folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 19 Yıl Sonra Komadan Cıktı..

19 Yıl Sonra Komadan Cıktı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    19 yıl sonra komadan çıktı  
    Polonya'da kaza sonucu komaya giren demiryolu işçisi, 19 yıl sonra uyandı.
    Jan Grzebski adlı işçiye 1988 yılında tren çarptı. Darbe yüzünden beyninde tümör gelişen işçi, konuşamaz ve kıpırdayamaz hale geldi.
    Aradan bunca yıl geçtikten sonra hayata dönen Grzebski, "Her şeyi duydum, her şeyi gördüm. Doktorlar bana bir-ki ay ömür biçmişti" diye konuştu.
    Hayatını karısına borçlu olduğunu belirten demiryolu işçisi, "Benimle hep ilgilendi. Hayatımı o kurtardı" dedi.
    Kaza olduğu sırada 4 çocuğu bulunan Grzebski'nin bugün 11 torunu var.Grzebski komaya girdiğinde Polonya'da komünistler iktidardaydı ve ülkede kıtlık hüküm sürüyordu.Bugünse Polonya AB ve NATO üyesi.
    Grzebski, kendisini en çok şaşırtan şeyin, herkesin cep telefonuyla dolaşması olduğunu söyledi, ama şunu söylemekten de geri kalmadı: "Ama biliyorum ki, sızlanmaya hakkım yok..."
    19 yıLdan sonra öLüm mü koLay geLir yoksa yasamak mı ?

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

19 yıLdan sonra öLüm mü koLay geLir yoksa yasamak mı ?

lafa bittim :) Öldürmeyen allah öldürmez hoca..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    zusmuk haşa kimsenin süphesi yok öLdürmeyen Allah öldürmez.. Su anda Allah göstermesin komaya girdigini ve 19 yıL sonra cıktıgı düsün?

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Bende Az Önce Bu Haberi Bi Haber Sitesinde Okumuştum, Adam Kendine GeLdiğinde Acaba NeLer Düşünmüştür (: ÜsteLik TeknoLojideki iLerLemeyi Gördüğünde Yorumu Ne oLacaktır Acaba.. Çünkü 19 YıL Ya Ne Demek! 19 YıLda NeLer oLdu NeLer. Haa Birde İkiz KuLeLerin İndiriLdiğinide BiLmiordur :D

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

hcu hakaten öldürmeyen allah öldürmüyo (:

olm ailesi feln nası mutlu olmuştur 

punto cero
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    müthiş bir kafa agrısı çekiyordur :)

:) mutluyum, huzurluyum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Buna benzer bi film vardı Hable Con Ella die

kız da yıllar sora uyanıodu komadan kendine aşık olan bakıcının kıza tecavüz etmesiyle.hamile kalınca bütün vücudu yenilenmisti fln..

bide sevgilisinin kendisiyle ilgilenmediği matador bi kadın vardı oda hemen ölmüstü

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kadere bak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek

O adam artık ömrü boyunca uykudan nefret eder...

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    uff 19 yıll yaşamak çok zor olur ya düşünsene uyanıyorsun çift antep fıstıklı bilgisayarlar çıkmış nasıl olur :/

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

evet yaa bu adam nasil yasar hayret valla :S

Discovery tv de ;

adli tip otopsisi yapan bir kadin var doktor jee mi ne adi ni hatirliyamadim

adam felc yillardir kimildiyamiyor...ve olu bulunuyor nedenini arastiriyor doktor teyze! ha iste o :)

bacagi ve sirti artik devamli yatmakdan kimildamadigindan  kurtlanmis ve simsiyah olmustu(tabi adam yasarken kurtlaniyor)  iggg iste o aklima geldi...yani bu adam 19 yil nasil yasar kurtlanmadan :D

duyu organlari nasil calisiyor acaba :S  ilginc....

allah uzun uzun ömurler versin ins...(:

Toplam Hit: 2054 Toplam Mesaj: 11