folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Arama Penceresi Karın Ağrısı

Windows 10 Arama Penceresi Karın Ağrısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Anen öyle bir sorun var, en güncel sürüme (20H2 olması lazım) geçmeyi dene.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

20H2 ye update ile geçme, direk sıfırdan sistem kur, ben 1909 da mıydım neydim ordan geçirdi beni buraya, sistem ziki tuttu. Bugün yarın ben de yeniden kuracam

edit: Services.msc | Windoz Search servisini kapat, restart yap tekrar aç dene.

dcpromo tarafından 25/Mar/21 09:01 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

20H2 ye update ile geçme, direk sıfırdan sistem kur, ben 1909 da mıydım neydim ordan geçirdi beni buraya, sistem ziki tuttu. Bugün yarın ben de yeniden kuracam

Şöyle birşey söyleyim, windows 10 kullanacaklara

1 - sistem kesinlikle ssd kullanın,

2- eğer ssd yoksa en az bir 8 gb rem olmalı,

Yoksa stabil çalışmıyor, hele ssd olmadan hiç stabil çalışmıyor, aşırı yavaş ve hantal, bende aynı sorunları yaşadım, rem yükseltim baya iyi oldu, daha sonra ssd geçince lan bu ne didim.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

o arama çubuğunu bir ben mi kullanmıyorum acaba. Hocamın söylediği gibi win'e basıyorum başlat açılıyor istediğimi yazıyorum aramya başlıyor zaten

Ben de kullanmıyorum. Quick Launch araç çubuğunu ekleyip 4 simge koyuyorum. Geri kalan her şeyi kapatıyorum. Programları da başlattaki sağ kısma diziyorum. Başlat tuşu zaten elimizin altında gereksiz yer kaplamamış oluyorlar. 3-4 program 3-4 klasör açınca başlat çubuğu karışıyor kocaman arama çubuğu vs de olunca hiç yer kalmıyor. Ben iso'dan ayarladım kendime de kurduğum herkese de böyle kuruyorum. Benim windows kurduklarım arama kısmını hiç kullanmıyor yani :) Kimin bilgisayarına otursam aramayı kullanıyor musun diyorum yok diyorlar. Kimse de kaldırmıyor ama :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    dcpromo bunu yazdı

Şöyle birşey söyleyim, windows 10 kullanacaklara

1 - sistem kesinlikle ssd kullanın,

2- eğer ssd yoksa en az bir 8 gb rem olmalı,

Yoksa stabil çalışmıyor, hele ssd olmadan hiç stabil çalışmıyor, aşırı yavaş ve hantal, bende aynı sorunları yaşadım, rem yükseltim baya iyi oldu, daha sonra ssd geçince lan bu ne didim.

16 Ram + M2 ssd var abi, update sonrası sıçış hiç şaşmaz hele büyük bi update ise offf dumanı tüte tüte asdfkhuaslkfduh

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Arama dalgası için klas, tatlı, sexi, ponçik bir dalga var, adı windoz power toyz 

aşada görüldüğü üzere mekdeki gibi dalga çıkıyor yazıyorsunuz tak diye getiriyor karşınıza.Kısayol tuşu atıyorsunuz güzel güzel kullanıyorsunuz.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

aq yokmu çözümü güncelleme geldi pc kafayı yedi deli olacak , başlatta arama yapamıyorum dosyalar arası arama yapamıyorum , yokmu çözümğ

yan cizdim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seogram
    seogram's avatar
    Erkek

5 yıl sonra satılan kişisel bilgisayarların %50'sinin mac olacağını düşünüyorum.

teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

services.msc 

startup type/başlangıç türü

disable/kapalı olanları kontrol et mutlaka bir ikisi devre dışıdır onlardan biri search ile alakalıdır. 

services de böyle bir yer yok :S

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    seogram bunu yazdı

5 yıl sonra satılan kişisel bilgisayarların %50'sinin mac olacağını düşünüyorum.

teşekkürler.

Bende 5 yıl sonra maus bile alamıycağımızı düşünüyom hacı , götümüze yaprak sarım gezeriz büyük ihtimal

yan cizdim
Toplam Hit: 2633 Toplam Mesaj: 31
arama penceresi günceleme karın ağrısı windows 10