- YINE AYRILIK -

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gereksiz bir yazi yazdigimi farkindayim
    ama dun aksam itibariyle ayrildim sevdicegimden.
    anlasarak ayrildik
    ayrilirken bile birbirimize sarilip iyi dileklerde bulunduk.
    iyi ama isteyerek ayrlidigim halde neden icimde bir bosluk var.
    seviyorum O da beni seviyor bunu biliyorum
    asilmaz sandigimiz engeller var onumuzde.
    off of
    siz olsaydiniz ne yapardiniz bu boslugun dolmasi icin ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    Aşk anlatılmaz yaşanır dostum neler yaşadığını daha önce aşık olmuş herkes anlayabilir...Allah sabır versin zor günlerdir ama çabuk aşılır genelde...

We come from the net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theburock
    theburock's avatar
    Erkek
    adamım kendine hakim ol nekadar acı olursa olsun arkaya bakmak bize yakışmaz yanlışta yapsan doğruda yapmış olsan boşver yaptın tamam bi daha geri dönüş olmaz olursa herşey bok olur benden soylemesi istersen dene ve görrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ROCK İN DEAD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Anlasarak ayrilmak yasanabilecek en abzürt olaylardan biridir genelde kizlarin fikri olur bu cunku ayrildiklari kisiyi kafaya alip arkalarindan konusmamalarini saglamak bi yandanda acik kapi birakmak icin bu taktigi kullanirlar.

ayrilma dediin kawgali olur, iki tane patlatirsin hic deilse icin rahat eder, bole ayrilirsan iste bole dusunur durursun icine sigmaz forumlara yazarsin derdini...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc_KoPaT
    Pc_KoPaT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Anlasarak ayrilmak yasanabilecek en abzürt olaylardan biridir genelde kizlarin fikri olur bu cunku ayrildiklari kisiyi kafaya alip arkalarindan konusmamalarini saglamak bi yandanda acik kapi birakmak icin bu taktigi kullanirlar.

ayrilma dediin kawgali olur, iki tane patlatirsin hic deilse icin rahat eder, bole ayrilirsan iste bole dusunur durursun icine sigmaz forumlara yazarsin derdini...
    -----------------------------

Harbiden de Öyle ama, çok iyi açıklamış Holy aabi...

Patlatıcan 2 tane ayrılıcan, bi daa da hiç takmıcan...

Pisi Pisi KoPaT'ım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaUcY_GRL
    SaUcY_GRL's avatar
    Dişi
    cidden ayrılcaksan bence kavga ederek ayrılmak en iyisi dostça ayrılıosun noluyoo bi yerde karşılaşıosun ve buluşuosun eğer seviyorsan daha çok acı çekiosun. underzero yapabilceğin hiç bişey yok ama git barış sende mutlu ol oda olsun

seven ne kadar sewerse sevsin sevilen o kadar nankördür!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    yaw gardaş diecem acı olacak ne boşluğundan bahsediyon sen bide anlaşarak ayrılmışsın faso fiso salla anlaştında noldu anıların yüzde 70 i sende yüzde 30 ondamı ama asen centilmensindir yüzde 70 şi onda kalmıştır bende ib kızla senin yaptığın gibi yapmıştım ANLAŞMIŞTIK 3 kere tekrar barıştık tekrar ayrıldık cidden seviyodum ama baktım bi hikaye içinde bi boşluk oluşuyomu evet oluşuyo ama sonra başka bişeyle veya başka biriyle doluyo başka birine sevdalandım oun için arkadaşlara ondan vazgeçemiyorum diyodum onsuz olmaz diyodum sonra olduğunu anladım o kızdan hoşlanan benim bi arkadaşım daha vardı o ben vazgeçtikten sonra söyledi hayır cevabı aldı ama hala seviyo yaw bence boş işler değmez bak nra nın haline gerçi o hale düşmektense bölesi daha hayırlı olur doğrudur ben uğruna tasarımlar felen bile yapmıştım istiyosan bak www.robotixmail.com ide gösterdim ona onları tabi neyse uzun lafın kısası boşluklar doldurmak memoryler formatlamak içindir robot atasözü hahahaha
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    nedir bu anlasarak anlasma olayı yaw ne sacma bir sey buuuuuuu!!!!Gül'e baska isim versen deişik kokar mı !!! Salla yaw bu ara herkes ayrılmaya basladı hayırlısı !!!

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    off of
    ne kavgasi ya
    birbirimizin aklindan gecenleri okuyoruz,
    o yuzden ne o bana ne ben ona yalan soyleyemiyoruz,
    kavga ederek ayrilmayi hic dusunmedim dusunmemde,
    son bulustugumuzda oda bende biliyorduk ayrilacagimizi, sarildik opustuk mutluluklar diliyerek ayrildik.

madem dunyaya bi defa geliyoruz
    madem bi defa yasayacagiz
    niye insanlari kirarak yasayayimki
    ustelikte cok sevdigim birini
    kalp kirmak kolaydir
    ya kirilan kalbi onarmak ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    underzero kusura bakma ama sende biraz varmı dünyaya bi kere gelmişiz niye birbirimizi kıralım diyosun ayrılmışsınız yetmezmi içimde bi boşluk var mutsuzsun yani hem demekki sen halen barışmak istiyosun veya bir araya gelmek istiyosunki niye kırayım diyosun bence bi kere ayrıldığın biriyle tekrar bir araya gelmek biraz saçma kaçıyo ne bilim ben 3 kere barıştım demiştim aynı tadı vermiyto o senden bişiler istiyo sen ondan bişiler istiyosun devam etmesi için son sözü söyleyeceksin kesip atacaksın kendini bi müddet başka bişeye vereceksin sonra bi başkası çıkar çıkmasada işine bak :=)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    evet 3 defa ayrildik
    ama sorun birbirimizi sevmememiz veya askin bitmesi degil.
    sorunun bu olmadigi icin her defasinda barisiyoruz.
    anlatamayacagim sorunlar var
    yine arayip hal hatir soruyoruz
    dun hastaneye gittim arayip nasil oldugumu sordu
    aksam yatmadan once her zaman yaptigim gibi iyi geceler msj i cektim
    yani ayrilsakta kopamiyoruz...
    ayrilmayip birlessek bu defa diger sorunlar...

Toplam Hit: 8075 Toplam Mesaj: 41