folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uygun Fiyatlı Dayanıklı Saat Arıyorum.

Uygun Fiyatlı Dayanıklı Saat Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

mürid sen saati falan bir kenara bırak da gözlük takıyor musun ondan haber ver. o talaş öyle ya da böyle gözüne girer benden demesi.

Türkiye'nin en büyük fabrikasından biri olmasına rağmen gözlük vermediler nedense toz talaş geliyor birde bölümüm taşlama ileride sıkıntı çıkmaz umarım. 

kesinlikle sorun çıkar, 3m nin gözlüklerinden al diyeceğim ancak haftada bir tane çöp olacaktır. 3m nin sert gözlüklerine bak, bir de çok geniş çirkin yandan da kapalı eski model fransız erkek gözlükleri var onlara bak, onlardan en ucuz camdan dinlendirici yaptır o seni hem talaştan tozdan korur hem de parçayı net görmeni sağlar.

yan kısımları kapalı olacak, yüksekliği kaşı geçecek, alttan da göz çukurunu geçecek, görüntüsüne hiç bakma en ucuzunu al, çin malı bile olsa işini görecektir. göz gitti mi geri gelmez.

sipariş geçeyim bir tane

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

mürid sen saati falan bir kenara bırak da gözlük takıyor musun ondan haber ver. o talaş öyle ya da böyle gözüne girer benden demesi.

Türkiye'nin en büyük fabrikasından biri olmasına rağmen gözlük vermediler nedense toz talaş geliyor birde bölümüm taşlama ileride sıkıntı çıkmaz umarım. 

kesinlikle sorun çıkar, 3m nin gözlüklerinden al diyeceğim ancak haftada bir tane çöp olacaktır. 3m nin sert gözlüklerine bak, bir de çok geniş çirkin yandan da kapalı eski model fransız erkek gözlükleri var onlara bak, onlardan en ucuz camdan dinlendirici yaptır o seni hem talaştan tozdan korur hem de parçayı net görmeni sağlar.

yan kısımları kapalı olacak, yüksekliği kaşı geçecek, alttan da göz çukurunu geçecek, görüntüsüne hiç bakma en ucuzunu al, çin malı bile olsa işini görecektir. göz gitti mi geri gelmez.

sipariş geçeyim bir tane

gözlük senin için aşırı önemli, saat herhangi bir saat olur, hepsini çizeceksin, üşenmeden her işe gidişte bir parça streç film ile sarıp bileğine yeniden takarsan o da çizilmez. bir de tavsiye vereyim pril ile elini yıkama, çıplak elle çalışıyorsan iş sonunda ellerini mutlaka aloevera içeren bir sabunla yıka, malzemelerini alıp sen de yapabilirsin, son olarak akşamları da ellerine vapo benzeri kremler sür, ellerin bir kaç yıl içinde çok kötü bir hal alabilir bunları yapmazsan. talaşlı imalatta uzun yıllardır çalışan arkadaşlarım var bu konuda seninle paylaştığım bilgiler adamların 20 30 yıllık deneyimine dayanıyor, adama soruyorum elin neden öyle diye sebebi madeni yağın eline işlemesi ve sürekli talaş ile münasebetiymiş, adama soruyorum gözün neden seyiriyor neden kısık bakıyorsun diye hasar kaldı diyor, çapak ve toz yıllar içinde hasar bırakıyormuş. yeni girenlere neden anlatmıyorsunuz diye sordum bize oldu onlara da olsun diyor adam... yani sen kendi önlemini işin başında kendin al, seni kimse uyarmaz. aloevera jel formunda satılıyor ucuza, zeytinyağı ve bal mumuyla karıştırınca oluyor sana melhem, içine e vitamini tableti de katarsan ellerin yıllarca insan eli gibi kalır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

