folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yataşla Yaşadığım Gerginlik

Yataşla Yaşadığım Gerginlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Yemek Masası ve Ünite kurmaya 2 arkadaş geldi.

Biri acayip gergindi.

İşin sonunda masanın biri ayarsız kaldı, masa iki parçaydı ortası 1 cm e yakın aşağıda kaldı.

Ünite aynasını da matkap getirmediği için ben takamıyorum siz usta getirtir taktırırsınız dedi :)

Neyse eyvallah dedim işin sonunda bana "Her şeyi eksiksiz teslim aldığıma" dair imza istedi,

Ben de masa ayarsız ayna takılmadı böyle yazamam dedim. O da evde ışık yoktu karanlıkta montaj yaptığımı not alırım dedi.

Sanki gece gelmesini ben söylemişim gibi davranınca sorunları zerre sallamayınca ben bunu imzalamazsam ne olacak dedim.

O noktadan sonra telini çıkarıp benim ve evin videosunu çekmeye başladı. Karanlıkta montaj yaptım müşteri ürünü beğenmedi vs vs dedi tartıştık bir süre..

Sonra tutanağa not düştüm eksikleri yazdım.

Yanındaki yaşlı adama karşı da çok saygısızdı yaşlı adam soru soruyor ben tek çalışıyorum banane napıyorsan yap filan çekti vs.

Neyse kapıyı kapattım yaşlı amca geri geldi dediki benim sana karşı bi saygısızlığım olmadı rica ederim benden şikayetçi olma dedi. Bende amcacım estağfurullah diğer bey de keşke sizin kadar nazik olaydı konu uzamazdı dedim .

Sonuç olarak paramla ufak bi rezalet yaşadım. Şikayet etmeyi düşünmüyorum. Ufaktan bi ayarsızlık zaten.

Ama gerilmemek için siz de bulaşmayın derim.

Merak ettiğim şu aslında masa yamuk, ayna öyle ortada kaldı. Hiç mi hakkımı savunmayım? Ben adama kaba davranmadım ki. Sizin hatanız değil biliyorum fabrikadan geliyor bunlar bu şekilde hasarsız teslim aldım yazarsam belki yapmazlar dedim sadece. Adam delirdi.
    Her şeye eyvallah mı diyeceğiz sorun çıkmasın diye anlamadım ki.

Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yanlış

kesinlikle şikayet etmelisin

aynen bu mesajı yataşta ulaşabildiğin herkese yolla

ben facebook tan yataşa girer orda resim beğenenlerden ilerler yataşta yönetici çalışanlara bile mesaj atarım

onun gerginliğini zikim

para kolaymı kazanılıyor  . birde o ürün yıllarca defolu kullanılacak . 

1 m4l yüzünden 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

yanlış

ben facebook tan yataşa girer orda resim beğenenlerden ilerler yataşta yönetici çalışanlara bile mesaj atarım

onun gerginliğini zikim

1 m4l yüzünden 

Adam evimi biliyor. 
    Diyelim herifi kovdular. Sebebi de bu mevzu dediler.

Adam işten atıldı gelip kapıya dayansa ne yapacaksın? Burası Türkiye hocam.. Farklı düşünen varsa dinliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

firmaya bildir mutlaka işten atmazlar zaten ama iyi bir fırça kayarlar. yaptığı terbiyesizlik yaptırımsız kalmasın. Endişe eettiğin kadar bir durum olmaz. Ben çok yaşıyorum. Firmaya telefon açp bildirince gereği yapılıyor. Hata ayar vs için başka bir servis elemanı gönderiyorlar.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

Şikayetvar a kopyala yapıştır burada yazdığını

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam ya orada sen ağzına sıçıp yollayacaktın yada sonradan genel müdürlüğe şikayet edeceksin. Sonradan kapıma gelir diye korkun varsada sineye çekeceksin.

Yapıştır genel müdüre bir şikayet sıçsın ağzına elemanın : https://tr.linkedin.com/in/nevzat-y%C4%B1ld%C4%B1z-85592a180

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

yanlış

onun gerginliğini zikim

1 m4l yüzünden 

Sorun büyütülecek bir şey değil bence... Arkadaşta o yönde karar kılmış zaten..

Ayrıca her şey para değil..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Yemek Masası ve Ünite kurmaya 2 arkadaş geldi.

Biri acayip gergindi.

İşin sonunda masanın biri ayarsız kaldı, masa iki parçaydı ortası 1 cm e yakın aşağıda kaldı.

