Türk Telekom Nakil İşlemine Dair

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, Türk Telekom Fiber Modem internet aboneliğim mevcut. Ofisin adresi başka bir binaya taşınacak. Ancak ben ofisin bulunduğu ilde bulunamıyorum. 

Türk telekom çağrı merkezinden fiber modem olduğundan dolayı online talepte bulunamayacağımı ilettiler. 

Türk Telekom müdürlüklerinden modemi iade edip başvuru yapabileceğim söylendi. 

Şimdi ben modemin olduğu ilde bulunmadığımdan bu taşınma işini nasıl çözebiliriz ? E devlet üzerinden mobil imza ve elektronik imza ile de başvuruda bulunabilirim aslında ama onda da adres yazamıyorum direkt mernis adresine yönelik nakil başvurusu yapabiliyoruz. 

Bulunduğum ildeki Türk telekom müdürlüğünden form doldurup diğer ildeki abonelik nakil başvurusu yapabilir miyim acaba ? Yani o kadar saçma ki prosedürleri aşamıyoruz. Notere de 600 800 tl verip vekâletname çıkarmak da istemiyorum. 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Modemin ordan modemi sana kargolasinlar, o modemi al en yakın mudurluge git modemi iade et nakil işini yaptırabilir sin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Modemin ordan modemi sana kargolasinlar, o modemi al en yakın mudurluge git modemi iade et nakil işini yaptırabilir sin

öyle gözüküyor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Çözüm olarak şöyle yaptık. Benden sonrakilerin işine yarasın. 

Bulunduğun şehirdeki türk telekom il/ilçe müdürlüklerine giderek nakil başvurusunda bulunuyorsun. modem iadesi yapmayacağım diyorsun. daha sonra diğer şehirdeki yakınınız nakil başvurusu için başvuruda bulunuldu ama görüldüğü üzere aynı gün geldik teslim etmeye, nakili başvurusu alındığı için modemi de alıyorlar. 

361₺ de nakil ücreti ödenecek faturada. onu da 3'e bölebiliyorlarmış. bilginize,

fiber modemde fiziki gitmek şart. 

Toplam Hit: 219 Toplam Mesaj: 4
türk telekom nakil sorunsalı