folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Websitesi İçin Grafik Tasarımcı Aranıyor

Websitesi İçin Grafik Tasarımcı Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

detayları alayım 

Detay ben vereyim. Bi web sitesi açılacak, blog gibi. Sosyal medya görselleri yapacaksın. 

10 TL üzeri söyleme fiyat. :) 

10 TL'ye yapacak olan varsa buyursun tabii ki. Ufak lisede okuyan öğrenciler ilgilensin sadece. 

10 tl mi 10 tl küçümsemiyorum elbette ama 10 tl için pc bile açılmaz ..

Not : Bu arada söylemeden edemeyeceğim Daniel gerçekten işinin ehli ve kaliteli bir grafiker arkadaşımızdır,Zamanında bana çok yardımı dokunmuştu Teşekkürler :)

Schwarz tarafından 30/Eyl/16 20:49 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

detayları alayım 

Detay ben vereyim. Bi web sitesi açılacak, blog gibi. Sosyal medya görselleri yapacaksın. 

10 TL'ye yapacak olan varsa buyursun tabii ki. Ufak lisede okuyan öğrenciler ilgilensin sadece. 

hocam bende öğrenciyim fakat 10 tl benim günlük masrafım :D değmezmiş kalsın 

Ahahahah. Umarım iş sahibi arkadaşlar bi oturup düşünür durumun ne olduğunu ;) 

El kıpırdatmaya değmez.

10 tl çok cuzzi bir miktar bi kızla yemeğe gitsen 30 tl hesap geliyor :D 

Yani düşün. 

Ben sosyal medya görselleri için tek adet 40 TL belirledim. Bunun altında yapan adam ameledir zaten. Kopyala yapıştır yürütür, gereksiz insandır. 

Çok dediler.. :) E madem demo için yaptığım çalışmaların fiyatını verin bari diyorum, o da çok.. 30 TL verebilirim anca diyor.. Bu kadar düşük olduğunuzu en başında bilsem yapmazdım dedim.

Kadınla görüşünce ciddiler falan sandım baya.. :)))

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

detayları alayım 

El kıpırdatmaya değmez.

Yani düşün. 

Ben sosyal medya görselleri için tek adet 40 TL belirledim. Bunun altında yapan adam ameledir zaten. Kopyala yapıştır yürütür, gereksiz insandır. 

Çok dediler.. :) E madem demo için yaptığım çalışmaların fiyatını verin bari diyorum, o da çok.. 30 TL verebilirim anca diyor.. Bu kadar düşük olduğunuzu en başında bilsem yapmazdım dedim.

emeğine yazık hocam geçmiş olsun 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

detayları alayım 

El kıpırdatmaya değmez.

Yani düşün. 

emeğine yazık hocam geçmiş olsun 

Sağ ol hocam, geçti artık. :) 

Schwarz, eyvallah hocam sağ ol:) 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

kızdırmayın lan dani'yi.. adam rus karıya geçirir valla suratınızı her yerde afiş olursunuz.. (yok bana yapmadı bişey :D ilk çalışma/üyelik yıllarından bilirim daha sonra çok yoğundu galiba konuşamadık hiç)

şimdi dağılabilirsiniz arkadaşlar. hobi için ps çalışan ve 10 lirada sigara param oluversin diyenler gelsin yardımcı olsun şirkete.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Daniel-Koo bunu yazdı

Beyler, size tavsiyem.. Kesinlikle kötülemek için yazmıyorum. Olanı yazmak zorundayım. Şahıs isimleri kurum isimleride vermiyorum. 

Bu arkadaşla bu iş için çalışmayın lütfen. Komik komik rakamlara iş yaptırma düşüncesindeler. 

Saçma bir fiyat politikaları yüzünden yaptığım demo ücretini bile almadım. Kalsın dedim. 

250 lira bile veremiyorlar. 

sizde iki çizittirip dünyanın parasını istiyorsunuz :))

yaptığınız programı bilsem bende yaparım. hiç yakıştıramadım sana :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Beyler, size tavsiyem.. Kesinlikle kötülemek için yazmıyorum. Olanı yazmak zorundayım. Şahıs isimleri kurum isimleride vermiyorum. 

Bu arkadaşla bu iş için çalışmayın lütfen. Komik komik rakamlara iş yaptırma düşüncesindeler. 

Saçma bir fiyat politikaları yüzünden yaptığım demo ücretini bile almadım. Kalsın dedim. 

Bilgi, düşünce değerlidir. Siz değersiz görüyorsanız, bir dürüm fiyatına iş yapabilirsiniz. :) 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Daniel-Koo bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Bilgi, düşünce değerlidir. Siz değersiz görüyorsanız, bir dürüm fiyatına iş yapabilirsiniz. :) 

şaka yapmıştım ama anlamadın sanırım.

aynı meslekteyiz demiştim sana  önceden. miletin bakış açısı bu.  bunu belirtmek istemiştim.

beleşçi müşterininde  kıymet bilmeyen patronunda....

Beddua etmiyorum ama allah belalarını vereceksede hiç itirazım yok :)

Bugün çok sinirli geldim doluyum.

bu kadar sahtekar, kendini beğenmiş insanın içinde dürüstçe  iş yapamaya çalışmaktan çok yoruldum inan.

iş hayatı değil dallas . entrika yalan dolan

hiç dürüst insan yok mu

not: konu sahibi ve içeriğiyle hiç bir sözüm yok. ben genel kızıyorum. hatta konu açsam benim yerime küfretseler rahatlasam derken konuyu gördüm yazdım o kadar.

futurist tarafından 30/Eyl/16 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

şaka yapmıştım ama anlamadın sanırım.

aynı meslekteyiz demiştim sana  önceden. miletin bakış açısı bu.  bunu belirtmek istemiştim.

beleşçi müşterininde  kıymet bilmeyen patronunda....

Beddua etmiyorum ama allah belalarını vereceksede hiç itirazım yok :)

Bugün çok sinirli geldim doluyum.

bu kadar sahtekar, kendini beğenmiş insanın içinde dürüstçe  iş yapamaya çalışmaktan çok yoruldum inan.

iş hayatı değil dallas . entrika yalan dolan

hiç dürüst insan yok mu

not: konu sahibi ve içeriğiyle hiç bir sözüm yok. ben genel kızıyorum. hatta konu açsam benim yerime küfretseler rahatlasam derken konuyu gördüm yazdım o kadar.

Anladım da bende ciddiyetimi koruyayım dedim :) 

Bu arkadaşlara sahtekar demiyorum. Sadece işi bilmiyorlar ya da bilinçliler. Allah bilir orasını da. 

Bu onlara ders olur. 

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Tasarimci arkadaslarla konustum 5 sayfa tasarim sliderler ve yerlesim plani ile hepsi beraber lisansli fotosu osu busu 1350 tl yaptirmak isterseniz iletisime gecelim paranin yarisi pesin geriye kalan is bitimi teslim. Tasariminiz uniq olacak resimler satin alinacak. Islem bittiginde tasarimlariniz psd olarak teslim edilecektir. Tasarim ornegi olarak 3 tane hazirlanir sadece anasayfa fotolari ile tarafli sozlesme uzerinden gonderilir. Tasarim renkleri ve logo dosyanizi is okeylenip sozlesme yapildiktan sonra tarafimiza iletmenizi rica ederiz.

Basarilar

delimiyim ben?
Toplam Hit: 1517 Toplam Mesaj: 21
grafik tasarımcı