Ünite aynasını da matkap getirmediği için ben takamıyorum siz usta getirtir taktırırsınız dedi :)

Neyse eyvallah dedim işin sonunda bana "Her şeyi eksiksiz teslim aldığıma" dair imza istedi,

Ben de masa ayarsız ayna takılmadı böyle yazamam dedim. O da evde ışık yoktu karanlıkta montaj yaptığımı not alırım dedi.

Sanki gece gelmesini ben söylemişim gibi davranınca sorunları zerre sallamayınca ben bunu imzalamazsam ne olacak dedim.

O noktadan sonra telini çıkarıp benim ve evin videosunu çekmeye başladı. Karanlıkta montaj yaptım müşteri ürünü beğenmedi vs vs dedi tartıştık bir süre..

Sonra tutanağa not düştüm eksikleri yazdım.

Yanındaki yaşlı adama karşı da çok saygısızdı yaşlı adam soru soruyor ben tek çalışıyorum banane napıyorsan yap filan çekti vs.

Neyse kapıyı kapattım yaşlı amca geri geldi dediki benim sana karşı bi saygısızlığım olmadı rica ederim benden şikayetçi olma dedi. Bende amcacım estağfurullah diğer bey de keşke sizin kadar nazik olaydı konu uzamazdı dedim .

Sonuç olarak paramla ufak bi rezalet yaşadım. Şikayet etmeyi düşünmüyorum. Ufaktan bi ayarsızlık zaten.

Ama gerilmemek için siz de bulaşmayın derim.

Merak ettiğim şu aslında masa yamuk, ayna öyle ortada kaldı. Hiç mi hakkımı savunmayım? Ben adama kaba davranmadım ki. Sizin hatanız değil biliyorum fabrikadan geliyor bunlar bu şekilde hasarsız teslim aldım yazarsam belki yapmazlar dedim sadece. Adam delirdi.
    Her şeye eyvallah mı diyeceğiz sorun çıkmasın diye anlamadım ki.

Teşekkürler.

Kankim insanlar böyle bunun bir çözümü yok ya kavga edicen dövüp rahatlayacaksın veyahut dayak yiyip rahatlayacaksın ya kavga etmeyeceksin sineye çekeceksin karakol vs.. ye uzarsa iş o da işin otu boku tuzu biberi oluyor git gel uğraşması bile yeter şikayetler geri alınsa dahi. Her türlü aslında zararlı da sen oluyorsun yani "" nezaket sahibi olan ya da hizmet bekleyen "" özünde tek zarara uğruyan burada vs.. vs..

Biraz işte olayı nasıl algılayıp ne yaptıgınla alakalı bir durum sonuç değişmese de için rahatlıyor anca. Ve bu ibne gibi milyonlarca insan var dışarıda sokakta ne bileyim anlayamıyorum amk?

Bir de bu ustaların merdivensiz gelmesi senden talep etmesi ( digiturk cüler bile benden talep etmişti yılaaaaaaar evvel istediği merdivende kallavi böyle 2 kat yukarı çıkacak bişey ne arar lan bende amk :D ) , matkapsız gelmesi falan bu çok yaygın bir durum.

Matkapsız mı geldi diye @buzukatak kankim galiba bir uyducuyu dövmüştü mahallede gezdirerek , götün ya matkabı yoktu ya da çok gerekli onda olması gereken hayati bir şeyi yoktu sanırsam elektrik bandı+tornavida vs.. falan oralara kadar hiç bi siki yoktu sanırım wtf ????? 1 adet Kalemle gelmiş kuruluma amk askjdhasjdashdjsadhaksjdh

LaNCeLoT tarafından 26/Eyl/20 20:37 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ş

İ

K

A

Y

E

T

E

T

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Adam evimi biliyor. 

Adam işten atıldı gelip kapıya dayansa ne yapacaksın? Burası Türkiye hocam.. Farklı düşünen varsa dinliyorum.

Böyle bir durumda adamın anasını sikeceksin hocam ne yapacamı mı var.

Dağ başı mı da adam evi basmaya gelecek, götünden kan alırlar adamın..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Adam evimi biliyor. 

Böyle bir durumda adamın anasını sikeceksin hocam ne yapacamı mı var.

Dağ başı mı da adam evi basmaya gelecek, götünden kan alırlar adamın..

Yataş müşteri memnuniyeti için bana kıyak geçeceğini bilsem (Hediye vs) şikayet ederim.

1 cm yapıpabilir ayar için uğraşmak istemiyorum pek fazla. Çok sallamadım adamı da zaten. 

Ama siz uzak durun. Satarken verilen hizmet teslimde katiyyen yok. 

zeybekustasi tarafından 26/Eyl/20 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3814 Toplam Mesaj: 36
sorun sıkıntı