folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vatan Gazetesi Grafik Ve Web Tasarım Kampanyası

Vatan Gazetesi Grafik Ve Web Tasarım Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

Gazeteye zammı geldi yoksa sadece haftasonları mı böyle ? 750 lira :S

Birde bu yaysat bayinden yada internetten katılım işlemleri falan varmış Kuponlar bittikten sonra dimi o ? Kaçırmayalımda :))))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek

katılım işleminin yapılacağı zamanı kuponun sağındaki formdan çıkarabilirsin orada zaten bunu bunu biriktiren okurlarımız başvurur yapsın diyor.
    Ve evet vatan sadece haftasonları 75kr hafta içi 50kr.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

DarkF4Te bunu yazdı:
    -----------------------------

katılım işleminin yapılacağı zamanı kuponun sağındaki formdan çıkarabilirsin orada zaten bunu bunu biriktiren okurlarımız başvurur yapsın diyor.
    Ve evet vatan sadece haftasonları 75kr hafta içi 50kr.

Ok :)) saolasın :) Şu 49 kupon işini kazasız belasız halledelimde kavuşalım kitaplara :)))) İnşallah malzemesinden çalmamışlardır kitapların.Orjinalinin bitanesi 40-50 lira bişe, kitaplığımda süper durcak :P:P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

bende aynı VBDream gibi düşünüyorum ve abdullah ında dediği doğrudur...
     Yanı amacın öğrenmekse kitap dergi , set farketmez..okuyup okudugunu anlama yeteneğine sahip herkes kavrar.ikiside aynı şey tek farkı varsa o da belki kitaplarda daha ayrıntılıdır dıe düşünüyorsunuz sanırım..ama öğreneceksenız vbdream ın dediği gibi 4-5 çeşit kaynak ındır bırınde %70 varsa diğerinde eksik olan %30 luk kısımdan bir kısım mutlaka vardır ve bı sonrakınde farklı ve ayrıntılı dıger bılgılerı bulursun ki öğrendıkten sonra yavaş yavaş alıştırmalar yaptıkça hepsi önüne gelecek,yaptıgın örneklerde eksik bişey varsa aldığın bılgılerde bı eksıklık var demektir..
     Aradaki tek far ne kalıyor ? sadece kitapta hepsi tek seferde detaylı olarak verilmiştir ama netteki kaynaklarda biraz daha dağınık bi şekilde(kaldi ki o kitapların içeriğini ve anlatım şekli hakkında bi fikriniz bile yok görüntüye bakıp aldanmayın bence )

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

gazete alırken bi tanede benim icin alın 49 kupona iki set alıyosunuz ben size iki set için 70 lira veririm temizinden gazete falan uğrasamam müridin müride kıyağı olsun???

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeFORC3
    GeFORC3's avatar
    Erkek

Sonunda kuponun yanında beklenen açıklama geldi ayın 20sine kadar kayıt yapılması gerekiyormuş.Gazetedeki formu doldurup ilk 3 kuponla beraber bayiye gidin falan yazıyor birde internetten kayıt var, ben internetten kayıt oldum ve bir numara verdi, çıktı alınması istenilen sayfanın çıktısına aldım.Bunlar yeterli değil mi? başka birşey yok ürün dağıtımına kadar..Gerçi gazatedede böyle yazıyor, ama işimizi sağlama alalım :)))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

GeFORC3 bunu yazdı:

Sonunda kuponun yanında beklenen açıklama geldi ayın 20sine kadar kayıt yapılması gerekiyormuş.Gazetedeki formu doldurup ilk 3 kuponla beraber bayiye gidin falan yazıyor birde internetten kayıt var, ben internetten kayıt oldum ve bir numara verdi, çıktı alınması istenilen sayfanın çıktısına aldım.Bunlar yeterli değil mi? başka birşey yok ürün dağıtımına kadar..Gerçi gazatedede böyle yazıyor, ama işimizi sağlama alalım :)))

Yetmiş olması lazım. Aynı şeyleri yaptım ben de. bugün de aradım yaysat bayiini, şu kpss seti ile mi ne ortak kampanyasnın bitmesi gerekiyormuş önce. yani şöyle 1-2 hafta daha bekleyeceğiz dağıtımların başlaması için.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

GeFORC3 bunu yazdı:

Yetmiş olması lazım. Aynı şeyleri yaptım ben de. bugün de aradım yaysat bayiini, şu kpss seti ile mi ne ortak kampanyasnın bitmesi gerekiyormuş önce. yani şöyle 1-2 hafta daha bekleyeceğiz dağıtımların başlaması için.

hea bende öle yaptım

10 kupon kaldı benim hatta  2 de eksik var

onlarıda yedeklerden dolduruz

nezaman başlayacak dağıtım acaba

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

hacılar nasıl kaçırdık ya tüh :/ 

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar inanmayacaksınız ama düşürdüğüm cüzdanımdaki promosyon kodunu bulmuştum ve önemli kağıtları koydugum kutuya koymustum. gecen eve hırsız girdi a.q um u son anda farkettim çekmeceden kutuyu alıp kaçtı peşindne gittim ama ben uyandığımda dengesiz olurum koşamadım fazla bıraktım...

neyseki çok önemli bilgiler yoktu ama promosyon koduda gitti...

nasıl yapıcaz şimdi alamayacak mıyım ben bu seti bi çaresi varmıdır...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 16616 Toplam Mesaj: 105