folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adana"Lılar Veya Adana"Yı Bilenler..

Adana"Lılar Veya Adana"Yı Bilenler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

slm arkadaşlar. önümüzdeki cumartesi günü Adana ilinde yapılacak bi sınava katılmam gerekiyor :S. adres bulma konusunda sizden başka yardım alacağım kimse yok :P

benim ve kardeşimin gireceğimiz okullar...

(1) Ç.Ü.SAĞLIK HİZ.M.Y.O.
         BALCALI KAMPÜSÜ/YÜREĞİR

(2) İMAM HATİP LİSESİ
         REŞATBEY MH.ORDU CD.NO:22 SEYHAN
         ESKİ PANSİYON BİNASI

(3) SEYHAN ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ
         BARAJ İÇİ / SEYHAN

şimdi ben şehirler arası terminalde indim diyelim. bu okullara gitmek için hangi otobüslere binilmesi gerekir? veya otogardan buralara otobüs gitmezse önce çarşıya inmemiz için hangi otobüse binelim. çarşıya indikten sonra hangi otobüsler gider?

bu okulların hepsi merkezde mi yok değilse ne kadar uzaklıkta ?  sınav saat 14:30 da ben saat kaçta Adanada olmamı önerirsiniz ?

ve aklıma gelmeyen bişey varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkür Ederim ...

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Şehırler arası termınalde ındıkten sonra otobus sırketlerının ucretsız servıslerıyle gelırsın carsıya kadar Çeaş ve Üniversiteye  Baraj yolu balcalı otobuslerı gıder carsıdan bınersın onlarada zaten kıme solesen gosterırler ama dıgerının yerını bılmıyorum

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ne gerenk var yhaa o kadar urascan compüyü ara gelsin alsın götürsün seni adam tarikat ehline ev sahipliği yapmakla nam salmış adam.Adamın felsefesi bu hacı ; müridlere hizmet Hak'ka hizmettir :)

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Adana heryerdeyiz.. :P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek
    Halkbank'ın sınavı heralde hocam. başarılar hepimize :D

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    _E_O_R_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    Halkbank'ın sınavı heralde hocam. başarılar hepimize :D
    evet hocam. yanlışlıkla müracaat ettik, biton para çekiyorlar yav. sonuç iyi olur inşallah. sınav parası yol parası bilmemne parası :S ders çalıştığım da yok öylesine deniycem şansıımı bakalım. işe girersem hepinize benden çay :D

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

compü orda yanlis hatirlamiyorsam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek

Şimdi otobüsten inince yüzünüze iğrenç bi sıcak hava dalgası vuracak boşuna bakınma o egzoz dumanı değil adananın doğal havası.İndikten sonra 3-4 dakkaya çarşıya bırakan beleş minibüs gelir atlayın.Büyükşehir belediyesine en yakın yerde indir diyin şoföre indirir o.Belediye binasının karşısına gelince sırtınızı binaya verin sağa doğru yürüyün 150 metre sonra karşınıza atatürk caddesi durağı çıkacak bu duraktan adananın heryerine otobüs bulursunuz.

1. mevki için balcalı dolmuşlarına bineceksiniz (turuncu olurlar bazıları beyazın üstüne turuncu şeritli olur), balcalıların son durağı çukurova üniversitesi zaten.Duraktan bindiğinizde takriben yarım saate varmış olursunuz.

2. mevki için otobüse gerek yok belediye binasına gelince reşatbeye nerden giderim diye sorun tarif ederler yürüyerek gidersiniz.Reşatbeye gelince okulu sorun tarif ederler.

3. mevki yine 1. mevkiyle aynı balcalı otobüsleri götürüyor muavine okulu söyleyin o indirir uygun yerde.Bu arada dolmuş fiyatları sivil 1.200 öğrenci 1 ama siz sormadan 1'er verin bişey diyen olmaz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    çeaş la balcalı ya çarşı dan binecegin baraj yolu-balcalı (turuncu renkli) otobüsleriyle gidebilirsin ama imam hatip lisesinin yerini ben de tam bilmiyorum ara sokaklarda falan çok ters bi yeri var
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Sınavdan sonra mutlaka Hasan Usta ya uğrayın ( 3. okula yakın olması gerek ), Adana ya gidip de kebaplarından yememek olmaz :) Bici bici de yiyin, garip bişey janjanlı böyle ama yediğime pişman olmadım :)

Neyse konunu provake ediyorum sanırım yavaştan :) Sizin düşündüğünüz sınav, bi de benim düşündüğüm şeylere bak.. Çok özledim ondan kaynaklandı galiba :) Ama yine de tavsiyelerimi dinleyin :p 

allcolorsarebeautiful.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:

Sınavdan sonra mutlaka Hasan Usta ya uğrayın ( 3. okula yakın olması gerek ), Adana ya gidip de kebaplarından yememek olmaz :) Bici bici de yiyin, garip bişey janjanlı böyle ama yediğime pişman olmadım :)

Neyse konunu provake ediyorum sanırım yavaştan :) Sizin düşündüğünüz sınav, bi de benim düşündüğüm şeylere bak.. Çok özledim ondan kaynaklandı galiba :) Ama yine de tavsiyelerimi dinleyin :p 

bicici için yine 3. okula yakın cafe ora var :)
Toplam Hit: 5860 Toplam Mesaj: 32