folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Twitter X İçin Silinen Twitleri Kaydeden Bir Bot Vb?

Twitter X İçin Silinen Twitleri Kaydeden Bir Bot Vb?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

selamlar sevgili gönül dostları,

twitterda twitlerini zamanla silen kişiler var. bunların bazılarının hesaplar gizli bazılarının açık. bunlar twit attığında kayıt eden bir sisteme ihtiyacım var.

daha önce telegrama kaydedebilen bazı botlar gördüm ama kendim denediğimde başaramadım.

yardımcı olabilir misiniz?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bılmem kı bende arıyrm hocam 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

up. yardımcı olana bedava 15 dakikalık dert dinleme seansı hediye. yakınsa çay ikram.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

belki ben verebilirim o veriyi... eğer borsa bist ile ilgili ve benim robotlar tarafindan track ediliosa...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    wh0 bunu yazdı

belki ben verebilirim o veriyi... eğer borsa bist ile ilgili ve benim robotlar tarafindan track ediliosa...

hocam ben şey istiyorum, istediğim hesapları yazayım, sürekli takip edip attıkları twitleri ama telegramdan ama mail ile farketmez bana iletsin ve onlar twitleri sildiğinde bende o twitlerin arşivi kalsın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

hojam eğer borsa ile ilgili hesaplar ise ben loglarim... ama degilse alamam maalesef. cunku manipülatorler genelde siliyolar belirli periyodlarda

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Benzer sistemi yapıp magazin sayfalarına ücretli hizmet verme fikrim vardı..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Benzer sistemi yapıp magazin sayfalarına ücretli hizmet verme fikrim vardı..

ajans press tarzı mı? bence mantıklı. ben küçük çapta 3-4 hesabı takip edeceğim. nasıl yapıldığı konusunda fikrin varsa paylaşabilir misin? telegram bot maker tarzı şeylerle denedim beceremedim.

bard'a sordum yok python kur yok bilmem ne yap falan dedi kafam çorba oldu.

Prometheus tarafından 10/Eki/23 16:28 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ajanspress tarzı değil. mesela saçma magazin hesapları var ya, bilmemkim şunu yazdı ama hemen sildi vs. yada haber yapacak bir hesap var diyelim. X kişisi tweet attığında hemen bildirim gider. Silerse de sildi diye haber yaparlar. görüntüyü de chatgpt'ye işlet: "ünlü sanatçı bilmemne, 'artık çok sıkıldım' diyerek takipçilerine dert yandı" şeklinde içerik üretsin. habercilik bu değil mi zaten?!

-------------------

Hocam yapıyor olsam şöyle yapardım:

Python ile bir uygulama yaparım. Çünkü twitter ve telegram apilerini kullanması kolay.

Bir twitter botu, belirli kullanıcı adlarını her 1dk'da bir son tweetlerini çeker ve her kullanının son tweetinin id'sini bir yere kayıt eder. Böylece yeni tweet atıldı mı atılmadı mı sonraki kontrollerde anlarız. Atılmadıysa geç deriz.

Yeni tweet atıldıysa bu tweeti, varsa içindeki resmi/videoyu, telegram botumuz üzerinden telegram kanalına post ettiririz.

Profit

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı

çok güzel de benim en büyük yazılımcılık başarım html yazabilmek hocam :/ python ile bu dediğin şekilde nasıl yapılacağını anlatan yerler bulmayı denedim. sonuçta baka baka aynısını yapmayı şempanze zekası becerebilir diye düşündüm. ama öyle bir guide da bulamadım. veya IQm şempanzelerin azcık altında kalmış da olabilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

çok güzel de benim en büyük yazılımcılık başarım html yazabilmek hocam :/ python ile bu dediğin şekilde nasıl yapılacağını anlatan yerler bulmayı denedim. sonuçta baka baka aynısını yapmayı şempanze zekası becerebilir diye düşündüm. ama öyle bir guide da bulamadım. veya IQm şempanzelerin azcık altında kalmış da olabilir.

Hocam html ile zor :)

Chatgpt kullanabilirsin.

Toplam Hit: 1711 Toplam Mesaj: 16
twitter x telegram bot silinen twit