Alınık İphone 7 İphone 8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

gerek bazen ios da işlerim olması gerekse airpods vs ile daha aktif kullanabilmek için iphone 7 arıyorum

3 yol sunuyorum nakit verebilirim 

isteyen olursa istediği yurtdışı cihazla takas edebiliriz ya da elimde 2.5 aylık imei atılmış note 8 64 gb var onu verip üzerine bir miktar para da verebilirim

android düşünmüyorum ev android telefon dolu ios ile işlerimi çözmek için gerek oluyor 

renk siyah tercihim 

garanti o kadar önemli değil

fatura olması + olur 

SaviorAngel tarafından 08/Haz/20 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Merhaba Hocam.

Kendi kullandığım, nokta hatasız, 32 çikotayt, garantisi yeni bitmiş, kutusu ve aksesuarları tamamen duran, kılıflı ve siyah mat iPhone 7 var. Versiyon yükseltmek istiyorum ve satıcam. Ama iPhone 7'lerin piyasası nedir bilmiyorum. Almak istersen ulaş ama dediğim gibi rakamlar ne durumda bilmiyorum.

Ha bu arada, fatrurası filan duruyor. Kulaklığı hiç kullanılmadı. Telefon 1.5 senelik neredeyse. 

DrKeworks tarafından 28/May/20 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Merhaba Hocam.

Kendi kullandığım, nokta hatasız, 32 çikotayt, garantisi yeni bitmiş, kutusu ve aksesuarları tamamen duran, kılıflı ve siyah mat iPhone 7 var. Versiyon yükseltmek istiyorum ve satıcam. Ama iPhone 7'lerin piyasası nedir bilmiyorum. Almak istersen ulaş ama dediğim gibi rakamlar ne durumda bilmiyorum.

Ha bu arada, fatrurası filan duruyor. Kulaklığı hiç kullanılmadı. Telefon 1.5 senelik neredeyse. 

hocam selamlar piyasa 1700 den başlıyor 2200 civarına gidiyor

düşündüğün son fiyatı pm atarsan düşünüp konuşabiliriz 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Merhaba Hocam.

Hocam eğer en iyi cihazı 2200'e veriyolarsa, benim telefon rahatlıkla 2100 TL eder. Kutusu duruyor, kulaklığı hiç kullanılmadı, faturası mevcut, cihazın kendisinde nokta hata yok, yani sıfır telefondan tek farkı jelatini üstünde değil. Birde ben araştırayım bakalım piyasayı. Ben daha pahalıdır sanıyordum. Zira yeni bir iPhone almak istesem kafadan 4500 TL

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Merhaba Hocam.

Hocam eğer en iyi cihazı 2200'e veriyolarsa, benim telefon rahatlıkla 2100 TL eder. Kutusu duruyor, kulaklığı hiç kullanılmadı, faturası mevcut, cihazın kendisinde nokta hata yok, yani sıfır telefondan tek farkı jelatini üstünde değil. Birde ben araştırayım bakalım piyasayı. Ben daha pahalıdır sanıyordum. Zira yeni bir iPhone almak istesem kafadan 4500 TL

iPhone olmasın dersen note 10 pro 256 GB 4100₺ 

iPhone u verirsin üzerine nakit verirsin ben de sana cihazı gönderirim

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

akşamcılara özel up 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

satılık xsmax var dileyen ulaşabilir :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

akşamcılara özel up 

Hacım ayın 15inde pro alacam hem up olsun hem yazacam wpden unutuyom k.bakma :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Elimde telefon vs yok da acı tecrübeme dayanarak yurtdışı iphone 7 alacaksan seri nuamrasına dikkat et şu serilerde olan cihazlar TR'de kullanılınca kronik olarak "no service" hatası verebiliyor.
    https://support.apple.com/iphone-7-no-service buna dair repair programı var Apple'ın.

A1660, A1780 China
    A1660 Hong Kong
    Macao
    U.S. (includes Puerto Rico and U.S. Virgin Islands)
    A1779 Japan

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

up olsun daha bulamadım 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel