Akrep + Tarantula Çekilişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler , youtube da bir kanal var bayadır takip ediyorum. Karınca diye başladı adam hertürlü hayvana bakıyor :D Benim hoşuma gidiyor bakmak ama beslemem tabiki. 

Kanal Burada

Henüz tarih vermemiş ama ilgi duyanlar için güzel fırsat diye düşündüm paylaşayım dedim. Son videosuna bakın orada çekilişte verilecek hayvanları da görürsünüz. Akrep güzelmiş..

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bende Böcek Reis isimli kanalı tavsiye ederim. Abimiz belgesel edasıyla video çekiyor.

https://www.youtube.com/channel/UCId2RDms4kVhfuX_xuTUMug/videos

mkyb tarafından 14/Tem/17 17:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

burada bir mürit vardı tarantula besliyordu. Epey de vardı elinde. Sorumluluğunu kabul edene ve gerekli koşulları temin edebilecek olanlara yavru veririm demişti galiba. (yalan olmasın eski bir konuydu) Evde bazı panzehirlerin bulundurulması falan gerekiyormuş. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

burada bir mürit vardı tarantula besliyordu. Epey de vardı elinde. Sorumluluğunu kabul edene ve gerekli koşulları temin edebilecek olanlara yavru veririm demişti galiba. (yalan olmasın eski bir konuydu) Evde bazı panzehirlerin bulundurulması falan gerekiyormuş. 

Benim o.:)

Panzehir falan yok malesef,sadece isirilmamaya dikkat edin. Gerçi alerjiniz falan yoksa bir şey olmaz, yalniz bazi türlere dikkat etmek lazım raporlara göre güzel can yakıyormuş.

Bakımları çok zor değil.

Bortubocek sever
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

gönderinde besleyek :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Panzehir falan yok malesef,sadece isirilmamaya dikkat edin. Gerçi alerjiniz falan yoksa bir şey olmaz, yalniz bazi türlere dikkat etmek lazım raporlara göre güzel can yakıyormuş.

Bakımları çok zor değil.

Elinde beleş ya da uygun fiyatlı sling varsa türüne göre almayı düşünebilirim. 5 senelik tarantulam geçen sene kabuk değiştirip hemen sonrasında ölmüş 1 senedir alacağım ara ara bakıyorum forumlar da eskisi kadar hareketli değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Muhabbet kuşu vardı sonra bizimkiler aman pis oluyor ortalık dediler falan balkona koyduydum yaz mevsimi sıcak bişiy olmaz dedim  öldü ,  kahroldum :( 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Bakımları çok zor değil.

bi tane konu vardı kafam kadar örümcekler vardı adam besliyor. sensin o herhalde.

o konuya girip şırrak diye örümcekleri karşımda görünce vücudumum her tarafı kıpkırmızı olmuştu amk.

---------------

Bu arada küçükken bende kavanoza kum doldurup kapağında delik açmıştım. yaprak falan atıp karıncaları doldurmuştum ama ölmüştüler.

yuvalarını merak etmiştim toprak altında ne dönüyor falan diye.

SkynetX tarafından 14/Tem/17 17:19 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    Bloom bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Bakımları çok zor değil.

bi tane konu vardı kafam kadar örümcekler vardı adam besliyor. sensin o herhalde.

o konuya girip şırrak diye örümcekleri karşımda görünce vücudumum her tarafı kıpkırmızı olmuştu amk.

---------------

Bu arada küçükken bende kavanoza kum doldurup kapağında delik açmıştım. yaprak falan atıp karıncaları doldurmuştum ama ölmüştüler.

yuvalarını merak etmiştim toprak altında ne dönüyor falan diye.

Toprak altında dönen olaylar için adam bi dünya proje yapmış teraryummu ne diyor adına güzel bişiy kocaman bi göz at hoşuna gider :D

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    Bloom bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Bakımları çok zor değil.

Elinde beleş ya da uygun fiyatlı sling varsa türüne göre almayı düşünebilirim. 5 senelik tarantulam geçen sene kabuk değiştirip hemen sonrasında ölmüş 1 senedir alacağım ara ara bakıyorum forumlar da eskisi kadar hareketli değil.

Facebook kullaniyorsan eğer bir kaç tane grup var orda satış yapanlar var,onlardan alabilirsin. 

Bortubocek sever
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Bakımları çok zor değil.

Haci hic isirildin mi? Isirilmak icin ne yapmak gerek. Yani bazi hayvanlar vardir kafasina gore isirabilir ama mesela arilar tehtit altinda kalmadikca sikmaz fln gibi. Isirilirsan ne yapacaksin?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler