folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder After Effect Sonuç Odaklı Eğitim Videoları(Eklenecek)

After Effect Sonuç Odaklı Eğitim Videoları(Eklenecek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

birincisi bi hareketli simgeyi ayırma ve başka yerde kullanma işini öğretsen. bi adamı nasıl ayırabiliyorsun videodan başka yerde kullanıyorsun. kullanılan perde yeşil olacak anladık ama en ucuz nasıl temin ederiz nerden temin ederiz. bu perde ve ışık olaylarınıda bahset mesela. önemli noktalar sanırsam

green box dediğin olay yeşil perdeyle bitmiyor. track pointlerini oturtmazsan o fon arkada mal gibi kalır. green box'ın olayı afterın biraz dışında kalır.

Şu yeşil perde olayını birazdaha netleştirsek. 

Amator amaçlı kullanılacak masrafsız bişi olması lazım ama işimizi görmesi lazım. greenbox dediğiniz nedir bana yabancı ben yeni atılım yapıcam. boyamaktan bahsetmiş bi arkadaş perdeyi. tam olarak hangi ton renk daha uygun oluyor. boyalar yağlı yada ne bilim plastik boya falan çeşitleri oluyor.

bu şekilde kullanıp iyi sonuç alan varsa bilgi verirse iyi olur aslında. çalışma yapmadan önce malzemelerimizin hazır olması en önemli nokta çünkü

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

birincisi bi hareketli simgeyi ayırma ve başka yerde kullanma işini öğretsen. bi adamı nasıl ayırabiliyorsun videodan başka yerde kullanıyorsun. kullanılan perde yeşil olacak anladık ama en ucuz nasıl temin ederiz nerden temin ederiz. bu perde ve ışık olaylarınıda bahset mesela. önemli noktalar sanırsam

green box dediğin olay yeşil perdeyle bitmiyor. track pointlerini oturtmazsan o fon arkada mal gibi kalır. green box'ın olayı afterın biraz dışında kalır.

Amator amaçlı kullanılacak masrafsız bişi olması lazım ama işimizi görmesi lazım. greenbox dediğiniz nedir bana yabancı ben yeni atılım yapıcam. boyamaktan bahsetmiş bi arkadaş perdeyi. tam olarak hangi ton renk daha uygun oluyor. boyalar yağlı yada ne bilim plastik boya falan çeşitleri oluyor.

bu şekilde kullanıp iyi sonuç alan varsa bilgi verirse iyi olur aslında. çalışma yapmadan önce malzemelerimizin hazır olması en önemli nokta çünkü

hacı sen hayatında hiç boya kullandın mı? plastik boya ile perde boyanır mı :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

hocam plastik boyayla evi boyarsın, badana felan yaparsın :)

benim dediğim kumaş boyası yav. yani yeşil bi perde bulamıyorsan boya ile yeşile veya maviye dönüştürüp kullanabilirsiniz, onun için demiştim.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Hocam mutlaka after efect ile yapılan counter strike videolarını izlemişsinidir işte demo daki videoları kesme uç uca ekleme videoyu renk efekti verme vb şeylerı kısa kısa gosterbilirsen çok iyi olur cs go oyuncusu olarak moveilerimi kendim yapmak istiyorum elimde baya bir movei varda.

Freedoom is not free.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

after effect 32 bit pc için yok galiba , bu yüzden bende sony  vegas kullanıyorum :( 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireOfHeaven
    FireOfHeaven's avatar
    Erkek

faydalı bir konu olmuş takipteyim bende :) 

bazen inanmak en büyük kumardır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı

Hocam mutlaka after efect ile yapılan counter strike videolarını izlemişsinidir işte demo daki videoları kesme uç uca ekleme videoyu renk efekti verme vb şeylerı kısa kısa gosterbilirsen çok iyi olur cs go oyuncusu olarak moveilerimi kendim yapmak istiyorum elimde baya bir movei varda.

after effect değilde premiere daha çok işini görür 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

elimden gelen yardımı yaparım ben de hocam örnekler şeklinde kendi projelerimin paylaşımlarında bulunurum.

bu da ilk örneğin olsun:p

"Maskesiz bir AE düşünülemez!"

http://www.youtube.com/watch?v=X72JKJ2X81U

burakbet tarafından 12/Kas/14 00:30 tarihinde düzenlenmiştir

la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Takip ve beklemedeyim ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

ha iyimiş bu takipteyik kaparız bişeler belki ,

yani yaratıcılık aslında var ama nasıl yapacağım konusunda bilgi yok,

bi video ya enteresan intro koymak olsun , mesela bugün konyada dolu yağdı videoya çektim bunu ortalığı yıktı geçti işte bi giriş gerilim veren müzik örnek fotoların aralara serpiştirilmesi katrina kasırgası havası verme felan fantastik bombastik şeler yani :))

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 3872 Toplam Mesaj: 40