kıl oldum torent indirececez 7 yide artık oda 30 kb la dosya çekiyor 4 mbit internet olmasına rağmen ama mecbur sağolasın

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

http://yabanci.diziizle.gen.tr/the-24-8sezon-9bolum-hd.html

bi buraya istersen. online izlemek istiyosan tabi

Naber la?
Toplam Hit: 1109 Toplam Mesaj: 4