folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknetle Bitmek Bilmeyen Sorunum

Türknetle Bitmek Bilmeyen Sorunum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Ocak ayında başlayan problemler bitmek bilmedi yapmadığım aramadığım şey kalmadı

Ankastre kutularına modem bagladım ay sorun bina içi tesisat değiştirdim yekpare nexans kablo çektim nafile

Ulaşabildigim herkese ulaştım sonuç sıfır. Anlamadığım bu memlekette çözüm odaklı çalışan bir kurum olmaz mı? Yok!

Çünkü adamlar kesiliyor mu internetin düşür hızı kullansın ulan net hızını düşünüyorsun aldıgın parayıda öyle alsana

Yok parada en ufak bir azalma yok olamaz  

Bu problemi çok yaşadım aga burayada linki koyuyorum cıldırmamak içten bile değil 

https://youtu.be/vp6ztbIaWS4

Şu anki hızım

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bu tarz firmaların monitoring ekibi varmı? Yada olağan dışı durumlarda oto alert vs

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Bir bilsem arıza kaydı açılmıyor şu an

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Bir bilsem arıza kaydı açılmıyor şu an

Bitti mi hayır 7 ci aya salladılar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Btk şikayet kanadından gitsen tüm ceolara twit atsan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Yapılacaklar listesi:

1) Twitter'dan turktelekom CEO suna tweet atıyorsun (Paul doany reis varken ne güzeldi)

2) ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adrsine mail atıyorsun sorununu.

Bunlar çözüm getirir mi getirmez mi bilinmez ama maile geri döndüklerinde eğer olumsuzsa bir daha mail at.

Ben başka bir konu için mail atmıştım, birinci aradıklarında olumlu, ikinci aradıklarında olumsuz cevap vermişlerdi. Ne garip iş!

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdiki Türk Telekom genel müdürü aşırı egoist bir tip. Mesajlara bakmıyor.

Türk Telekom'un bu sorunla ilgileneceğini sanmıyorum. Topu Türknet'e atarlar direk. Bizden hizmet almıyorsan senin için niye uğraşalım kafasındalar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hat degerlerine gore 6 mbit bile pek saglikli degil. Kopmasi normal gibi benim o degerle 16 max gosterip 12 de kopmalar oluyordu. 10mbit ayari olmadigindan 8e cekiyorlardi. 6.8 falan aliyordum. Bence 4e sabitlet varsa 4e sabitleme oyle dene. Hat degerlerin kotu. Baglanti sorunu yasaman normal yani. Ayni binada daha hizli baglanan varsa o zaman ugrasman lazim biri en sonunda insafa gelecek de saha ekibi gonderecek ya da portun degiscek falan...

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Ümit başkana linkedinden yazdım fakat sosyal ag elemanı yanıtlıyor sanırım bizlik bit sorun yok deyip savuşturuyorlar fiber alt yapı yapıyorlarmış dönülüyormuş arka mahallede bir binaya fiber çektiler dahası yok

BTK ya şikayet ettim BTK türknet e yönlendirdi türknet arıza bizden kaynaklı değil türktelekomdan kaynaklanıyor diyor türk Telekoma soruyorum altyapı çalışması sizinle ilgili değil diyor 

Türknet cem celebiler ulaşılamıyor linkedin den 

Türktelekom CEO suna ulaştım ama sahada çalışan eleman kadar etkisi yok onunda

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

hat degerlerine gore 6 mbit bile pek saglikli degil. Kopmasi normal gibi benim o degerle 16 max gosterip 12 de kopmalar oluyordu. 10mbit ayari olmadigindan 8e cekiyorlardi. 6.8 falan aliyordum. Bence 4e sabitlet varsa 4e sabitleme oyle dene. Hat degerlerin kotu. Baglanti sorunu yasaman normal yani. Ayni binada daha hizli baglanan varsa o zaman ugrasman lazim biri en sonunda insafa gelecek de saha ekibi gonderecek ya da portun degiscek falan...

Kardeşimde türknet onun kopmalar benimki gibi degil hızı 8 mb diger kardeşim vodafone oda 8 mb 3 katlı binada 3 tane abonelik var hepsi bir vdsl yapmıyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Ocak ayında başlayan problemler bitmek bilmedi yapmadığım aramadığım şey kalmadı

Ankastre kutularına modem bagladım ay sorun bina içi tesisat değiştirdim yekpare nexans kablo çektim nafile

Ulaşabildigim herkese ulaştım sonuç sıfır. Anlamadığım bu memlekette çözüm odaklı çalışan bir kurum olmaz mı? Yok!

Çünkü adamlar kesiliyor mu internetin düşür hızı kullansın ulan net hızını düşünüyorsun aldıgın parayıda öyle alsana

Yok parada en ufak bir azalma yok olamaz  

Bu problemi çok yaşadım aga burayada linki koyuyorum cıldırmamak içten bile değil 

https://youtu.be/vp6ztbIaWS4

Şu anki hızım

Hacı çözümün bende

Bu arayüzü görür görmez modemin 9970 mi diye baktım evet

Benim yazdığım birisi daha vardı 

DH de konuları var

Bu 9970 ler sıkıntılı birinden airties modem bul dene 10 yıllık modem taktik çatır çatır çalıştı ben ise 2 yıl boşuna bu sorunu çektim

Bilgin olsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 12863 Toplam Mesaj: 17
türknet kopma türknet hız problemi türknet