sipariş geçeyim bir tane

gözlük senin için aşırı önemli, saat herhangi bir saat olur, hepsini çizeceksin, üşenmeden her işe gidişte bir parça streç film ile sarıp bileğine yeniden takarsan o da çizilmez. bir de tavsiye vereyim pril ile elini yıkama, çıplak elle çalışıyorsan iş sonunda ellerini mutlaka aloevera içeren bir sabunla yıka, malzemelerini alıp sen de yapabilirsin, son olarak akşamları da ellerine vapo benzeri kremler sür, ellerin bir kaç yıl içinde çok kötü bir hal alabilir bunları yapmazsan. talaşlı imalatta uzun yıllardır çalışan arkadaşlarım var bu konuda seninle paylaştığım bilgiler adamların 20 30 yıllık deneyimine dayanıyor, adama soruyorum elin neden öyle diye sebebi madeni yağın eline işlemesi ve sürekli talaş ile münasebetiymiş, adama soruyorum gözün neden seyiriyor neden kısık bakıyorsun diye hasar kaldı diyor, çapak ve toz yıllar içinde hasar bırakıyormuş. yeni girenlere neden anlatmıyorsunuz diye sordum bize oldu onlara da olsun diyor adam... yani sen kendi önlemini işin başında kendin al, seni kimse uyarmaz. aloevera jel formunda satılıyor ucuza, zeytinyağı ve bal mumuyla karıştırınca oluyor sana melhem, içine e vitamini tableti de katarsan ellerin yıllarca insan eli gibi kalır.

ben bu kadar riskleri alıp fazla çalışmam gibime geliyor bu sektörde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

mi band 4 al birde ekran koruyucu tak 10tl mi neydi koruyucusu 

çizildikçe zaman içinde değiştirirsin

okadar güzel bir saat ki hem rahat hem modern hem işini düzgün yapıyor hemde fiyatı ucuz kırılsa üzülmezsin yenisini alırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

hacı nası cesaret edebiliyosun ya? benim pederin gözüne spirelden bi parça fırladı 2 hastane gezdik bi doktor çıkarana kadar. sonra bi ay kendine gelemedi göz, çeşme gibi aktı falan.

sabah sağlam gidip akşamına kör dönebilirsin. bi çözümünü bulamıyosan da ko amına bırak işi, illa buluruz sana bişey. canından değerli değil

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam analttığın gibi bir iş ortamında çalışıyorsan saat değil önce ciğerlerini düşün derim. İleride kronik sorunlar yaşayabilirsin.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Göz olmadıktan sonra saatin bir anlamı olmaz. 
    Kaliteli bir koruyucu ekipmana para harcamak uzun vaadede daha iyi bir yatırım olur. 

Mad Max'te uçan pilotun taktığı toz geçirmez steampunk bir gözlük de çok şık olur. 

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hocam analttığın gibi bir iş ortamında çalışıyorsan saat değil önce ciğerlerini düşün derim. İleride kronik sorunlar yaşayabilirsin.

talaşlı ilmalatta o pek olmaz parçalara su temas ediyor toz pek çıkmıyor ama o riske karşı da ağız ve burnu kapatan 3m maske kullanması gerekebilir, iş güvenliğine onun kod numarasını sormak gerekir muhtemelen 9322 ffp2 yeterli olacaktır bunların filtreleri 1 ay gidiyor, görüntü olarak da sorun yaratmaz.

işyerinde çalışan yav bişey olmaz cı cahil cühela takımı müridle dalga geçecektir aldırmadan maskeyi kullaması hayrınadır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

amazfit bip s. şarjı çok iyi. gündüz ekran açık gibi görünüyor. özellikleri yeterli benim için.

gece defalarca duvara vurdum uyurken, gün içinde de sağa sola çok vuruyorum 7 8 aydır daha çok minik çizikler hariç sorun yaşamadım :D

piyasadan öekilmeden 1 tane kapalı kutu alayım kenara atayım diyorum o derece memnunum ben.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Hocam saati cebine koysan?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 2052 Toplam Mesaj: 27
saat