folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Akınsoft U Ezmek İçin Ne Yapmalı ?

Akınsoft U Ezmek İçin Ne Yapmalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

şimdi bu zımbırtı benim exe veya zip uzantılarını indirmemi engelliyo bunu nasıl aşabiliriz elimizde ms-dos ve ie ile firefox var

2)bu zımbırtının

cplusinject.exe

cafeplusfilter.exe

ckserver.exe

çalışması için gereken bu proğramlar var

bunları ckserver ı ile filter leri eskiden taskkill (görev yönetici demeyin taskkill ile kapayamıuyosan onla kapanmaz) ile kapatabiliyodum şimdi ise bu inject ler cıktı bunları nasıl kapatabiliriz

not:deep freeze var + güvenli mod acamıyosam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

önce masayı açtır sonra un deep freze neyim var onla kaldırabiliyorsan deep frezeyi kaldır

daha sonra güvenli moddan gir akınsoftu başlangıçtan ve klasörden kaldır.

sonra pc yi başlat.

yada ilk açılış ekranında ms dos komutu falan yazdığın komut istemiyle güvenli mod mu ney o olmazsa 98 açılış disketi bul ordan gir dosa. dostan hdd içine gir akınsoft klasörünü sildir meyi dene birde öyle dene :)

not : hiçbirini denemedim çalışır çalışmaz bilemem :)

soru : fiziksel olarak erişebiliyormusun hdd ye falan ? hani başka bir makineye hdd yi slave bağlayıp akınsoftu kaldırmak veya klasörünü falan silmek iş görebilir.

edit : güvenli modu okumamısım :| ama yinede dursun :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Virtual_PC_2007 kur hocam işini bunla gör ek bir işletim sytemi

Beleş wireless kahramanı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

he sunu unuttum :  ) bilgisayar bi şey takamıyorum usb ler korumalı :  )

buzul deediklerini yapamam bilgisayarı yeniden başlatamam :  )

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

cok zorluyom ama bi yol olmalı be

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

akinsoft nasıl bi kontrol yapıyo bilmiyorum ama uzantları değiştirerek down yapmayı dene. çalıştırmanada izin vermez gerçi (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

cafe makinasımı bu dediğin makina :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

yeni kullanıcı hesabı aç . ama büyük ihtimal engellenmiştir :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yeni oturum aç. hocam...

filtreyi engelliyor ama cafeplus calışıyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

yeni kullanıcı açmak hallediyordu bir aralar :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msb
    msb's avatar
    Erkek

masaya keylogger kur dandik bir tanesi bile işini görür 30 dk lik masa açdırdın diyelim dakkan bittimi akınsoft geliyor adamı çagır bi şekilde girdirt o yetkili ifresiyle kolayça halledebilirsin. yukardan belli olur biz bunu profesyonelce yapıorduk 300 - 400 milyon sokmuşduk cafeye :D

Toplam Hit: 16382 Toplam Mesaj: 17