folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 2007 BMW 3.16 Bilgisi İlgisi Olan

2007 BMW 3.16 Bilgisi İlgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bizim arkadaş aldı 3.16 daha 1 sene önce.

Adam masraf çıkartacak diye korkudan arabaya binemedi, 6 ay sonra da sattı zaten.

Bu geçen süre zarfında da binmediği arabaya 2K civarı masraf yaptı hocam.

BMW görüntü olarak çok güzel, ama dışı seni yakar içi beni denecek bir araçtır..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

3 kasa tehlike..

Piç tayfa kullandıysa elinde patlama ihtimali var.. 

Bakımlısına denk gelirsen kaçırma..

Mazda 626 kullanıyorum 2.mazdam.. ilkini alırken neler neler duydum.. parça pahalı mı pahalı.. ama parçaya ihtiyaç duymadım, ustasında ve zamanında bakım yaptırdım..

Alman arabasına tav olan kafaya üzülürüm elden bişey gelmez alman arabayı icat etmiş ama dört başı mamur bir araç yapamamıştır alman premium araç üretir satar ama kinder yumurta gibidir yolda giderken motor iptal olur mekanik elektronik ile kavga eder gibi gibi Yeni Zelanda ya Almanlar audi a4 götürürler bir çiftçiye aracı test ettirirler aracımız nasıl beğendinizmi VS çiftçi aynası kırılırsa ne yaparım der biz size yedek parçası desteği vereceğiz der peki motoru arıza yaptı der onu da değiştiririz VS fabrikası nerede diye sorar Almanya da çiftçi kalsın der benim 25 senelik mazda m var distribütörü yeni Zelanda ve Avustralya da bana yakın bişey de bozulmuyor ki değiştireyim der Almanlar bozulur VS bunun videosu YouTube da mevcut eski biraz ama hikaye böyle maybach tan tut BMW sine alayı adi sadece wolksvagen öncesi audi safkan ve başarılı bir almandı onu da wolksvagen bitirdi gerisini siz düşünün.mazda ya gelelim japon volvo su ama volvo dan da sağlamdır dünya da sıkıştırma oranı en yüksek motorları mazda üretir ve araçları sağlamdır kullananları mazda dan başka araç kullanmaz ülkemiz de fazla kıymeti bilinmez ama dünya da iyi pazarı vardır.olayımıza dönersek ilk kullanıcısı olacaksan BMW olur 100 bin km yap sat 2.el bmw kullacağım diyen gitsin civic alsın parasını nereye yatırdığını bilir. 

civic mi? en ölü bmw f30 bile civic'e dadılık yapabilir. yarı ticari partner tarzı araçlar bile civic in eline verilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam temiz bir arac ise gözün kapali alabilirsin. 3 yıldır kullanıyorum. Bende alırken etrafimda soylentiler cok fazlaydi aldim ve kendim yasamak istedim. Cok şükür etraftakilerin hiçbiri olmadi ama tabi burda temiz arac alman önemli. Ben cok keyif alarak kullanıyorum. Evet kalkislarda biraz hantal ama devrini aldı mı  çok güzel gidiyor. Ozellikle uzun yolda hic sürücüsünü yormayan ve istedigin hizlara cok rahat cikabilen bir araç. Ben 4 kişi ve bagaj dolu 235 e kadar bastım. Aracın herseyine hakimim kafana takilan birsey olursa ozelden de sorabilirsin elimden geldigince yardimci olurum. 

Bu arada yaklasik 15-20 gun satışa çıkarmayı planlıyorum dusunursen oldukca temiz bir araçtır dua edersin:)

enesshn18 tarafından 26/Tem/21 22:33 tarihinde düzenlenmiştir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Alirken ayri dert satarken ayri dert. Kusura bakmada o arabayi satarken piyasadaki butun piclerle diyaloga gireceksin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Dedemin de her zaman söylediği gibi

İlk sahibi BMW ye biner

İkinci sahibine BMW biner 

Tabi sen dedeme takılma 

Zamanında bir polo almistim cift farli kedi göz mu ne diyorlar ulan bu polo alinirmi satılmaz bunlar son sahibi oldun tavuk beslersin vs vs yürüdüler sonra satarken koydum üçüncü gün geldiler expere sokmadan alıp gittiler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

3 kasa tehlike..

Mazda 626 kullanıyorum 2.mazdam.. ilkini alırken neler neler duydum.. parça pahalı mı pahalı.. ama parçaya ihtiyaç duymadım, ustasında ve zamanında bakım yaptırdım..

