Trendyol Mağazam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

tbt maddi anlamda da büyüyor,hayırlı olsun...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Dünün gençleri çocukları artık büyüdü çoluk çocuğa karıştı ve hepsi hayatın bir yerlerinden iyi veya kötü tutmaya çalışıyor çok normal böyle olması

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Bu arada reklam tanıtım nasıl birşey yapabiliriz acaba sponsorlu çekiliş falan nasıl birşeyler olur ki fikri veya bilgisi olan var mıdır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. Takip ettim. Belki eşim birseyler beğenirse katkımız olur.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Hayırlı olsun. Takip ettim. Belki eşim birseyler beğenirse katkımız olur.

Teşekkür ederim onur duyarım kardeşim varol

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam içtenlikle soruyorum amacım konunu baltalamak değil. Çoook uzun yıllardır sorguladığım bir şey ve sende de aynı.

Hakiki deri ayakkabı gerçekten 190₺ mi? Yoksa deri değil farklı bir olay mı? Ben hakiki deri dendiğinde 350-400 gibi bir tutar bekliyorum hatta bu günlerde 1k bile isteseler şaşmam.

Edit Link:  https://www.trendyol.com/merlyn/hakiki-deri-gunluk-ayakkabi-p-135135174?boutiqueId=61&merchantId=440782&filterOverPriceListings=false 

MhmdAlmz tarafından 19/Eki/21 10:23 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Takip ettim hayırlı işler:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam içtenlikle soruyorum amacım konunu baltalamak değil. Çoook uzun yıllardır sorguladığım bir şey ve sende de aynı.

Hakiki deri ayakkabı gerçekten 190₺ mi? Yoksa deri değil farklı bir olay mı? Ben hakiki deri dendiğinde 350-400 gibi bir tutar bekliyorum hatta bu günlerde 1k bile isteseler şaşmam.

Edit Link:  https://www.trendyol.com/merlyn/hakiki-deri-gunluk-ayakkabi-p-135135174?boutiqueId=61&merchantId=440782&filterOverPriceListings=false 

Dostum ayakkabının maliyetini oluşturan bir çok etken vAr biz imalatçıyız mesela 6 tl ye aldığımız deri de var 6 dolara aldığımız taban mesela 5 tl olan tabanda var 13 dolara aldığımız farklı Varyant tabanlarda var öyle olunca deri ayakkabının maliyeti 75 80 tl den başlar 150-200 tl ye göre çeşit çeşit ürünler var şu konuyu açık söylemek gerekirse bu benim sayfamdaki ürünlerin ortalama maliyetleri 100-110 arasında üstü de Trendyol kesintisi ve kar dan oluşuyor 350-400 tl ye aldığın deri ayakkabının ortalama maliyet durumu 140-150 Dir kalanı komisyoncu toptancı perakende maliyeti ve kardan oluşur o kadar gözünüzde büyütmeye gerek yok yani anlayacağın 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Dostum ayakkabının maliyetini oluşturan bir çok etken vAr biz imalatçıyız mesela 6 tl ye aldığımız deri de var 6 dolara aldığımız taban mesela 5 tl olan tabanda var 13 dolara aldığımız farklı Varyant tabanlarda var öyle olunca deri ayakkabının maliyeti 75 80 tl den başlar 150-200 tl ye göre çeşit çeşit ürünler var şu konuyu açık söylemek gerekirse bu benim sayfamdaki ürünlerin ortalama maliyetleri 100-110 arasında üstü de Trendyol kesintisi ve kar dan oluşuyor 350-400 tl ye aldığın deri ayakkabının ortalama maliyet durumu 140-150 Dir kalanı komisyoncu toptancı perakende maliyeti ve kardan oluşur o kadar gözünüzde büyütmeye gerek yok yani anlayacağın 

Mesela ayakkabı aldım 100₺ ye diyelim. 5₺ lik deri ile 50₺ lik deri arasındaki fark nedir hocam? Nasıl anlayabilirim bir derinin 5₺ veya 50₺ olduğunu? Yani kimin haklı kimin haksız kazanç sağladığını nasıl anlayabilirim?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Mesela ayakkabı aldım 100₺ ye diyelim. 5₺ lik deri ile 50₺ lik deri arasındaki fark nedir hocam? Nasıl anlayabilirim bir derinin 5₺ veya 50₺ olduğunu? Yani kimin haklı kimin haksız kazanç sağladığını nasıl anlayabilirim?

Ben bunu bakarak rahatça anlayabiliyorum veya dokunarak ama sizler için nasıl yol izlemelisiniz bilemedim ama greyder derimod gibi firmaları takip etmenizi önetirim

Toplam Hit: 5036 Toplam Mesaj: 50
trendyol ayakkabı mağaza trendyol