folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücutta Su Kalmamış Hocalar

Vücutta Su Kalmamış Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

çevremde tanıdık kim varsa iki haftadır bir kez hastaneye yolu düştü serum, ilaç, patates derken zor kendimize geldik.

iki gün önce ufaktan vardı gurultular biraz da suyu az içmiştim o gün bankadan çıkarkene gözüm filan bi kararır gibi oldu dedim aha gidiyom, sonra arabaya kadar bi sağ bi sol gittim ama biner binmez ekran gitti uğultu filan derken son bi çabayla gözüm kapalı son aradığım iş yerinden arkadaşı aradım durumu anlattım, telefon düştü. beyin kapattı vücudu kendimdeyim herşeyi hatırlıyorum ama çenemden aşağısı felç oldu kımıldayamadım( baya bi dışarı değil içeri doğru s.çtığım doğrudur korkudan) velhasıl gelip beni hastaneye götürdüler serum filan derken kendime geldim. oramıza bak, buramızı yokla derken doktur bey dediki vücutta su kalmamış e dedim sadece bugün az içtim o da 2 bardak filan daha öğlen olmadı yani, öyle değil dedi doktor civanım suyu içtin ama içindeki mineral az biliyosunuz herkes arıtma içiyo ondan mütevellit yanına bide soda götürcen böyle durumda ki bünye mineral filan da alsın akşama doğru kiloluk serum ialçla birlikte anca bitti çıktık geldik ben kaldığım yerden bankalara devam ettim tabi.

hastanede baya bi vaka vardı tırık olan ama iş ki tükkana gelince anlaşıldı bissürü çalışan arkadaş da aynı dertten müzdarip. ev ahalisi de aynı durumda kayınpederler de aynı az önce arkadaşım izin aldı eşi için hastaneye götürecekmiş.

aranızda da vardır mutlaka tutamayanlardan.

patatesiniz, suyunuz, sodanız bol olsun dağ gibi de olsanız bi an yeryüzü kayıp gidiyo altınızdan dikkat edin gendinize.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun.
    Kızılay Erzincan Maden Suyunu öneririm. Şok marketlerde var. İçimi acı değil normal su gibi. 

Alırken dikkat edin Afyon suyu olmasın. Oranın suyu tuzlu oluyor. 

mkyb tarafından 10/Eyl/21 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun

Aç kalırım ama susuz asla kalmam. ihtiyacım olsun olmasın günde en az 3 litre su içerim.

Su ile kan temizliği toksin atımı vb bi sürü süreç işliyor. 

Özet : Su iç amq :D

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben aşırı terleyen birisiyim  . öyle böyle terlemem .kışın kar yağarken benim çenemden ter damlar  o derece 

tavsiyem . yanında sürekli su taşıman  . 0.5 lik su al 3 5 koli . her yere koy  . arabaya . işyerine masa altına  . evde . aklına gelen her yerde . yudum yudum iç 

evdeki herkese aşıladım bu işi . herkesin kendi cam su şişesi var .yaz kış yatakların dibinde su durur  .

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocalar gün içinde baya bi içiyorum yani görgüsüz bardak diyorum ben büyük kupalardan iç iç bitmiyo o derece günlük 3-4 sefer götürüyorum lakin o kadar suya alışmış bünyeden kaynaklanıyor da olabilir başıma gelen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dediği doğru ucuz suların hepsi arıtma suyu ve mineral maden hiç bişi yok içinde.

avrupalı su yerine soda içiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yaz aylarında günde 3 maden suyu, 1 büyük üç şekerli çay, 1 efes bira bardağı tuzlu ayran, 4 litre su elektrolikit dengeni düzenlemeye yeter. Kışın sadece su ve 2 maden suyu yeterli, çaya da gerek yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

dediği doğru ucuz suların hepsi arıtma suyu ve mineral maden hiç bişi yok içinde.

avrupalı su yerine soda içiyor

Avrupa lı suyu ikiye ayırır normal su mineralli su olay o bir de o arıtmayı iptal ettir içebiliyorsan musluk suyu bile minerallidir (yine de Türkiye de musluklar kolibasili ) bol su dan bişey olmaz tuvaletin fazla olur ona çözüm bulursun aracına 1 koli ufak su koy arada dere de elini yüzünü yer kaplamaz ondan dert değil  Geçmiş olsun. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

millet soruyo bide hayrola geçmiş olsun deyu su kalmamış vücutta diyorum nası yani diyo lan kaçak var işte yukardan döküyon aşşağıdan bildiğiniz gibi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arıtmanın çıkışına bu filtreyi eklemen yeterli olur. 

https://royalgreen.com.tr/urun/biocera-antioksidan-alkali-filtresi/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aykanksk35
    aykanksk35's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun,

Google ın altını üstüne getirmişsindir şimdi sorayım,

Ben yıllardır su yerine kahve ile hayatta kalıyorum, kendime çok ayıp ediyorum.

Bazen Beyin.dll bulunamadı hatası alıyorum bundan mı acaba?

Toplam Hit: 1829 Toplam Mesaj: 14
diyare su kalmamış hastane