Yurtdışında Yaşayan Mürit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Merhaba muritler uzatmadan konuya geçeyim yurtdışında bi video hazırlamak istiyorum ama yurt dışına çıkamayacağım için yurtdışında yaşayan müritlerin mesaj ile ulaşmasını rica ediyorum 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Merhaba muritler uzatmadan konuya geçeyim yurtdışında bi video hazırlamak istiyorum ama yurt dışına çıkamayacağım için yurtdışında yaşayan müritlerin mesaj ile ulaşmasını rica ediyorum 

Açıklama yapabilirsen yardımcı olup olamayacağımizi söyleyebiliriz :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Farklı büyük şehirlerden eleman bulacaksın, falanca seni seviyor, benimle evlenir misin vs vs gibi videolar yapıp satacaksın :))) r10 da bunun Türkiye versiyonunu yapanlar var ama tek şehirde onlar. New York, Paris, Roma, Londra dan birer öğrenci buldun mu tamamdır, herkese bi paket sigara parası veya bi bira parası düşse yapar herkes. Elinde kağıtla bi iki dk video veya bi iki cümle söylemek zor olmasa gerek.

Neden bilmiyorum konuya girince bu geldi aklıma. Baltalamak gibi olmasın yapabilecek olana yol olsun artık. Ben Türkiyedeyim ;)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Farklı büyük şehirlerden eleman bulacaksın, falanca seni seviyor, benimle evlenir misin vs vs gibi videolar yapıp satacaksın :))) r10 da bunun Türkiye versiyonunu yapanlar var ama tek şehirde onlar. New York, Paris, Roma, Londra dan birer öğrenci buldun mu tamamdır, herkese bi paket sigara parası veya bi bira parası düşse yapar herkes. Elinde kağıtla bi iki dk video veya bi iki cümle söylemek zor olmasa gerek.

Neden bilmiyorum konuya girince bu geldi aklıma. Baltalamak gibi olmasın yapabilecek olana yol olsun artık. Ben Türkiyedeyim ;)

yapıp satmicam hocam kendim kullanıcam :D amacım para kazanmak olsaydı logo yapar satardım 

No way out
Toplam Hit: 768 Toplam Mesaj: 4
mürit yurtdışında yaşayan