Akıllı Priz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

akıllı felan olmasına gerek yok dayanıklı plastık olsun yada başka bişey usb girişi bence gereksiz kabloları yalıtımlı ve kaliteli olsun priz fazlası işi bozar

Ama mesela hangi elektronik cihazın ne kadar elektrik tükettiğini görüp buna göre enerji tasarrufu yapmak istemezmiydiniz? Yada hiç adaptöre ihtiyaç duymadan sadece kabloyla mobil cihazlarınızı şarj etseniz güzel olmaz mıydı? :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

akıllı felan olmasına gerek yok dayanıklı plastık olsun yada başka bişey usb girişi bence gereksiz kabloları yalıtımlı ve kaliteli olsun priz fazlası işi bozar

Ama mesela hangi elektronik cihazın ne kadar elektrik tükettiğini görüp buna göre enerji tasarrufu yapmak istemezmiydiniz? Yada hiç adaptöre ihtiyaç duymadan sadece kabloyla mobil cihazlarınızı şarj etseniz güzel olmaz mıydı? :)

hocam alıcısı olur yapılabılır ama genede kaliteli usb olmayan priz yapın ben telefonu pcden şarz ediyorum enerji tasarrufu görmek gereksiz bana göre prize fosforlu bant koyulabilir gece görelim diye hangisi daha fazla rabet görecek bakarsınız viko priz var benle yaşıt

TOMBLACK tarafından 19/May/16 10:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

hocam alıcısı olur yapılabılır ama genede kaliteli usb olmayan priz yapın ben telefonu pcden şarz ediyorum enerji tasarrufu görmek gereksiz bana göre prize fosforlu bant koyulabilir gece görelim diye hangisi daha fazla rabet görecek bakarsınız viko priz var benle yaşıt

Peki görüşünüze saygı duyuyorum, fosforlu bant çok mantıklı güzel olur bencede :) Viko gibi sağlam ürün çıkarmaya çalışacağım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Biraz daha kaynak topladıktan sonra sıradaki projem akıllı değilde kontrollü prizler. Ayrıca geçen arkadaşlarla konuşmuştuk cafede orada yan masada mıydın sen? Bizi mi dinledin? :D Başarılar sizede :D

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

evin içerisindeki karbondioksit oranını hesaplayarak içerde insan olmadıgını çakozlayıp elektrik akışını kesmeli priz dediğin. kaçıncı yüzyıldayız amk tak çıkarla ugraşıyoruz hala.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

macbookları incelersen şarjı tak diye yapışıyor mıknatıslı. özellikle gece prize takarken, yada ulaşılması zor yerlede falan çok fayddalı olur

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Biraz daha kaynak topladıktan sonra sıradaki projem akıllı değilde kontrollü prizler. Ayrıca geçen arkadaşlarla konuşmuştuk cafede orada yan masada mıydın sen? Bizi mi dinledin? :D Başarılar sizede :D

Tabikide değildim ama sizlere de başarılar inşallah herşey gönlünüzce olur :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı

macbookları incelersen şarjı tak diye yapışıyor mıknatıslı. özellikle gece prize takarken, yada ulaşılması zor yerlede falan çok fayddalı olur

Kesinlikle inceleyip projeme uygulamaya çalışacağım görüşünüz için teşekkürler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sandman02
    sandman02's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

sokarken zorlanabiliyorum. lap diye yapışsa mesela?

şeytan  ayrıntıda :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Herkes dev inovatif ben mi cok duzum anlamadim ki. Priz yav iste. Sokerken elinde kalmasin yeter onun da priz ureticisiyle bir alakasi yok usta guzel gomsun duvara tamam yani. "Tatile cikarken laptopu prizden cikarmak" ne zaman ihtiyac oldu? Siz senede kac kere tatil yapabiliyorsunuz da bu bi ihtiyac oldu abi :D cok kiskandim kafamda deli sorular.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 11842 Toplam Mesaj: 106
arduino arduino akıllı smart akıllı priz priz plug smartplug