TBT Minecraft (Tekkit) Serverına Nasıl Bağlanılır?

TBT Minecraft (Tekkit) sunucusuna nasıl girilir?
 
İlk olarak https://www.tahribat.com/mc adresine giriyoruz ve oradaki linkten launcheri indiriyoruz.
 
Daha sonra indirdiğimiz dosyayı açıyoruz ve karşımıza Technic Launcher çıkıyor. Bu launcheri kullanarak birçok farklı Minecraft modunu yükleyip oynayabiliyorsunuz.
 
Eğer TBT sunucusunda Tekkit oynamak istiyorsanız adı yalnızca Tekkit olan modu yüklemelisiniz. Sol bölümde ismi çıkmadıysa üstteki arama kutusuna yazarak bulabilirsiniz (aşağıdaki resimdeki gibi).
Oynayacağınız modu yükledikten sonra yapmanız gereken ufak bir ayar var. İlk olarak Tahribat.com TechnicLoader'i yüklüyoruz. Daha sonra bu arşivdeki dosyaları bir klasöre çıkarıyoruz (örneğin masaüstünde bir yere).
 
Ardından TechnicLauncher'da sağ üstten Launcher Options yazısına tıklıyoruz. Açılan pencerede Java Setings kısmına geliyoruz. Burada Minecraft Java Version kısmının yanındaki "Find Another Version" butonuna tıklıyoruz. Gelen pencerede indirdiğiniz loader içinde bulunan javaw dosyasını gösteriyoruz ve OK diyoruz. Herşey yolunda gittiyse Java versiyonu 1.8 TBT olarak gözükecektir. Ayarlar aşağıdaki resimdeki gibi olmalı (Memory kısmını kendinize göre seçin):Herşey tamamsa artık ayarlar penceresinden çıkın ve Play butonuna basın. Artık favori modunuzu oynayabilirsiniz.
 
Tahribat.com serverına girmek isteyenler için bu sayfadan key almanız ve ilk girişte sayfada anlatıldığı gibi şifreyle birlikte keyi de girerek kayıt olmanız gerekmektedir.
 
Loader dosyası icin SHA256 hash: e3e373fcb555ad2655da54adf2ed34b19d31e190a1df4b91c27ea180d6cc40b6


NOT #1: Sistem dilini İngilizce yaparsanız bu Loader'a gerek kalmadan da oynayabilirsiniz, tercih size kalmış.

Tarih:
Hit: 7957
Yazar: j4x
( j4x Kaynaklı )
Taglar: minecraft minecraft tekkit minecraft türk server tekkit id mismatch sorunu tekkit dil sorunu tekkit türk server


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

PathfindeR00 tarafından yazıldı. Tarih: 30/Ağu/17 14:32
jax büyük adamdır.