1 Haftalık İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacılar 1 haftalığına bi dağbaşına gidecem telefon hattı yok sadece elektrik var şebeke olarak da sorun yok tüm hatlar 3gli olarak çekiyo şimdi bana internet de lazım sadece 1 haftalığına ne önerebilirsiniz ?

*Android telefonumda internet var fakat 96kbps olduğundan kafayı yedirtir bana

*ttnet smile biri vs  burdan internet alamam çünkü hat yok

*Vın vodem jet vs alsam bir haftalık olanları var mı ?

Ayrıca başkasının 3g modemini alsam içine hat takıp internete nasıl bağlanabilirim ?

1 haftalık yeter bana 2-3 gb olsa da yeter kotası ne dersiniz var mı bi tavsiyeniz ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

avea nın 1 gb lik paketi var  10 tl. ondan alsan ya. Gerçi hattın avea mı bilmiyorum ama diğer operatörlerde de vardır böyle bişi.

al internet paketini. hotspot ile laptopdan da kullanırsın neti.

sanane tarafından 24/Oca/13 15:23 tarihinde düzenlenmiştir

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

her operatörün kendine ait modemleri turkcell e vodafone hat takıp kullanamazsın tabi kırdırcaksan o başka bi deona para basarım diosan :P

Avea da kontorlü Vınn var alıoun hatta kontör yüklediği n kadar internet kullanıosun ama başka şartlarıda vardır belki mesela yeni hat açılış ücreti vırt cırt gibi . bayii e gidince sor.

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sanane bunu yazdı

avea nın 1 gb lik paketi var  10 tl. ondan alsan ya. Gerçi hattın avea mı bilmiyorum ama diğer operatörlerde de vardır böyle bişi.

al internet paketini. hotspot ile laptopdan da kullanırsın neti.

hocam şehirde çekmio avea dağ başındamı çekicek:D

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

avea 8 gb faturasız hat için olanı 59 tl mi 69 tl mi neydi

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

aveanın reklamını görmüştüm geçen tv de. onun için örnek olarak verdim aveayı. diğer operatörlerde de vardır mutlaka.

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

her operatörün kendine ait modemleri turkcell e vodafone hat takıp kullanamazsın tabi kırdırcaksan o başka bi deona para basarım diosan :P

Avea da kontorlü Vınn var alıoun hatta kontör yüklediği n kadar internet kullanıosun ama başka şartlarıda vardır belki mesela yeni hat açılış ücreti vırt cırt gibi . bayii e gidince sor.

abi aveaya güvenmiyorum o konuda 1 aylık diye alırım yüz küsür tl parası gelir uğraşamam şimdi yeni hat açılış parası bilmem nesi diye sokarlar turkcelde en ucuz 3 aylık var o da 120ye geliyor değmez ya

biriniz vınınızı mınınızı verseniz 1 haftalığına 50tl vermeye hazırım :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    ultramitron kullan ya da hiç kullanma dağ evinin keyfini yaşa hocam
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mettoman bunu yazdı

hocam ya ben gidene kadar o olay biterse ayrıca bende de hatunda da kontörlü hat yok ikimiz de faturalıyız şimdi durduk yere geçirmesinler :/

garanti olsaydı hic uğraşmam gider orda hallederdim ama işte kontörlü hat da yokki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

hocam ya ben gidene kadar o olay biterse ayrıca bende de hatunda da kontörlü hat yok ikimiz de faturalıyız şimdi durduk yere geçirmesinler :/

garanti olsaydı hic uğraşmam gider orda hallederdim ama işte kontörlü hat da yokki

Bitme gibi bi durum yokta 50 lira verene kadar turkcell sınırsız paketini alın 20 lira ultramitronla az biraz kota yiyo(aslında yemiyoda nolur nolmaz)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

Bitme gibi bi durum yokta 50 lira verene kadar turkcell sınırsız paketini alın 20 lira ultramitronla az biraz kota yiyo(aslında yemiyoda nolur nolmaz)

abi sınırsız dediğin zaten 1 gb bişi o da biter zaten hemen netten analiz yaptırıyorum veri trafiği yüksek olacak o yüzden yetmez 1 gb neyse en iyi ihtimal vodafonedan alırım 1 gb kontörlü bi hata yükletirim 1gb ona da senin taktiğini yaparım işte bakalım ne olacak

Toplam Hit: 1933 Toplam Mesaj: 13