folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 9.Sınıf Fonksiyonlarla İlgili 30 Çözümlü Soru 10U Öss Çıkmış Olmalı Yardımm!!!!

9.Sınıf Fonksiyonlarla İlgili 30 Çözümlü Soru 10U Öss Çıkmış Olmalı Yardımm!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bana 9.sınıf için fonksiyonlarla ilgili 30 çözümlü soru 10u öss çıkmış olmalı yardım edebilirmisiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

yıllık ödevim bu arada belirteyimm..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Guvender yada Özdebir in  Öss kitaplarının  işine yarayacağından eminim bi bak istersen. Hatta hatırladığım kadarıyla Guvender Öss Matematik vardı konu anlatımlı  onda çözümlü örnekler ve öss de cıkmış sorular vardı.

Kişisel beklenti notu: Cüzdanımı nereye koydum  bulamıyorum yardım edin  başlıklı konular.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Cupofcoffee bunu yazdı:
    -----------------------------

Guvender yada Özdebir in  Öss kitaplarının  işine yarayacağından eminim bi bak istersen. Hatta hatırladığım kadarıyla Guvender Öss Matematik vardı konu anlatımlı  onda çözümlü örnekler ve öss de cıkmış sorular vardı.

Kişisel beklenti notu: Cüzdanımı nereye koydum  bulamıyorum yardım edin  başlıklı konular.

tamam hocam sağol ona bi bakayım..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

:) banda cok benzer odew verdi hoca :|

Anime - Manga
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Zachariah bunu yazdı:

:) banda cok benzer odew verdi hoca :|

ya bi kaç yerde güvenderinkini buldum linkler ölüü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Daha n linki Öss ye çalışıcaksın nasılsa  git al kırtasiyeden hem ödevini yap  hem  yavaş yavaş başla össye. Okulunda 2. 3. sınıfların elinde zaten vardır olmadı  onlardan  al ilgili yerlerin fotokopisini çektir. İnternetten çok şeyi yapmak mümkün ama herşeyi yapmak buna dahil değil . Birazcık ugraşmak lazım dimi.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Cupofcoffee bunu yazdı:

Daha n linki Öss ye çalışıcaksın nasılsa  git al kırtasiyeden hem ödevini yap  hem  yavaş yavaş başla össye. Okulunda 2. 3. sınıfların elinde zaten vardır olmadı  onlardan  al ilgili yerlerin fotokopisini çektir. İnternetten çok şeyi yapmak mümkün ama herşeyi yapmak buna dahil değil . Birazcık ugraşmak lazım dimi.

haklısın galiba hocam.. :)

Toplam Hit: 7009 Toplam Mesaj: 8