folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Altın Çilek Hapı Mı Öldürdü ?

Altın Çilek Hapı Mı Öldürdü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hickirik13
    hickirik13's avatar
    Erkek

Bartın'da, tansiyon rahatsızlığı bulunan 50 yaşındaki Fatma Sinaplı evinde ölü bulundu.

Bartın'da, tansiyon rahatsızlığı bulunan 50 yaşındaki Fatma Sinaplı evinde ölü bulundu. Çakırdemirci Köyü Muhtarı Hasan Sinaplı, eşi için internetten altın çilekten üretilen haptan satın aldıklarını belirterek, "Eşim 2 gündür bu haplardan kullanıyordu. Kesin ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak" dedi.

Olay dün gece, Bartın merkeze bağlı Çakırdemirci Köyü'nde meydana geldi. Çakırdemirci Köyü Muhtarı Hasan Sinaplı evin mutfağında eşi Fatma Sinaplı'yı hareketsiz halde buldu. 112 Acil'i arayan Hasan Sinaplı, eşini otomobile koyarak hastaneye doğru yola çıktı. Yolda ambulansa alınan Fatma Sinaplı'nın öldüğü belirlendi. Bartın Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırılan Fatma Sinaplı'nın cesedi, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Hasan Sinaplı eşinin tansiyon ve mide rahatsızlığı olduğunu belirterek, "İnternetten altın çilekten üretilen zayıflama haplarından satın aldık. Çarşamba gününden beri bu haplardan kullanıyordu. Ama şimdi ölümünün bu haplardan olduğunu söylesem yalan olur. Eşimin kesin ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak" dedi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    yok haci valla aklima yatmiyor hicbir turlu ilac daha aspirin i icerken dusunurken bu ilaclari icmem de icirmem de..

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

tansiyon ve kalp hastalığı olanlar  hap kullanırken 2 defa düşünmeleri gerek.. çok riskli işler..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ulan geçen kendi kendime söz verdim vermidon dahil hiçbirşey (hap) içmiyicem diye hâla birşey içmedim vucudu kimyasalardan arındırıyom

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

altın çilek zaten işe yaramıyo bu kanıtlanmıştı bikaç kişi hastanelik olmuştu şimdide öldürmeye mi başladı zaten başbakan ne zaman hayırlı bişi önerdiki :|

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Altın çilek tezgah. İşe yaramıyor. Walla işe yaramıyor :D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seaman01
    seaman01's avatar
    Erkek

abazalık başa vurmuş şu altın çilek televizyonda yayımlanan  ilişkyi uzatıormuş böle dengesiz ilaçlar yasaklanmalı .

En iyi yol DÜRÜSTLÜKten geçer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

üstünde zaten tansiyon hastası kullanmasın yazmıyor mu :) bizim arkadaşda yüksek kolesterol vardı doktor fast food u yasakladı fakat arkadaş boğazına hakim olamadı ve üç öğün burger e devam etti, bir sabah şişmiş olarak buldular, nalları dikmişti, uyurken kalp krizi geçirmiş, kusmuş ve ölmüş.

ben size baştan beri ne diyorum; zayıflama ilaçlarının tamamında suburtamin bulunur ve bu tansiyon problemlerine neden olur. suburtamin barındırmayan hiç bir şey troid hormonunun çalışmasını tetikleyemez yani kilo ver di re mez...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    çok gezen mi bilir çok okuyan mı diye boşuna dememişler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

altın çilek zaten işe yaramıyo bu kanıtlanmıştı bikaç kişi hastanelik olmuştu şimdide öldürmeye mi başladı zaten başbakan ne zaman hayırlı bişi önerdiki :|

-----------------------------

ben görmedim...

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

olayı kes hacı altın çilek satışları patladı zayıflama ilacı satılmadı 

çamur at izi kalsın bi kaç kişi daha ölür sonra altın çilek diye bişey kalmaz türkiyede 

ya bide şunu anlamıyorum bu kadar kara siyaset yapılmazki ne olsa başbakan başbakan başbakan bi gün gider buda sonra çok ararsınız

ama yok yok aramazsını deveyi diken insanı ************ yaranır demiş atalar

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 1987 Toplam Mesaj: 11