Sc Keylogger ve Kullanımı

    Merhabalar. Bu dökümanda Sc-keyloger adlı programın nasıl kullanılacağı ayrıntılı bir şeklide incelenmiştir. Sc-keylogerın seçilmesindeki amaç programın tuttuğu tüm kayıtları ve bilgileri düzenli olarak istediğimiz mail adresine gönderebilmesi. Programı http://www.tahribat.com/ Download arşivinde arayarak indirebilirsiniz.
Rıfat Sanaç-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

    Şimdi sırayla programın exe'sinin kurulumuna başlayalım.Programa çalıştırdığımızda karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere geliyor.

burada ileri dediğimizde bir sonraki ekranda

    Buradaki ayarlarla oynamamanızı tavsiye ediyorum. Bu şekilde kaldığında açılan tüm ekranlar, tüm tuşları, tüm mouse hareketlerini,  çalışan programları tarıh ve zamanı ile bize bildirilecektir.

    Şimdi programın en önemli ayarlarından biri olan mail adresi bilgilerini gireceğiz. Unutmayın hotmail gibi bazı mailler gelen kayıtları spam mail olarak algılayıp junk folderlara atabilir. Dikkat edin. Şimdiki ekranda hangi maile hangi isimle ne kadar zamanda bir  geleceğini kaydedeceğiz.

    SEND TO ADRES: Bu adres bize gelen kayıtların hangi mailden geleceğini gösteriyor.Herhangi bir adres yazsanızda olur önemli değil.

    SENDER ADRES: Buraya kendi mailimizi yazıyoruz. Tutulan kayıtlar bu adrese gelecek.
Rıfat Sanaç-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

    SEND EVERY : Burası tutulan kayıtların ne kadar zamanda bir geleceğini ayarlamanızı sağlıyor. İdeal süre 1 gündür.

    Şimdiki pencerede mail adresinin SMTP serverının aramnasını sağlayacağız. Bu mailin bize gelmesi için çok önemli yapacağınız tek şey "search" diyip bir tanesini tıklamak.

    Seçtikten sonra ileri diyoruz.
Rıfat Sanaç-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

   Bu ekrana hiç dokunmadan ileri diyoruz. Sonraki Ekranda Password isteyecek. bizden bir şifre isteyecek. Burada bir şifre belirledikten sonra tekrar ileri diyoruz. Son ekranda ise oluşan keyloger dosyamızı nereye kaydedeceğimizi belirliyoruz. Bunuda belirledikten sonra son pencere karşımıza geliyor.

    Son ekranda gelen seçeneklerden ilki oluşan keylogerı oluşturduğunuz bilgisayara yüklemek için, diğeri exenin olduğu klasörü açmak için, son seçenekte exeyi maille göndermek için. istediğimizi seçiyoruz. Bu anda itibaren mailimize sırayla kayıtlar gelmeye başlıyor. İyi eğlenceler. :)

Rıfat Sanaç-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

------------------------------------------

    Bu dökümanın her hakkı saklıdır. Döküman WwW.TaHRiBaT.CoM için Rıfat Sanaç tarafından özel olarak yazılmıştır. Tamamının veya bir kısmıın izin alınmadan başka kaynaklarda yayınlanması, kopyalanması, değişiklik yapılması kesinlikle yasaktır. Lütfen saygısızlık yapmayalım.

------------------------------------------

Rıfat Sanaç-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

 

Tarih:
Hit: 30050
Yazar: RhiFaT

Taglar: sc keylogger ve kullanımı


Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.