Abra-Melin Majisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

sakin denemeyin derim :)

zaten millet yarim yamalak bilgilerle bu islere girip isin içinden çikamiyo kafayi yiyo fln :D

:) Önce konu aç sonra denemeyin. Şaka bi yana bencede denenmemeli tehlikeli şeyler bunlar!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    Konu dışı ama ben shadowboy'un imzasına takıldım ing.de büyük 'i' harfi yok ki onlar direkt olarak 'I' oluyor :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    italyan pozitif varlık dedıgın ney ?   iyi cinlerden mi yoksa melek falan mı ?

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hocam abrameli majisini boşverin.Şunu yapın (zaten abramelin majiside 6 aylık olduğu için pek bir kasmaz sizi)

40 gün boyunca hayvansal olmayan gıdalara beslenin.Yoğut vs. bunları yemeyin.40. gün et yedikten sonra bu riyazata bu şekilde 6 ay boyunca devam edin.5 vakit namazdan sonra (250 kere salatu selam okuyun.) Sabahları güneş doğarken.

1000 kez (sübhanallahu velhamdüllahi vela ilahe ilalahü vallahu ekber.) zikredin.Bunu 6 ay boyunca yapın.6 ay sonunda pozitif varlıklardan yardım almaya başlarsınız.Kilit açma vs. bunlarıda öğretirler.Şeytanlardan yardım almaktansa bunu yapmak daha iyidir.Hem sevap kazanırsınız.pozitif varlık melek ve iyi cinler veya başka ne varsa onlar işte

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    neden bu kadar çok büyüye meraklısınız ki :) ben size bi kaç büyü yazim onlarla uraşın.. bunları yapamazsınız hiç biriniz..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Maji'ye ilgi duyan müritler Kesinlikle Büyük üstad Aleister Crowley'i incelemeli : )

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    grey-cells bunu yazdı:
    Konu dışı ama ben shadowboy'un imzasına takıldım ing.de büyük 'i' harfi yok ki onlar direkt olarak 'I' oluyor :)
    Isin esprisi orda zaten :P

**EbMaRtEu**
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:

Hocam abrameli majisini boşverin.Şunu yapın (zaten abramelin majiside 6 aylık olduğu için pek bir kasmaz sizi)

40 gün boyunca hayvansal olmayan gıdalara beslenin.Yoğut vs. bunları yemeyin.40. gün et yedikten sonra bu riyazata bu şekilde 6 ay boyunca devam edin.5 vakit namazdan sonra (250 kere salatu selam okuyun.) Sabahları güneş doğarken.

1000 kez (sübhanallahu velhamdüllahi vela ilahe ilalahü vallahu ekber.) zikredin.Bunu 6 ay boyunca yapın.6 ay sonunda pozitif varlıklardan yardım almaya başlarsınız.Kilit açma vs. bunlarıda öğretirler.Şeytanlardan yardım almaktansa bunu yapmak daha iyidir.Hem sevap kazanırsınız.pozitif varlık melek ve iyi cinler veya başka ne varsa onlar işte

büyü hani islamiyette günahtı, bu büyü anlamına gelmiyor mu? iyi majisyen nasıl oluyormuş tam olarak onu da merak ettim?

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Büyü-Keramet-Mucize doğaları aynıdır nerede kullandığın önemli maji kötüdür iyi majisyen olmaz.Benim verdiğim uygulama islami bişey.Salavat falan okuyorsun.Cinleri görmek melekleri görmek ve onlardan yardım almak büyü sayılmaz tabi hangi konuda yardım aldığın önemli.Misal şu adamı öldürün.Şu kadın kocasından boşansın benimle evlensin gibi şeyler istersen bu büyüdür.

Zaten şöyle bişi yazmışım

-------

Kilit açma vs. bunlarıda öğretirler.Şeytanlardan yardım almaktansa bunu yapmak daha iyidir.Hem sevap kazanırsınız

-------

Kilit açmanın tek yolu büyüdür diyen kim _ ? Anahtarlada açılır :D:D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Hajılar sırf majiye başlıyım die düşündüm dün;bgn başıma gelmiyen kalmadı aq :D artık hakaten bu olayın etkisimi,yoksa cenabetliktenmi bilemem =D ama bgn hakaten bi uursuzluk vardı üstümde...

:)
Toplam Hit: 6205 Toplam Mesaj: 24