Alman arabasına tav olan kafaya üzülürüm elden bişey gelmez alman arabayı icat etmiş ama dört başı mamur bir araç yapamamıştır alman premium araç üretir satar ama kinder yumurta gibidir yolda giderken motor iptal olur mekanik elektronik ile kavga eder gibi gibi Yeni Zelanda ya Almanlar audi a4 götürürler bir çiftçiye aracı test ettirirler aracımız nasıl beğendinizmi VS çiftçi aynası kırılırsa ne yaparım der biz size yedek parçası desteği vereceğiz der peki motoru arıza yaptı der onu da değiştiririz VS fabrikası nerede diye sorar Almanya da çiftçi kalsın der benim 25 senelik mazda m var distribütörü yeni Zelanda ve Avustralya da bana yakın bişey de bozulmuyor ki değiştireyim der Almanlar bozulur VS bunun videosu YouTube da mevcut eski biraz ama hikaye böyle maybach tan tut BMW sine alayı adi sadece wolksvagen öncesi audi safkan ve başarılı bir almandı onu da wolksvagen bitirdi gerisini siz düşünün.mazda ya gelelim japon volvo su ama volvo dan da sağlamdır dünya da sıkıştırma oranı en yüksek motorları mazda üretir ve araçları sağlamdır kullananları mazda dan başka araç kullanmaz ülkemiz de fazla kıymeti bilinmez ama dünya da iyi pazarı vardır.olayımıza dönersek ilk kullanıcısı olacaksan BMW olur 100 bin km yap sat 2.el bmw kullacağım diyen gitsin civic alsın parasını nereye yatırdığını bilir. 

civic mi? en ölü bmw f30 bile civic'e dadılık yapabilir. yarı ticari partner tarzı araçlar bile civic in eline verilir.

La bu Civic size netti :) adam performansla ile ilgili konuşmamışki orda, başka bişey demek istemiş, Civic atmosferik 125 bg araç kasasına göre alt sınır güç veriyo evet cliosu ticarisi vs. Tokatlar çünkü turbo var gardaş bilmiyomus gibi yaziyosun bide, bunu alan şekli için ve sorunsuzluğu için aliyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

3 kasa tehlike..

La bu Civic size netti :) adam performansla ile ilgili konuşmamışki orda, başka bişey demek istemiş, Civic atmosferik 125 bg araç kasasına göre alt sınır güç veriyo evet cliosu ticarisi vs. Tokatlar çünkü turbo var gardaş bilmiyomus gibi yaziyosun bide, bunu alan şekli için ve sorunsuzluğu için aliyo

Mahallelerdeki absurd modifiye adı altında arabanin orasiyla burasiyla oynaya oynaya millet Civic den çok soğudu

Fd6>fb7>fc5 makyajlı var şu anda gerçekten sıfır sıkıntı bir araç otomatik şanzıman i söylemeye gerek yok LPG ile uyumu ortada 

Ben atmosferik o olduğum için (turbodan ağzı yanan atmosferini üfleyerek yer) hiç sıkıntı yok tin tin gidiyorum yetiyor

Manuel Qashqai ile Antalya'dan gelirken İzmit de turbo hortumu patlıyor 13 bin lira masraf ve hala eski dikisini tutmadı turbo biraz garip bir iş 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

Hocam temiz bir arac ise gözün kapali alabilirsin. 3 yıldır kullanıyorum. Bende alırken etrafimda soylentiler cok fazlaydi aldim ve kendim yasamak istedim. Cok şükür etraftakilerin hiçbiri olmadi ama tabi burda temiz arac alman önemli. Ben cok keyif alarak kullanıyorum. Evet kalkislarda biraz hantal ama devrini aldı mı  çok güzel gidiyor. Ozellikle uzun yolda hic sürücüsünü yormayan ve istedigin hizlara cok rahat cikabilen bir araç. Ben 4 kişi ve bagaj dolu 235 e kadar bastım. Aracın herseyine hakimim kafana takilan birsey olursa ozelden de sorabilirsin elimden geldigince yardimci olurum. 

Bu arada yaklasik 15-20 gun satışa çıkarmayı planlıyorum dusunursen oldukca temiz bir araçtır dua edersin:)

dedi ve chrome da sekme değiştirip bmw yedek parça siparişi verdi :D

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de şunu düşünüyorum nasıl? ilan olarak değil araç olarak bakın. gerçi bazı arkadaşlar torbacı arabası olduğunu iddia ediyor ama.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-2015-bmw-118i-m-plus-sunroof-plusrecaro-plusgeri-gorus-170-hp-939201828/detay/

170hplik 118i son üretimi 2018 yılı.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ben de şunu düşünüyorum nasıl? ilan olarak değil araç olarak bakın. gerçi bazı arkadaşlar torbacı arabası olduğunu iddia ediyor ama.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-2015-bmw-118i-m-plus-sunroof-plusrecaro-plusgeri-gorus-170-hp-939201828/detay/

170hplik 118i son üretimi 2018 yılı.

anasını sikmişlerdir bunun

oynanmış arabaya bulaşma

2-3 yaşın üstünde bmw alırken hep aklınıza şunu getirin; "bmw nin ilk sahibi bmw ye biner sonrakilere de bmw"

kaputunu 5k dan açıyor amk sanayicileri

ek: Clio parasına BMW satıyor anla artık işte orada bi bokluk var :D

neverland tarafından 28/Tem/21 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 2496 Toplam Mesaj: 25
bmw 3.16