folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Trendyol Sorularınızı Cevaplayabilirim

Trendyol Sorularınızı Cevaplayabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

1 yıldır ty'deyim. benim gözümde kobi desteği en best site burası. diğerleri tırt. geçen sinirden hb kampanya birimine şunu yazdım; ty'nin özelliklerini kopyaladığınız kadar keşke kobi desteği özelliklerini de kopyalasınız dedim. 

HB'nin kadın girişimci desteği var belirli bir limite kadar komisyon kargo kdv oraları düşük

ben zaten kadın girişimci desteğindeyim. artık bir albenesi kalmadı. tüm komisyon oranlarını herkesle bir oldu. ismi harici hiçbir özelliği yok şu an.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

1 yıldır ty'deyim. benim gözümde kobi desteği en best site burası. diğerleri tırt. geçen sinirden hb kampanya birimine şunu yazdım; ty'nin özelliklerini kopyaladığınız kadar keşke kobi desteği özelliklerini de kopyalasınız dedim. 

HB'nin kadın girişimci desteği var belirli bir limite kadar komisyon kargo kdv oraları düşük

ben zaten kadın girişimci desteğindeyim. artık bir albenesi kalmadı. tüm komisyon oranlarını herkesle bir oldu. ismi harici hiçbir özelliği yok şu an.

Haklısıni ama panel olarak hb daha kullanışlı, kargo etiiketi aldıkran sonra hb otomatik olarak düşüyorr, trednyolsa düşüp düşmediği net anlaşılmıyor eğer çok satışın varsa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

Haklısıni ama panel olarak hb daha kullanışlı, kargo etiiketi aldıkran sonra hb otomatik olarak düşüyorr, trednyolsa düşüp düşmediği net anlaşılmıyor eğer çok satışın varsa

aynen ty'de kargo gönderimleri sonrası çok geç yansıyor. ben kargodakilerle arkadaş olduğumdan gittiğine dair emin olabiliyorum. eğer kota, yada şube kapalı durum çıkarsa anında arıyorlar beni. abi bu gitmiyor sorun var diye. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

aynen ty'de kargo gönderimleri sonrası çok geç yansıyor. ben kargodakilerle arkadaş olduğumdan gittiğine dair emin olabiliyorum. eğer kota, yada şube kapalı durum çıkarsa anında arıyorlar beni. abi bu gitmiyor sorun var diye. 

Kargo ile samimi olmak çok işe yarıyor, :) e tabi  12k tl kargo faturası çıkınca :)

Toplam Hit: 2405 Toplam Mesaj: 25
trendyol